1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • ROCK DANI
    #161
    AKI BÉNA FOCIBAN ANNAK SEMELYIK
  • hunbasser
    #162
    így van.aki egy "egyeneset" nem tud rúgni a labdába,azon lehet olyan 50-60 ezer ft-os cípő is,hogy csak na -.-
  • guti14
    #163
    az új mercurial vapor...



  • zalan05
    #164
    nem rossz egy sárgát el tudnák fogadni
  • hunbasser
    #165
    ha ilyen kényelmesek,és strapabírók is,mint amilyen szépek,akkor biztosan megérik az árukat :)
  • guti14
    #166
    Adidas Predator PowerSwerve:

  • Gunnersboy
    #167
    micsunya passszmeeeekkk :CCCc
    amugy tiempos ügyben arra jutottunk, bementünk éshát pont az én méretemben nemvolt sehol sem fémes. igy vettem egy fekete feér predatort oszt nyuzom amig jóa :]
  • fernando torres
    #168
    hogynézezki :SS
  • bence07
    #169


    16e

    vélemény?
  • hunbasser
    #170
    én azt mondom,hogy Adidast vegyél,Nike az divatcipő...

    felteszem a kérdést:divatbemutatóra mész,vagy focipályára :P
  • ryhdeksan
    #171
    már miért lenne divatcipő lol
  • Divizio88
    #172
    Szepde talan sargaval nem szeb?Szep szep de vajon tart is
  • hunbasser
    #173
    hát az alsókategóriás Nikekról mindent hallottam,csak azt nem,hogy strapabírók,lol.

    magyarán arra jók,hogy villogj vele.
  • bence07
    #174
    lesz*rom h szép vagy csúnya.. 16-17e és nemtudom megéri e.. ilyen árba.. több nincs most rá :S esetleg más jobban? tiempokról nem sok jót hallottam
    olcsóbb körbe.. adidas meg esetleg predator.. de a jobbak szintén már drágábbak..

    azon kívül hogy divatcipő, más?
  • Gunnersboy
    #175
    ha nem eredeti ne vedd meg, mert azokon elől a felső rész nagyon végonyra van csinálva.
    predatort vegyél -.-
  • hunbasser
    #176
    hát akkor inkább...de a többi Adidas sem rossz,14-től már lehet kapni normálisakat.
  • BADE
    #177
    ha esetleg van a közelben Decathlon,akkor nézz be,ha szerencséd van 10k-ért megkapod ezt.
  • bence07
    #178
    hát tudtommal nincs sajnos Decathlon a közelbe :\
    de most ezt a cipőt amit nemrég linkeltem, kereken egy 10esért megtudom kapni boltból baráti alapon, szerintem annyit már megér + fél év garancia de hát az ***... még hezitálok, de ha minden igaz sikerül megbeszélnem vele hogyha féléven belül valami gond lessz vele akkor cseréljbe be egy predatorra és akkor szerintem jól jártam.
  • hunbasser
    #179
    hezitálsz?10-ért még én is azt mondom,hogy megéri,ha meg már kibír fél évet,akkor már megérte,ha meg nem bírja ki,akkor meg visszaviszed,és kicserélik.

    amúgy meg örüljél,hogy cipőre kapsz garit :D jó,mondjuk adidas,nike boltokban alap...
  • bence07
    #180
    na már az enyém a cipő :) mivel még ilyenem nemvolt, nemtudom mennyire lessz strapabíró hiszen előre megítélni nem lehet.az egyedüli ami nemtetszik az csak egy nagyon picit a talpa, nem tűnik valami (Ránézésre!) nagyon masszívnak, de ha kézzel is 'megnézem' akk már nem tűnik rossznak.. szóval lehet semmit a szemnek és mindent a kéznek.:)
    na majd kiderül.. azért remélem beválik.
    ha bolond ha nem, de csak azért ezt választottam és nem a predatort, mert eddig világ életembe total 90 teremcipőim voltak:D és kurvára szeretem:D bár terem+beton kombináció használatba nem sokáig bírja..
  • bence07
    #181
    sárgába nemvolt, csak feketébe meg fehérbe.. és nekem a fehér jobban bejött :P
  • oli92
    #182
    Hellosztok,látom sok a hozzáértő
    Láttam két cipőt megtudnatok mondani a mi a különbésg a kettő között egyiknek az a neve hogy:Nike Total90 Strike FG

    ez 25,000 ugyanolyan mint a lent emlittt csak fekete.

    A Másik meg ez: Total 90 Laser FG ez a nagy cipő,amit mindehol reklámoznak sárga-feketében bár ahogy elnéze ma 2 cipőt árba több az utobbi.Megtudnátok mondani miért?Azért mert Wayne Rooney is ebbe nyomja?:D Köszi minden hozzáértő választ.
  • Divizio88
    #183
    Na szia!haat en nem ertelek titeket,ti nektek nem tetszik ha egy olyan cipo van rajtayok ami virit a tribunrol?En evel a cipos dologgal ugy vagyook , hogy majnemm mindegy csak ne legyen fekete es legyen kenyelmes.(gondold el ha fel veszel egy Total 90 Laser FG sargat es veszel egy feherzoknit.milyen jol mutat mar van kedvem jatszani)en igy vagyok ezzel na sziasztok
  • oli92
    #184
    Én nem akarok villogni a cipőmmel csak ha jáccok akkort egy olyan szerelésbe játszok ami minőségi,egy cipőbel ha játszok az áll a lábamhoz abba tanulok meg lőni,átt kell rá állni a formájára nem akaork egy noname S*A*R t venni ami 2loves utan lyukas..
  • hunbasser
    #185
    na véégre már valaki :) helyes,nem az számít,hogy hogyan néz ki,hanem hogy kényelmes-e,strapabíró-e,és hogy jól tudsz-e benne lőni.

    egyébként egyiket sem ismerem,de sztem ne FG-t vegyél(ha csak nem olyan jól játszol),a magyar pályák 95%-ára HG kéne,mert itt Mo-n eléggé keménytalajú pályák vannak.
  • Taranov
    #186
    Annyira rossz nem lehet, elég sokan használják a profik közül is :)
  • hunbasser
    #187
    jó,de ők nem a 15-20 ezer ft-os kategóriát használják :)
  • Taranov
    #188
    Az biztos.
  • Gunnersboy
    #189
    nyugodtan vehet FG-t (firm ground mint pl ez) , nekem is abból van 2 mivel sajnos fémeshez nem jutottam hozzá (SG - soft ground) és jól bírja mindenféle talajon

    off:
    a multkor min lepődtél meg mikot mondtam hogy mégcsak u16ba játszom?:D
    on
  • hunbasser
    #190
    azt hittem,hogy idősebb vagy -.-
  • bence07
    #191
    oli92:

    ezek csak gondolatok, szóval nem 100% biztos, de én így hiszem:

    a különbség gondolom hogy az jobb anyagból van csinálva, masszívabb.
    ha a talpát megnézed mindkettőnek akkor szemmel láthatóan a Laser nek van masszívabb, (de kitudja, lehet az olcsobb még jobban bírja)
    meg így szemmel nem felfedezhető, de ha jól vélem akkor a Strike fg nek a 90es fekete felülete nem eggyezik meg a laser felületével, márha nagyon jól megnézed mindkettőnél (bár ezt élőbe lenne jobb..) akkor mintha a Lasernek másféle lenne..
  • bence07
    #192
    na mind1 ezt kibeszélve következőben segíthetnétek..

    ha minden igaz szombaton tudok menni teremcipőt venni nyiregyre,és még fogalmam sincs hogy milyen cipőt vegyek, nem akarok ránézésre választani..

    ahogy hallottam a teremcipőkből a Joma,Adidas ok strapabírok.

    Niket nem akarok mert T90 III m volt kb háromnegyed évig aztán kaputt
    pedig igen jó cipő

    szal amire gondoltam Jomák közül, vagy adidasokba..esetleg +absolute ?
    meg még ha valaki tudná hogy mi az adidas + absolute pl wht gld nak vagy más színbe lévő változatnak a reál ára akkor megírhatná thx
  • oli92
    #193
    Köszi mindenkinek a segitő válaszát,csak annyit hogy szerintetek ezek a nike-k érik meg vagy vegyek egy F50 Tunitot? Az a cserélhetős:)
  • oli92
    #194
    meg annyit kérdeznék hogy szerintetek a Hervisbe lehet kapni ilyen cipőket? vagy csak a fürgenyulba?
  • bence07
    #195
    Se laser fgm se f50 tunitom nem volt szóval nem tudom..

    másik kérdésedre a fürgenyulba biztosan, hervisbe passz
  • fenomen18
    #196
    Hali Mindenkinek!!Van 1 MERCURIAL VAPOR III csukám, és azt szeretném kérdezni hogy akinek van......mennyit bir?hol megy szét..szal hogy hol pukkan meg a cipő????csak hogy tudjam mire számítsak!!!
  • fenomen18
    #197
    egyébként kiváló cipő, nagyon könnyű tisztán tartani,nagyon könnyű, és kényelmes, iszonyat jól fogja a sarka a talajt...és baszott jól néz ki!!!!
    remélem sokáig huzza.......
  • fenomen18
    #198
    eddig 1 csukám se birt többet 1 szezonnál,volt 1 NIKE STEAM (kék) fél szezont birt ki(17k)------>>vapor 50.000..remélem ez a pénzbeni külömbség a tartósságban is mutatkozik....VAPOR4EVER
  • jozsotk
    #199
    adidas cipok
  • hunbasser
    #200
    cipókat is gyárt az Adidas? ^^