1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • rooney8
    #1001
    Akkor sztem az lesz :) Esetleg más nem írna róla még 1-2 mondatot? :)
  • gtasok
    #1002
    AdiPure, AdiCore, AdoNova
  • Divizio88
    #1003
    hat figyelj mar szerinted a nagyfotbalistaknak
    mindnek egyforma labuk van ....???
    az F50 szerintem kurva jo anyagbol vannak csinalva(szerintem).
    Ha meg nezzel egy f50.6 az uzletbe, meg miutan fotbaloztal vele
    egy evet lathatod mennyire megpuhul es ra all a labra, lehet az
    ludtalpas....vagy mitomen milyen labprblemak vannak meg
    (most ezt ne vedd magadra).....ez csak egy velemeny.....
  • Divizio88
    #1004
    ilyen csukaja nem volt meg senkinek???
    Szeretnek egy velemenyt...
  • gtasok
    #1005
    Győzikének való, vagy cigánybálba!
  • c3124c
    #1006
    Én régóta szeretnék kipróbálni egy gravity-t, de a világ minden sarkában 40k, b@sznak leárazni, de persze az adipure-t meg postával 18-20é má viheted
  • Divizio88
    #1007
    fogalmad nincs h mirol beszlesz....
  • icemankimi
    #1008
    adidas f50.9


    adidas f50.9
    http://thesoccerauthority.com/shopsite_sc/store/html/media/adidasf50tunitmessilarge.jpg

    adidas f50.9
    http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/300/113570.JPG

    adidas adipure


    valaki aki foglalkozik cipőkel milyen áron tudna szerezni ezek a cipők közül valamelyiket?
  • icemankimi
    #1009



  • rooney8
    #1010
    Üdv!

    Mi a különbség a Nike Total 90 Laser II FG, a Nike Total 90 Strike II FG és a Nike Total 90 Shoot II FG között?
    Azt tudom, hogy a Laser a legdrágább és a Shoot és a Strike az olcsóbb :)
  • Gunnersboy
    #1011
    a shootnak az anyaga szintetikus, a lövőfelületé is
    a strikenak a lövőfelülete már gumihálós, de az másféle anyagbol van mint a laser
    a laser meg asszem kengurubőr :D
  • markoh77
    #1012
    Hello! Jelenleg asics cipőm van. Jó kis cipő, jó anyaga van, csak nekem túl puha. Egy kicsit keményebb cipőre lenne szükségem. Ezért gondoltam a Nike vapor-ra. Mi a véleményetek? Megéri az árát? Olyat is hallottam, hogy a felülete miatt vizes környezetben, vagy nedves labda alatt nagyon csúszik. Ez nem tudom mennyire igaz. Akinek ilyen cipője van megoszthatna velem néhány dolgot.

    Üdv.
  • GTheo
    #1013
    December óta Vaporom van, az előtt T90-em volt és King Execem, sokkal jobbak mint a Vapor. Kényelmetlen a vapor szerintem... Mostanában megint a T90-ben játszok, sokkal kényelmesebb az. De mindenkinek más jó.
    Változó, valakinek bejön a Vapor. Első 2 hétben biztos hogy széttöri a lábadat, utána lehet hogy jó, egyik csapattársamnak majdnem egy éve bassza a lábát :S
  • Gunnersboy
    #1014
    neked éles van nem?
  • c3124c
    #1015
    érdemes a vaterán körbenézni, tzoleeka-t ajánlom, most boltoltam vele egy keveset futott eb-s vaport 20é, meg egy zhero gravity-t 33ért. De itt egy angol bolt, ahonnan én is rendelni szoktam:

    www.prodirectsoccer.com
  • markoh77
    #1016
    köszi a választ! még átgondolom ill. felpróbálom
  • rooney8
    #1017
    Köszi :)
  • rooney8
    #1018
    Ja és még annyi, hogy szerinted a strike az jó lesz? :) Ha jól gondolom akkor a laser után az a "legjobb" és még piros színben is van :)
  • gtasok
    #1019
    mennyi a postaköltség ha innen rendelsz? www.prodirectsoccer.com
  • Gunnersboy
    #1020
    jó a strike is sztem
  • c3124c
    #1021
    3000Ft, amikor akció van, akkor jó árban mérnek, 15be volt egy 3as vaporom onnan, de kicsi lett sajnos, elnéztem a méretet, meg egy Reebok Sprintfit Pro(Thierry Henry), az meg 13ba postával.
  • rooney8
    #1022
    Akkor az lesz sztem :)
  • Gaba94
    #1023
    jövőhéten már szeretnék cipőt venni, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy milyet :S segítséget szeretnék kérni. ez az új adidas f50i elnyerte a tetszésem, de 40-50k-t nem fogok érte kiadni:\ kb. 20-25 forint az, amit rá akarok szánni, és a ti véleményeitekre lennék kíváncsi, hogy ilyen árban mely a legmegfelelőbb cipő:)
    előre is köszönöm a válaszokat
  • Gaba94
    #1024
    az a 20-25 forint földhözbaszna:DDDDD
    sorry, 20-25 ezer forint lenne
  • smith09 #1025
    Én Copa Mundial-t vagy World Cup ot vennék. Igazi klasszikus de szerintem no.1
  • Divizio88
    #1026
    nem ajanlom a copa semmi kepen sem!!!!
    Mi csapatunk kapott mindenki vadonatt ujjat
    egy egy honap utan mindekinek
    2szammal nagyobb lett....:-j
    en adidas parti vagyok de copa semmi kepen se....
  • smith09 #1027
    Hát nem tudom. 90 es Itália vb már ilyenben játszottak, és azóta is népszerű. Nem hiszem, hogy egy kb. 30.000 ft os cipővel előfordulhat, annak ellenére elképzelhető amit mondasz. De én teljesen elégedett vagyok, nem tapasztaltam ilyen hiányosságot.
  • Divizio88
    #1028
    Erre en is kivancsi vagyok, de komolyan....
    Latom nagy sztarok is hasznaljak.(inkabb vedeok, kapusok)
    Lehet h nehezen hiheto de nem hazudok, az egesz csapatnak
    ki nyult, nem csak nekem...
    de szerintem a z a magayrazad h nagy sztarok minden
    mecsre ujjban jatszaank.Mikor uj akkor tenyleg jo....
    nah nem tudom mit mondjak....
  • gtasok
    #1029
    Elképzelhető, hogy megnyúlik a Copa Mundial, mert kenguru bőrből van, kár mert én is ilyet akartam venni, nem tudom a Kaiser 5 liga is megnyúlik az csak marha bőrből van?
  • smith09 #1030
    Persze oké lehet megnyúlik, én world cupot használtam - kapus vagyok - de hibát szerencsére nem tapasztaltam ! Bár nike tiempo - m is volt még a régebbi 1998 as kiadású, de azzal sem volt gond. Adidas, Nike ezekkel gond nem lehet.
  • gtasok
    #1031
    A World Cup-od nagyon megnyúlt? Csak a talpa más de az felsőrésze ugyanabból van mint a Copa
  • smith09 #1032
    A world cup - nak ( mivel nekem csak az volt ) semmi baja nem volt, bár én csak meccsen használtam. A végén a talp és az orr részénél vált el az összeillesztés. PEdig milyen sokat kibírt ( sóhaj ) Persze bagarolal és más fényezővel is kezeltem, mint mindenki más ;) .
  • c3124c
    #1033
    Hibátlan, 0km-es LOTTO ZHERO GRAVITY 26,5cm-es, inkább 42,5es lábra, és egy használt F50.9 fekete sárga 40 2/3-os eladó. [email protected]
  • fodorpetii
    #1034
    http://www.rockymountainsoccer.com/Footwear/Adidas_Predator_Absolute_TRX_FG_BlackRed_large.JPG

    Ilyet Turkáltam magamnak tegnapelőtt 2900FT-ért Eredeti szinte semmi baja...
  • gtasok
    #1035
    Kivülről lehet,hogy semmi baja csak más lábára van kitaposva!
  • Naxos
    #1036
    valaki tudna segíteni hogy Mercurial Steam V FG wht slv cipőt 39,5-es méretben honnan tudnék szerezni mert csak a lionsportban van, de nincs ilyen méretben.
  • honad
    #1037
    mi a véleményetek/tapasztalototok a Nike Mercurial Steam 5 FG/Veloci FG-ról/Talaria FG-ról?
  • rooney8
    #1038
    Üdv!

    Ma vettem egy T90 Shoot II-ot. Strike-ot akartam, mert hát azért az már majdnem egy Laser, de sajnos csak Shoot volt... :( Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni :D 17ezer volt, de EP kártyával vettem, úgyhogy szinte ingyen volt :)
    És végül egy kép róla:


    Még a végére annyi, hogy valaki használt már ilyet? Mik a tapasztalatok?
  • BADE
    #1039
    én írtam itt korábban,hogy szinte bármilyen cipőt be tudok szerezni bolti ár alatt,újonnan természetesen
    Keress meg priviben!
  • gtasok
    #1040
    hol vetted egészségpénztári kártyára mert nekem nem akarják elfogadni