1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • GTheo
    #121
    Megnéztem ma nike boltba, van 17ért és 25ért, a 25ös rendes air zoomos, az nan fasza csak én 3hónapja vettem stoplist...
  • Gunnersboy
    #122
    na pumám szétszakadt 1 honap után, ezt vettem helyette, kurvajó :o)
  • Pucher
    #123
    ja ez télleg jó csak fehér-piros színösszeállításban
  • hunbasser
    #124
    sztem olyannyira leszarja a színét :)
  • Csabesz6
    #125
    igyvan, bár nekem teremben van ilyen fekete, meg egy fehér-kék(annak már lukas a talpa a beton miatt:D, de ien jo idöben lehet hasznalni,nem azik be-.-)fehér-piros rulez
  • fook
    #126
    és ki nem szarja le hogy néz ki? nem azt nézik , hanem azt hogy tudsz-e focizni.. amúgy elöször én is azt mondtam hogy szarul néz ki ...de miután felvettem egyből megtaláltam az ideált... Amúgy volt már a lábadon Copa?
  • Pucher
    #127
    nem
  • Divizio88
    #128
    Hol lehet ilyen szuper cipohoz hoza jutni????????????
  • Taranov
    #129
    Szerintem bizonyos Puma boltokban hozzá lehet jutni, de azt nem tudjuk, hogy mennyire szuper cipő, a technikai megoldásokról nem esett szó.
  • Divizio88
    #130
    csak azert kerdeztem ilyen ertelmetlen dolgot mert egy romaniai kis varosban elek a hatar mellett es erre nincscsenek puma adidas .....
    boltok na pa (nagyon vagany)
  • Divizio88
    #131
    a kinai piacon vagy Jozsef varosban
  • fenomen18
    #132
    Szeva srácok!!!Nem tudjavalaki véletlenül hogy a Mercurial Vapor csukéhoz mit adnak plusszba????Valami extra , vagy táska,estleg valami tisztitó szett!!!!
  • Gunnersboy
    #133
    hátkb :D
  • Csabesz6
    #134
    garit ,max:D
  • Gunnersboy
    #135
    ijenhez inkább ne juss hozzá:D eszméletlen hamar szétment nekem is :\

    tiempot vegyél azajoa :}
  • Gunnersboy
    #136
    na ha minden igaz, és lehet játszani nb3ban u16osoknak fémstoplisban akkor pár napon belűl egy ilyent veszek :}}

  • hunbasser
    #137
    jól néz ki,és tetszik,h nem műanyag.u16?most kicsit meglepődtem :)
  • GTheo
    #138
    Én úgy tudom h mindenhol lehet játszani, csak megfelelő legyen a méret. Apám mondta, ő meg NB1es és nemzetközi partjelző volt.
    Kül jól néz ki ez a cipő? árba mennyi? ez a Legend változat? állítólag ezekkel az a baj h szétvágja a bőrt az alsó rész :S
  • hunbasser
    #139
    haveromnak régebben volt egy adidas fémstoplisa,olyan,mint amilyen Zidanenak is volt,na edző mondta neki egyből,hogy ha szeretne a csapathoz jönni,először is vennie kell egy gumistoplist,két okból is:könnyendén szerezhet vele sérülést másnak,és magának is.ugyanis a fémstoplik jobban megállnak a talajon,és ahhoz elég erős boka kell,csak felnőtteknek ajánlott,könnyen el is törhet a bokája.
  • Taranov
    #140
    Arról nem is beszélve, ha megrúgod a saját bokádat, vagy rálépsz a lábadra.
  • Gunnersboy
    #141
    igen u16, min lepődtél meg?:) 16 leszek, jövőre már u19ben játszom meg ha edző akarja akkor u16ban tulkorosként :)
    #138: nekem tetszik, 50%os leárazésba 17ezer, és igen legend változat :)
    azthogy fémeset vegyek e meg majd edző megmondja :D
  • Drizzthsz
    #142
    Na tényleg, sípcsontvédőben van valami favorit? Még másfél hónapig tart mire teljesen felépülök, bassza meg. :(
  • GTheo
    #143
    Favorit nincs, én most fürgében néztem egy olyat ami bokavédős, de levehető róla a bokavédő, most egy nike bokavédős van de néha zavar a bokavédő :S:S
  • Drizzthsz
    #144
    Eleinte engem is zavart veszettül, de őszintén szólva szerintem jól jön. Mennyi amúgy a reális áruk a sípcsontvédőnek? Sose vettem még, mindig a "közösből" vettem el egyet meccs előtt. :-)
  • GTheo
    #145
    Háát, vannak 3-4 ezerért is egészjók, de pl amit én néztme az 6-7 :S:S
    3-4ért simán találsz tutit ;)
  • Drizzthsz
    #146
    Hú, meg a sportszáraknak mi az ára, az is kéne egy pár már edzésre majd.

    Amúgy arról még tud valaki valamit, hogy pl.: a sípcsontvédő első kemény részénél az a jobb, ha egy lemez az egész, vagy ha párhuzamos lemezekből áll?
  • GTheo
    #147
    Nekem most párhuzamos volt, de most egylemezeset fogok venni ha veszek...
    Én is veszek sportszárat, 2500-3000 körül vannak adidasok és nikeok...
  • Divizio88
    #148
    he tegyettek mar fel valami jo cipot valami kulonlegest.kszi pa
  • GTheo
    #149
    Szvsz kedvenc cipőm, Puma King Exec, ilyenem van fehér kékben.
  • Divizio88
    #150
    Nincs valakinek valamilyen vagany Diadora cipoje???
  • Taranov
    #151
    Én is azt szerettem volna, de Magyarországon nicns túl nagy választék belőle.
  • Divizio88
    #152
    Sajnos ez van totti csodalom mindig mlyen kulonleges cipoi vannak.nm tudom ha lattad azt az aranyat jaj az nagyon vagany
  • hunbasser
    #153
    de én azt nem értem,h PÁLYÁRA minek vagány cipő? :DDD nem divatbemutató ez...az a lényeg,h kényelmes legyen,és jól tudj benne lőni,nameg azért jó lenne,ha tartós is lenne...

    egyébként #87-ben lévő cipőnek még mindig semmi baja,pedig te mondtad,h "nekem egy ilyen valoszinu ha edzest es mecset egyearant csinalok vele egy hetet adok neki"

    pedig én is nyüstölöm.sőt,továbbmegyek:nem minden futballistának ad a szponzora minden meccsre új cipőt,pl egy Higuaínnak,vagy Wilhelmssonnak biztosan nem fognak minden meccsre,és főleg nem minden edzésre külön csukát adni,már pedig ők is ilyet hordanak,de hát te biztosan keményebben edzel,és keményebb meccseket játszol mucsaröcsögén,vagy bánomisén hol,mint Higuaín és Wilhelmsson...

    jó,persze ők is más cipőben edzenek és más cipőben nyomják a meccseket,de akkor is...hogy gondoltad te ezt most? :DD majd pont az Adidas fog olyan csukát gyártani,ami egy hétig sem bírja...
  • GTheo
    #154
    Nemhiszem h Wilhelmsson és Higany F10+ban játszik, sztem ők F50ben...:D na mind1, kül ez igaz, az a lényeg h kényelmes legyen, jól lőjj, és "tapadjál" vele...
  • BADE
    #155
    én a decathlonban szoktam focicipőket venni,iszonyat leárazások vannak nha
    egy féléve vettem ezt,potom 7300ft-ért:

    Most egy ilyen után kajtatok:

    2hete vettem még 2 nike cipőt,egy terem(9k) ill. gumistoplisat(6k).
  • Divizio88
    #156
    Nekem az a fontos hogy egy kulonleges cipom legyen .en ilyen vagyok.ha nincs a labamon egy jo cipo (szines)akkor nem erem jol magam a palyan.a pa
  • hunbasser
    #157
    ezt hozzá akartam tenni,de az f10-et is ugyanabban a gyárban dobják össze,meg ugyanazokkal a gépekkel,mint az f50-eket,csak az f50-ekkel jobban lehet lőni,mert mégis vhogy máshogy csinálják,de csak részletekben tér el,nem hiszem,hogy tartósabb lenne,inkább a technikai dolgaiban másabb,vagy h mondjam
  • GTheo
    #158
    képet a cipőkról ;)
  • BADE
    #159
    Jelenleg ezek vannak:



  • GTheo
    #160
    a legfelső kurva jól néz ki ;]