1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • sz4bolcs
    #801
    Jó, de lehet ő ugyanilyen jól focizna acélbetétesben, vagy holdjáróban is. :D
  • 9csöves9
    #802
    ebben fogja nyomni holnap Amauri az Inter ellen
  • gabber_saviola
    #803
    Cavani barátom is ilyenben nyomja :Ddd


  • gabber_saviola
    #804
    Mikkoliisten is :P

  • 9csöves9
    #805
    ez nekem kurvára nem tűnik rózsaszínnek
  • gabber_saviola
    #806
    részletkérdés

    átfotosoppolom neked ha akarod Lali
  • 9csöves9
    #807
    akartam kérni.meg Cavaninak zöld hajat és polipkarokat.köszipuszi
  • Divizio88
    #808
  • Divizio88
    #809
    köszönjük újabb értelmes
    hozzászólásodat, de ezekszerint
    a szineto fugg h feltor vagy sem
    egyeseket mar sajanlok:(
  • GTheo
    #810
    Baj hogy nekem külsőre jobban tetszik a zöld?
    A feltöréssel kapcsolatban pedig csak azt írtam, hogy végre nem töri már, semmi köze a színének ehez.
    Nem másoknak kéne beszólni azért hülyeségeket, mert kiszopott az Arsenal ;]
  • Monoton
    #811
    Ribery, Arshavin, Materazzi, Amauri és Marcelo is új, rózsaszín labdarúgócipőt kaptak a Nike-tól
  • Gunnersboy
    #812
    az utolsó sorhoz gratulálok
  • Divizio88
    #813
    hozzaszlasodbol az volt ertheto
    h a zold nem tori!
    Amugy az arsenal mult heten
    a kis csapatal vert egy kezdo
    nagy csapatott.nem erdekel milyen
    milyen drukker vagy, de egy csapat.
    Kivancsi vagyok jelen pillanatba
    a te csapatod kepes lenne ilyesmire....
    nah amig nem addig csak
  • gtasok
    #814
    úgy látom a hozzászólásokból attól függ ki hogy játszik, milyen cipő van rajta és itt a fórumozók mind penge játékosok és az 50-75 ezer forintos műanyag csukában tudnak profi teljesítményt nyújtani
  • Gunnersboy
    #815
    mondjuk az én talariam 16 volt postával együtt amerikábol, owned

    deazért mindig megmosolyogtat amit irsz :)
  • csaszi21
    #816
    A cipő azért jelentősen tudja befolyásolni a teljesítményt, azt hiszem ebben egyetérthetünk.
  • Accera
    #817
    Profi szinten lehet, h különbség.

    De, ha Józsika és Ferkó focizik a grundon, akkor nem ez számít ;)
  • kicsikacsa23
    #818
    hát attól függ, h józsika mennyire komolyan indul neki a dolognak, mert ha teszem azt profi játékos akar lenni, és a szülei vesznek neki egy ilyen cipőt, akkor igencsak megnő az önbizalma, és hidd el, h jobban is fog játszani;)
  • gabber_saviola
    #819
    Józsika csak menőzni akar, Ferkó akar a profi lenni :)
  • pinnacle
    #820
    FAIL
    #813 : DOUBLE FAIL
    #814 : Single Fail

    :Ccccc

  • kicsikacsa23
    #821
    Jó az biztos, h drága, de nem próbáltad még soha fel? jobb boltokban fel lehet próbálni, és rúghatsz is benne egyet-kettőt. mondjuk ez olan, h egy ilyen kaliberű cipőt az ember megvesz, nem próbálgat:D Én a fiamnak megvenném, ha ezzel előremozdítanám a karrierjét! Józsika meg ne menőzzön, mert megverem:D
  • csaszi21
    #822
    Azt hiszem, azért nem csak élvonalbeliek és grundfocisok vannak a világon, szerintem a kettő között már azért simán vesznek ilyen típusú cipőket is. Nyilván az fogja, aki megteheti, de ez már másik téma.
  • bobo22
    #823
    Amúgy Frank Ribery az egyik hivatalos arca ennek a kampánynak, szerintem jó választás, mert van megjelenése... (:)) És az egyik legjobb manapság. CR7 és Messi mellett.

    Ez pl egy picit elüt a hagyományos sportszerreklámoktól :P

    http://www.indavideo.hu/video/Ribery_rozsaszinben_latja_a_vilagot

  • kicsikacsa23
    #824
    hát a megjelenése nem a legjobb:) Kicsit frankeinstein-es, de megteszi. Viszont jóarcnak tűnik, és jó játékos, na ez a lényeg!
  • GTheo
    #825
    Ma vettem a Premier Outlet Centerben egy Tiempo Mystic SG-t, kéne egy fémstoplis, évi 4-5 használatra, kinőni meg már nem fogom.
    18-ról 6-ra volt leárazva...

    Mellesleg Puma v1.08 21,5-ért van, barna Ronaldinhos 16-ért 36 helyett, fehér arany Legend 24. Adidas drága cipőkben...
  • sheetoos
    #826
    Ma vettem új stoplist adidas F10.7 TRX FG (zöld fehér) 46és 2/3 os méretben utolsó darabként 4800 ft-ért szerintem jó vásár volt:)
  • Divizio88
    #827
    olyan meretett ingyen is adnak
  • Drizzthsz
    #828
    Talán ez még a legaktuálisabb topik erre: valaki játszik köztetek valamelyik blsz osztályban?
  • GTheo
    #829
    Játszottam és ott is fogok a következő szezonban, de idén pont nem :)
    Mi lenne a kérdés? Vágom a témát, mert játékvezető vagyok blsz osztályokban :D
  • Drizzthsz
    #830
    Váltani szeretnék csapatot, mert ahol vagyok, nem számítanak rám. Ennyi röviden. Ezt az új edzőnkkel beszéltem meg, de amúgy is távozóban lettem volna már, csak nem nagyon ismerek más csapatokat. :) Bár majd persze azért jelenlegi csapattársaktól is kérdezgetek. Meg most azt se tudom télen lehet-e igazolni, vagy nem, majd megkérdem a szövetséget, de szerintem lehet.
  • GTheo
    #831
    Átigazoláshoz:
    - Ha NINCS szerződésed és NEM idén szerződtél a csapathoz, akkor szabadon átigazolhatsz
    - Ha VAN szerződésed, akkor meg kell egyeznie a két csapatnak
    - Ha NINCS szerződésed, de idén szerződtél a csapathoz, akkor is meg kell egyezniük (vagyis ha akarnak, nem engednek el)

    Mellesleg, hogy ha pl. iskolát vagy lakcímet váltasz és nincs szerződésed akkor is eligazolhatsz (bármikor) azt hiszem :)
  • Drizzthsz
    #832
    Szerződés alatt gondolom ilyen kiegészítő jellegűt értesz, ami a profiknál szokott lenni?
    Amim van, az egy sima kis kártya, az igazolás, s ennyi. Megegyezéssel akkor szerintem tuti el tudopk menni. Akadályt nem fog a csapat ennek útjába gördíteni, abban biztos vagyok.
  • Divizio88
    #833
    milyen az a blsz osztaly??
    Bocsi en Romaniabol irok,
    azert nem nagyon ertem.
    Hanyadik liganak felel
    meg????
  • Drizzthsz
    #834
    Nb3 alatt. Olyan, mint megye1, megye2, megye3, ...
    Csak kurvasok csapat van budapesten, s itt van külön BLsz: budapesti területi bajnokság, meg van pest megyei bajnokság is. Szóval 4. és attól alacsonyabb osztályok. Blszben 4 osztály van, általában 1-3 csoporttal osztályonként. Tehát a Blsz IV a legalacsonyabb.
  • GTheo
    #835
    Az igazoláskártya az nem szerződés.
    Velem most akarnak aláíratni egy 2,5 éves szerződést Kozármislenyben... De biztos, hogy nem fogom aláírni.
  • Divizio88
    #836
    es azokba a blsz bajnoksagokba
    milyen fizetes van vagy csak mecs-
    prima van???Ugyan en meg csak 16 vagyok
    de tervezem h Pestre megyek valami
    egyetemre..es hatha tudok magamon segiteni
    a focival..
    Itt 4ligaban jatszom;vagyis most meg inkabb
    csak tartalek vagyok...kosiz az infot
  • Drizzthsz
    #837
    Ez egy nehéz kérdés, nem tudom. Ahol én játszok, az egy egyetemi csapat, s úgy állunk, hogy se nem kapunk pénzt, se nem fizetünk be. Sok más csapatban meg az van, hogy még a játékosok fizetnek be, hogy legyen miből állni a költségeket. Biztos van arra példa, hogy van olyan csapat, aki ad fizetést, vagy meccspénzt, de szerintem nagyon elenyésző az ilyen Budapesten, vagy legalábbis nb3 alatt szinte kizártnak gondolom, kivéve esetleg nagy múltú, vagy jó támogatással rendelkező csapatoknál. Vidéken szerintem más a helyzet, ott ugyanis mondjuk egy faluban 1 csapat van max., s arra mindenki kiváncsi, így van jegybevétel. Bp-n meg van kerületenként vagy 10 csapat, ebből kb. az nb1-es az, amire kimegy vagy 500 ember, a többire meg senki.

    Szóval én itt úgy látom, hogy csak amatőr szinten lehet meglenni. Persze lehet van ellenpélda, kiváncsian hallgatom én is. De az biztos, hogy blsz2-es meccsen még 40-nél több nézőt egyszerre nem láttam(és akkor se szedtek jegyet, sose láttam még jegyszedést).
  • Divizio88
    #838
    aham ertem...!es tehetseg kutatas nagyobb
    multu csapatoknal szokott lenni??HA valaki
    tudja mikor van vagy szokott lenni az legyen
    rendes es irja meg...koszi az infot /Drizzthsz\
  • gtasok
    #839
    nincs itt tehetségkutatás, nagy lóxar van, ahol csak tudják nyúlják a pénzt a gyerekek meg le vannak kakilva, képzetlen edzők, rossz minőségű pályák, kevés felszerelés (labda, eszközök), nagyon gyenge játékvezetők. ez az utánpótlás nálunk, de ott kezdődik, hogy már ott kezdődik, hogy az iskolai testnevelés is rossz és kevés, a gyerekek táplálkozása sem megfelelő és a hozzáállásukkal is bajok vannak.
  • Divizio88
    #840
    mashol is igy van ez vagy talan meg
    rosszabb.Valahol olvastam h nem is
    tudom melyik kivalo edzo nyilatkozta,
    h hollandia sokkal kisebb mint
    magyarorszag de nagyon ritka az,
    h egy tehetseg felfedezetlenul maradjon!
    azert szamit hagy fociakademia van es milyen
    kondiciokkal!:(