1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • scavy
    #201
    hello mindenki. enis futballozom nagypalyan, regota akartam mar 1 vaport, csak sose volt 50 ezrem ra. most nagyon jo aron talaltam a premier outlet centerben biatorbágyon, 25 ezerért volt mercurial vapor III SG, tehat csavaros fémstoplis.

    http://users.atw.hu/erdosvapor/NK312606-006.jpg (ebben a szinben, csak a femstoplik hatul nem szinesek mint ennel)

    50 ezret enis sajnaltam volna erte, de igy 25 ert szerintem nagyon jo vetel volt, bizonyara mar mas is eszlelte, hisz 43 mas 43,5 es meret mar nemis volt belole, ami igazan kelet volna. jart hozza a cipotarto zsak, melyben kis cipzaros kulon zseb van a csavarkulcsnak es a stopliknak. nagyon zorall. (fel ev garit adnak ra, ami alap, remelem fel ev utan tonkre is m1 es viszacserelem :D)

    ma vettem, szal focizni meg nemfociztam benne, de mar sok jot hallottam rola. aki jo cipot akar venni ajanlom mindenkinek. en csatar vagyok, ezert a legjob nekem a vapor, a gyorsasag miatt, es amiatt hogy meg mindig ez a legkonnyebb cipo. ezt az uj total 90 lasert is nagyon dicserik, de mivel anyira uj, sztem 50 ezer alatt sehol nem lehet kapni.

    egyebkent a boltban ahol vettem (Nike Factory Store, Premier Outlets Center, Biatorbágy, www.premieroutletscenter.hu) minden cipo levan arazva, es mind eredeti. total 90 III, regi meg uj szeria, meg asszem supremacy is van, 45 ezerrol es mind 25 ezer az ara, sot egyik total 90 3 mas 16 ezer csak. ezzel szemben a lionsport elmehet a sunyiba. a másik hogy szerintem cipőt csak úgy lehet venni ha az ember a helyszínen felpróbálja, anak idején énis gondolkodtam rendeléssel, de csúnyán pórul járhat az ember. lionsporton is ajanlotta a ficko a katalogusbol valo rendelest, dehat mondtam neki az ugy nem m1.

    én ajánlom mindenkinek ezt a vaport, főleg ennyi pénzért, igazából azse baj hogy éles stoplis, mert kicsavarozható, és rögtön vettem hozzá rövidebb, tompább fémstopli szetet 1 db ot, meg gumistopli szettet, kb 1000 ft volt az egész cucc.

    előző cipőm amúgy adidas f30+ tunit volt, a régebbi széria, azzal is meg voltam elégedve, azt 27.000 ért vettem 2006 nyarán a lionsportba.

    szerintem aki focizik és kicsit komolyabban gondolja a dolgokat, ott kezdődik a cipővásárlás hogy legalább egy középkategóriásat vegyen, ami oan 16-18 ezertől 26 ezerig terjed az áruk. (f30+, predator absolion, a predator kistestvere, mercurial talaria, a vapor kistestvére, total 90 strike, a laser kistestvere)

    egyebkent az outletben ahol voltam van adidas bolt is, ottis remek focicipok vannak ugyancsak 50 % learazassal. f50 es regi szeria 25 ezerert, meg 15 ezreker adjak.

    szoval aki cipot akar venni es jot akar, de nem milliomos, ajanlatos inkabb a par evvel ezelotti megjelenesu, felso kategoriaju 50 ezres arkategorias modelleket megvenni, melyeket learaznak.

    ha vki vacilalna hogy nike vagy adidas en utanaolvastam kicsit, meg mindig a vaport tartjak a vilag legjob cipojenek ami azt illeti. a tunit is nagyon jo, strapabiro, viszont több tapasztalat mondja azt hogy az adidasoknak keskenyebb az orra, míg a nike ok inkább szélesebbek, kinek mien alaku a labfeje attol fugg a dolog, nekem pl. széles, rövid lábam van, így a nike célszerűbb inkább.

    ja az uj vaporrol annyit, hogy nekem a kinezete ugyan nemteccik, de ha van gyengeje az elozo vapor szeriaknak, akkor az az hogy a fűzőt semmi sem fedi, így egy kicsit zavaró, nemtudod hova dugni a befűzőtt csomót, meg rugasnal neha gaz ugy hallotam. ahogy latom a vapor IV nel mar eztis megoldottak. kivancsi leszek majd ra, valszeg azlesz majd a number I a futballcipok versenyeben.

    remelem vki hasznat veszi majd az irasomnak.
    akinek kerdese lenne, keressen batran ([email protected])

    üdv
  • Divizio88
    #202
    Igen!!!! meg lehet jobbbat mint a nike
  • hunbasser
    #203
    én cipót mondtam,nem cipőt :D

    tudom,hogy jobb cipőket gyárt az Adidas,én (is) Adidas párti vagyok leginkább :)
  • hunbasser
    #204
    25-ért tényleg megérte egy felsőkategóriásnak mondható cipő.

    majd pár meccs után írhatsz róla tapasztalatokat :)
  • scavy
    #205
    hát megvolt az első edzés vele. teljesen más mint az előző cipőim, vhogy olyan mintha könnyebb lenne a lábad. ami furcsa volt hogy az éles stoplikkal még nem szoktam meg a futást, meg kissé törte a lábam. jobb lábamon lévő bokavédő miatt sarkam kidörzsölte szerintem de csak a jobb oldalt. időközben kiderült hogy nemis kaptam hozzá gumistoplit, így elkezdtem stopli után nézelődni. ha az ember nem pesti, kicsit megszívja. röhej hogy egyetlen nike boltban sem lehet hozzá kapni semmilyen stoplit. majdnem az összes magyarországi nagyobb nike boltokat felhívtam. egyedül 2 helyen van hozzá stopli, a lionsportban, vmint a decathlon áruházban biatorbágyon. azis másfajta stopli nem nike. szóval vaporból így utólag már énis inkább a Firm Ground verziót vettem volna, mer ez a cserélhető stoplis dolog elég röhejes.
  • Gunnersboy
    #206
    Új vaporok:




  • Divizio88
    #207
    Hozza sem tudok szolni ezekhez a kepekhz
  • Gunnersboy
    #208


  • vinko91
    #209
    Van itt olyan aki tudja hogy hol lehet kapni az Adidas Predator 2002-es szériához stoplit kapni????? Nagyon fontos!!!! Nem átlagos hanem mechanikus!!! Asszem már nem gyártják de nem biztos!! Ha valaki tud róla vmit akkor írjon!!! MSN: [email protected]
  • dave10
    #210
    Ha valaki tudja hol lehet régebbi focicipőket rendelni az jelezze legyen szíves! Engem a Adidas Predator Accelerator érdekelne a 2000 VB-re fejlesztették. Szerintem az eddigi predatorok közül a legjobb. Nagyon fontos lenne. Előre is köszi.
    Üdv
  • Gunnersboy
    #211
    ez az amiben énmeg már sajnos nemvagyok biztos....
    2 hónap alatt most viszem majd vissza 2.ik adidas predatoromat mert kiszakadt, elrepedt ugyanazokon a helyeken.....mellesleg az f+os verziós is kiszakadt 3 honap alatt, haverom régebbi f+ szériása is végigszakadt az oldalán 1 honap utan.....

    most majd egy nike lasert veszek szerintem, remélem az bírni fogja
  • GTheo
    #212
    Nike Brasileiro... tavasz óta megvan és nagyon jól bírja... 22k volt ...
    De most majd megyünk fel az outletbe pestre, lehet kinézek vmi f50t leárazva... egyel régebbi predatorom van teremben, 1 éve megvan és szintén semmi baja... pedig mind2 cipőt használom rendesen... heti 3-4 edzés + meccs, teremcipőt heti 2-3x.
  • GTheo
    #213
    Vmelyikőtök nem volt mostanában a premier outletben? Cipőt szeretnék venni, jövő7en a magyar-görög után benézünk lehet oda... Remélem van vmi f50 30 alatt.... :)
    vagy ha nincs akkor 25ért egy ilyen talariat:
  • dave10
    #214
    Valaki a #210-re??
  • ruleyB
    #215
    Talariat ne vegyél a 3-as szériából mert kalap szar az összes. Nekem volt Talaria II-m isteni volt, könnyű volt alig lehetett érezni a lábamon, aztán hülyeséget csináltam amikor előrendeltem egy Talaria III-ra, megérkezett, hát... nemtudom mi az a kib*** MERCURIAL megnevezés a cipőben, mert nagyon gagyik. Nehezek, és alapba unszimpatikus cipők. De ez a nagytestvér Vaporra is elmondható, a II-es széria után. Ezek már nem nevezhetők "ultrakönnyű" cipőknek, mert nem azok. De ha mercurial cipő kell akkor csak Talaria II, vagy Vapor II, Vapor III (esetleg).
    25.000 forint pénzrablás érte, ha 30ért keresel cipőt én tuti a Copát javasolom.
  • ruleyB
    #216
    Valaki egyébként tud arról valamit, hogy kicsavarható éles Vapor III-hoz lehet-e kisebb esetleg sumistoplikat venni valahol?:S Köszi
  • GTheo
    #217
    Erre én is kíváncsi lennék, pesten outletben szokott lenni vapor fém stoplival... ahoz lehet venni gumistoplit ???
  • GTheo
    #218
    Vettem egy ilyet pesten, 45ről volt leárazva 25re:
  • Divizio88
    #219
    Szep
  • GTheo
    #220
    És kurva kényelmes is jó is :)
    Most nem fogom azért megvenni 45ért a legújabb total 90 lasert mert az a legújabb, ez kb ugyanaz más kivitelben, de olcsóbban mert "régi"...
    Stoplik nagyon jók, ezek remélem nem fognak lekopni, mert nem "kopós" anyagból vannak... Amit vettem az vmi limited edition, mondjuk sztem ugyanaz mint a többi... Az a vicces h elírtak sztem vmit a dobozon mert:
    Ajánlott fogyasztói ár: 167 400 Ft :DDD
    Outlet ár : 24 990 Ft
    de a "kirakatban" 44990ről volt 24990re leárazva. Egyébként van adidas outletben f50 32ért, predator 34ért, nikeban vapor fémstoplis 25ért...
  • Gunnersboy
    #221
    azért limited mert más anyagú mint a többi szinű
  • GTheo
    #222
    Azért limited mert ez bőr?
    Első edzés tapasztalat: rohadt puha, néhol vizes pálya, alig tudnak megállni a többiek, én egyszer csúsztam el, akkor is az első stoplikon, kitámasztásokban nagyon megfogott mindig, rohadtjó :)
  • Gunnersboy
    #223
    igen
  • Divizio88
    #224
    en csak attol parazok h ne csusszal vizes palyan vele
    de en nagyon remelem h nem mert eleg nagynak latszanak a stoplik
  • Gunnersboy
    #225
    na vettem egy lasert végre :o)

    hát az árat ugy összességében még most is sokallom kicsit de hát majd meglátjuk, meg még műanyag stoplikat keresek bele
  • GTheo
    #226
    mennyi volt? miért nem "rendes" stoplisat vettél?
    Gecijól néz ki ez, ilyet vettem volna strikeban ha nem találtam volna supremacyt.
  • Gunnersboy
    #227
    fuasszem 30volt, ismerősöm hozta és csak azért fémeset vettem mert nemvolt másfajta :D
  • GTheo
    #228
    az nemrossz mondjuk árban, ált 45 egy ilyen. Én 25ért vettem eggyel régebbi total 90t, de rendes stoplikkal :)
    De ez a laser aranyban eszméletlen milyen jól néz ki...
    Mondjuk az a baj evvel h csak 6 műanyag stoplit tehetsz rá...
  • Gunnersboy
    #229
    ezen parázok énis hogy hátulra elég lesz e 2 műanyag stopli és nem törik e bele egy esetleges esésnél , de majd körbekérdezem a boltokat a környéken hogy van e valami extrajó műanyag az ilyenekbe :D
  • Divizio88
    #230
    Jo fajta
  • trimre
    #231
    Hi all!
    1. A Lionsporton és a Fürgenyuszin kívül ismertek még focis webáruházakat??

    2. Hol tudnék venni Nike Total 90 Shoot Turf (sárga) cipőt?

  • Drizzthsz
    #232
    Síípcsontvédő? Szeretnék venni, a csapat tulajdonában lévők már picit használtak, nem tudom milyen kéne. Szerintetek az egylapos, vagy a 3 lapos a jobb, lapok alatt az elől lévő lemezek számát értve? Mire érdemes még figyelni? Hol lehet találni sokfélét? Holnap fél év után újra edzhetek, várom nagyon.
  • GTheo
    #233

    Nekem ilyenem van csak bokavédő nélküli, apa hozta németből 30 euroért. Kényelmes nagyon, egy ilyen kis fehér "zoknival"(lábfej rész nélküli) kell felhúzni, ami ott tartja...
  • Divizio88
    #234
    Szerintem minnel kisebb legyen es konnyebb az a legfontosabb!
    Es persze legyen vlamai "jo kis" markaja mert az szeretjuk..
  • Drizzthsz
    #235
    Tényleg, a méretezése ezeknek hogy van? Annyit tudok, hogy xxs-xxl-ig, de fogalmam nincs nekem mekkora kellhet. Hol lehet felpróbálni valami boltban Bp-n?
  • GTheo
    #236
    Én most direkt nagyon kértem...
    #235: Én 186 magas vagyok és XLesem van asszem...Pl Pécsen fürgében fel lehet próbálni
  • trimre
    #237
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1055188824&no=231]#231[/URL] PLS!
  • Gunnersboy
    #238
    mivel nemválaszoltunk ezért nagyvaloszinűséggel nemtudjuk...de esetleg nike márka boltokban lehet érdeklődni
  • Divizio88
    #239
    tegyetek mar fel valami jo diadora csukakat..:P:P:P:))):)en azokt szeretem es ahol lakom meg a a kozelben sics diadora uzlet:(
  • Gunnersboy
    #240
    itt elég sokféle van