1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • GTheo
    #81
    mennyiért vetted? uncsitesómnak van ienje pirosban v1
  • Nuno88
    #82
  • Gunnersboy
    #83
    ez is v1 de ez ausztriai és ha ugyvesszük kaptam árát nemigen tudom megmondani, és nagyon jóó:DDDD
  • GTheo
    #84
    Én is ausztriából hozattam az előző cipőmet ( Puma King Exec) de fél év alatt szétment...Most Nike Brasileiro-m van most.22ért vettem és kurvajó, puma king execet simán veri pedig a puma egy 10essel drágább volt...
  • Gunnersboy
    #85
    egyik csapattársamnak is ilyenje volt/van éshátja neki se a legjobb, de enyémmel elégedett vagyok, ma is meccsen voltam jól szuperált :D
  • hunbasser
    #86
    szép,meg minden,de bírja a gyűrődést?meg kényelmes?
  • hunbasser
    #87
    ha már itt vagyok:

    szombaton vettem egy ilyen cipőt,csupán 14k volt,sztem megéri,jól néz ki,nekem kényelmes,remélem bírni fogja a gyűrődést

  • mrbaba
    #88
    Nekem most Vaporom van!! Fürgébe vettem 40kért. Sztem ez néz ki a legjobban és oan könnyü h az hihetetlen. Kibaszott kényelmes.... SzVSz ez a legjobb ciő , megéri az árát. Mindenki, akinek nem nöl tovább a lába vegye meg me naon menö kis cipőő...:P:P:P

    ( Hajrá FTC )

    Üdv.. 2Ba
  • hunbasser
    #89
    nikeot alapból nem veszek :\ nem vmi tartósak
  • GTheo
    #90
    Nekem most 3ból 2 cipőm nike, egyedül a teremcipőm adidas de avval 1x rosszul léptem és a talpa 1 picit feljött...a nike stoplisom eszméletlenül de jó, de a hernyótalpas is...A stoplis Nike Brasileiro FG, a hernyó meg Total 90 Shift
  • Divizio88
    #91
    nekem egy ilyen valoszinu ha edzest es mecset egyearant csinalok vele egy hetet adok neki
  • Divizio88
    #92
    hat ez csucs ilyet kerek karacsonyra
  • hunbasser
    #93
    ne becsüld ennyire alá.amúgy meg ha féléven belül tönkremegy,akkor vissza lehet vinni,mert garanciális :PPP

    szal csak kibír fél évet...
  • Kasarov
    #94
    hello mindenkinek. már egyszer feltettem ezt a kérdés, akkor nem sok válasz érkezet, most viszont egész jól pörög a fórum szóval még egyszer megpróbálom. Reebok focicsukát hol lehetne kapni, tudtok e esetleg ilyen boltot valahol?
    köszi
  • penészthozópára
    #95
    Hali!
    Sajnos bezárták a Vaporos topicot, így kénytelen vagyok itt kérdezgetni.
    Van ez az ebay.com.Nos innen szeretnék venni cipőt.A szállítási költséghez (Shippinghez) van írva egy számadat, ami a szállítási költség, a kérdés pedig az lenne, hogy ez csak az USA-n belülre vonatkozik vafgy kívülre?Tehát ha én ide akarok rendelni Magyarországra egy cipőt, akkor ugyanannyit kell fizetni?Előre is kösz!
  • penészthozópára
    #96
    #71, #80 Gusztustalan (sztem)
  • Pucher
    #97
    Nike Air Legend (fehér-piros) a legjobb cipő ami létezik, 1 éve van meg de még nem ment szét.
  • hunbasser
    #98
    valószínüleg oda van írva
  • penészthozópára
    #99
    Igen mostár rájöttem.Akik külföldön élnek azoknak többet kell postaköltségre fizetni a kérdés, hogy mennyit.USA-n belül $10 lenne, de MOra rendelve többet kell.Asszem rendelés után e-mailben kapjuk meg a pontos összeget.
    Szerintem is jó cipő az air legend, de én vaport veszek:-)))))
  • penészthozópára
    #100
    Elvileg ilyen Vaporom lesz.
  • penészthozópára
    #101
  • penészthozópára
    #102
    Nem jeleníti meg sry!
  • fook
    #103
    Adidas Copa Moundial a legjobb cipő srácok..
  • Pucher
    #104
    á hülyén néz ki......
  • Taranov
    #105
    Sziasztok!

    Egy technikai jellegű kérdésem lenne.
    A Pumánál ezek a vékony, vászonszerű anyagból készült cipők miben különböznek a hagyományos, vastagabb anyagúaktól, amiket más gyártók is gyártanak?
    Tavaly vettem a VB idején egy ilyen Pelé által reklámozott vékony anyagú fűmintás cipőt, ami mostanra szakadt szét, és sokat filóztam, hogy újra ilyen legyen vagy egy hagyományos.

    Köszi előre is.
  • penészthozópára
    #106
    Na végülis ez lesz a következő cipőm.Supremacy Air Zoom nagyon tetszik!!!
  • Taranov
    #107
    Jól néz ki. Ez ilyen 20k alatti, vagy 40k fölötti kategória?
  • Pucher
    #108
    Szerintem ez pont középkategóriás, de ha nem akkot javítsatok ki.
  • Taranov
    #109
    És a #105-re valaki esetleg?
  • koTOM
    #110
    szasztok
  • koTOM
    #111
    van itt valaki?
  • koTOM
    #112
    a nike cipők talpa szar, mindig lejön
  • Pucher
    #113
    Nekem eddig 4 Nike cipőm volt és egyik talpa se jött le, pedig gyepáltam rendesen.
  • fernando torres
    #114
    nekem se jött le Nike cipő alja
  • Drizzthsz
    #115
    Ugyqan elvileg csak cipő topic, de sípcsontvédőről szeretnék kérni tanácsot. Sérülésmegelőzésre melyik a legjobb?

    Hollandiában másfél hete egy egyetemi focitornán eltört a sípcsontom, legközelebb a legjobb cuccokat szeretném felkapni ami a védettséget illeti, az ár nem számít. Mondjuk most is volt rajtam védő, másképp ugye fel sem enged a bíró. :( Na mind1.
  • Attila8805
    #116
    Ilyet lehet valahol venni?
  • Pucher
    #117
    Ja lehet, Pécsen a Nike boltban például.
  • GTheo
    #118
    Van már ? akk holnap megnézem :D mien árban vannak? nem a legdrágábbra gondoltam :D [ pécsi vok énis ^^ ]
  • Pucher
    #119
    16-17000 ha jól láttam.
  • Attila8805
    #120
    Ez 17000 ezer?
    Nike Total 90 Laser Firm Ground Football Boots - Yellow Zest/Black
    Price: £120.00