1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • drowns41
    #921
    Mit gondoltok a Mitre cipőkről?
  • McFrost
    #922
    A Mitre elismert britt márka, főleg a rögbisek körében népszerű!
    Még nem volt hozzá szerencsém, de biztos profi.
  • Zsolti9014
    #923
    Én a Winket sem szólnám le. Tartós, viszonylag jó cipő, alacsonyabb osztályokban, főleg utánpótlásban tök fölösleges 10-20-30+ ezreket kiadni cipőért, főleg ha még a lábad növésben van. Persze ha valaki megteheti, azt véletlenül sem beszélném le róla.
  • gtasok
    #924
    A Mitre cipőknek alacsony a sarka nem tartja olyan jól a lábat ez sokkal jobb cipő Jako
  • Pila
    #925
    Szerintem a mitre cipők kinézetre "egyszerű" cipők, de nagyon jók! Ismerősem visszajelzése alapján mondom, hogy saroktartásuk közepes. Én adidas predator swever-vet használok stoplisban és nagyon jó cipőnek tartom. Már 2x vittem vissza garancia időn belül és mind a két reklamációm jogos volt:) így már a harmadik cipőt használom egy áráért:D
    Hozzáteszem a márka védelmében, hogy egyiknek sem volt akkora baja hogy ne lehetett volna még használni vagy 2 évik. Szal az adidas az egyik legmegbízhatóbb márka!!!
  • drowns41
    #926
    hát köszi a vélemenyeket, de ma vettem egy nike-t :D
  • Pila
    #927
    De miért nike-t? Az nem jó márka:D
  • drowns41
    #928
    nem? :D akkor melyik a jó? :O
  • crisfehn
    #929
    szerintem a mitre alegjobb.
  • Pila
    #930
    Mert elég ha csak azt nézed, hogy a nike fele annyit se költ a focicipők fejlesztésre mint az adidas. Megnézel egy cipőt amit 2000-ben csináltak és pl egy cipőt amit 2008-ban nem sok eltérés van.Ja és lopnak XD mert a csavaró felület technológiát is elcsórták az adidastól:P
  • gtasok
    #931
    Az Adidas lopott a magyar feltalálótól, nem hiszem hogy a Nike kevesebbet költ fejlesztésre, sokkal hamarabb jönnek ki új tipusok Nike-ból. Az Adidas cipő előbb jön szét mint a NIKE, kivéve mondjuk Adidas Kaiser, Copa de ilyet nagyon kevés mai fiatal vesz utánpótlásban meg nem is látni ilyeneket.
  • Divizio88
    #932
    nekem viszont van egy adidas copa!
    A klubtol kaptam es imadok vele jatszani....
    Amugy utalom a fekete cipoket de ebben nagyon
    erezni a labdat, puha bor, draga volt de nekem
    abszolut meg ,erte csak dicserni tudom...:D:D:D
  • Gaba94
    #933
    hy all
    mostanság akarok venni egy új stoplis cipőt. ki is néztem 2-t a decathlonba, de mielőtt megvenném valamelyiket ki szeretném kérni a véleményeteket.
    első
    második

    ha esetleg tudtok valami jobb csukát ajánlani ilyen árban azt szívesen megköszönném :)
  • BADE
    #934
    Nike Mercurial Veloci V FG-t tudok szerezni neked olcsóbban
  • Drizzthsz
    #935
    Voltam ma Adidas outletben AdiPure, meg AdiCore van 10,5K-ért, de sajnos nem jó méretben. :((( Csak 40, illetve kisebb, meg 44,5/nagyobb van. AdiCOre mondjuk van 42-es is, de inkább várok, hátha érkezik AdiPure is hasonló méretben. Annyiért azonnal megvenném. :)

    Na nem mintha lenne valami bajom a Nike Tiempo Mystikkkkel...
  • rooney8
    #936
    Üdv!

    Ti "full eredeti" cipőket vesztek (30-40ezres kategória :) ) vagy pedig csak "fél eredetit" (10-20ezres)?
  • Drizzthsz
    #937
    Ez egy fura kérdés... :D
    Eredeti a 10e-es is, csak olcsóbb széria. :P
  • rooney8
    #938
    Tudom, vannak ilyen kategóriák vagy mik, de ti a felső kategóriát veszitek, vagy az alsót? :)
  • chelseafan
    #939
    Nekem a Legendem felső kategóriás, de 12 ezerért vettem:P Egyébként meg az alsó kategóriában nézegettem mindig is cipőket. Sajnálok 20-at egy csukáért...:P
  • rooney8
    #940
    Akkor jó... Én se adnék 20nál többet egy cipőér (még 20at se :D)

    És a többiek? Milyet szoktatok? :D
  • Drizzthsz
    #941
    Nekem 17 volt eddig a legtöbb, de amit írtam Adipure, az amúgy 40 körül szokott lenni, csak sajna nincsen 10-ér a méretemben. Pedig nagyon tetszett az a cipő mindig is.
  • Divizio88
    #942
    ezek csak fel eredetiek
    legy nyokodt ....
  • penészthozópára
    #943
    Nekem 45k-s supremacym van. Nyáron kéne egy vapor :)
  • GTheo
    #944
    Nekem volt Supremacym, most Vaporom van, de vigyázz a Vaporral... Én legtöbbször csak meccsre húzom, baszottul töri az elején a sarkadat, meg kell szokni, mert különben nagyon szar lesz a lábadnak!
    Az eddigi legjobb cipőm egy Puma King Exec volt, de hamar tönkrement :(
    #940: Soha nem vennék én sem 25 felett cipőt, a Vaporomat, Supremacymat 25-ért vettem, a Pumát meg anno 20-ért, de most még olcsóbban lehet kapni.
  • gtasok
    #945
    Mit jelent az, hogy fél eredeti? A fele mondjuk a bal vagy jobb lábas a másik meg hitvány hamisítvány vagy a talpa eredeti a felsőrésze meg tákolmány?
  • Gunnersboy
    #946
    :DDDDDDDD
  • rooney8
    #947
    Nekem csapattársaim mondják mindig azt, hogy fél eredeti... Én meg tőlük szettem el :D
  • gtasok
    #948
    Qrva jó az a Vapor egyik haveromnak is töri a sarkát ha benne van a betét ha kiveszi meg csúszkál a lába a cipőben, megérte külföldről rendelni 55 ezerért.
  • Gunnersboy
    #949
    csúszkál a lába bent, lehet nem nagyobbat kellett volna venni...
  • penészthozópára
    #950
    #944 Most, hogy mondod lehet maradnom kéne a t90 szériánál. Soha semmi gondom nem volt vele, pedig van 1 pár ilyen cipőm.
  • gtasok
    #951
    Gunner! Ha kiveszi a talpbetétet és csúszkál benne a lába és még nagyobbat is vesz akkor meg jó lesz ladiknak és kiürül a családi kasza nem minden szülő keres 300.000,- forintot
  • Divizio88
    #952

    ILyen fele fajta tunitot tud valaki szerezni jo aron?
    Ez nagyon kiraly csuka csak dicserni tudom...:)
  • Gunnersboy
    #953
    erröl beszélek, ha csuszkál benn a lába akkor gyanitom nagyobb mint amekkora kéne neki, ezért nemis szeretek netröl rendelni mert ugye azt nem lehet felpróbálni

    amugy meg gyanítom egy élmény lehet neki bent játszani, mivel ha nincs bent a betét nagyon kényelmetlen :D
  • gtasok
    #954
    Gunner! vazze a fociban is így értesz meg valamit "ha kiveszi a betétet akkor csúszkál a lába, tehát akkor nagy, betéttel nyomja a sarkát amint olvasom nincs egyedül, tehát a méret jó a cipő egy nagy rakás xar, műanyag fos
  • Gunnersboy
    #955
    gtasok! vazze nem "ha kiveszi a betétet attol még nemlesz nagyobb 1 mérettel tehát nem attol csuszkál benn a lába, betéttel meg azért nyomja a sarkát mert alacsony maga a cipő sarka is, és ez tényleg igy van nekem is nyomta mikor probáltam, de hát ezért nem szabadott volna küldölfröl rendelnie, ha olyan helyen veszi ahol fel is tudja próbálni, most nem lennének ilyen gondjai

    attol hogy müanyag még nem fos, van akinek ez tetszik ez van:D
  • gtasok
    #956
    Gunner! Abban a cipőben azonkivül, hogy egy műanyag hányadék a betét is xar.
  • c3124c
    #957
    Szerintetek Szakály lábán Fehér Sl Vapor van? Nem láttam még sehol fehér színben Sl-t

  • Gunnersboy
    #958
    az
  • GTheo
    #959
    Itt Pécsett éjjel leszakadt az ég, fél 6-kor játszunk Nagykanizsán, végre kipróbálhatom a fémstoplisomat
  • gtasok
    #960
    Asics focicipővel valakinek tapasztalata? Gumistoplist szeretnék mert kemény a pálya