1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • fernando torres
    #41
    de ezek gumisak nem??
  • R10
    #42
    de
  • EmIn3m02
    #43
    amugy 3éve vettem egy adidas beckham edition teremcsukát 20ér asszem
    2honap mulva a jobb lábamnál a belső részén szétszakadt.....mondjuk én akkor megfogadtam hogy adidast többet nem veszek
  • fernando torres
    #44
    Adidas teremcsukám még nekem sem volt csak Nike, de haveromnak aki rendszeresen nyüstöli még semmi baja nincs és lassan 1 éve van meg neki, de az F10+
  • BADE
    #45
    szerintetek kemény pályára valót vagy természetes,szárazra vegyek csukát?
    Melyiknek mik az előnyei?
  • Drizzthsz
    #46
    Na, ide is először írok... :D Szóval ma vennék stopplist, Blasz3-as alázásra, vagy megalázódásra. :DDD
    Adidas gyári kiárúsítás bolt éppen útban van ma nekem, meg is néztem cipőket, ezek közül: Introvider, C11, Pulsadoll, Leira2, f10+, prpulse, f50trx, ppulsion2 van amelyet kifejezetten kerüljek? Esetleg ami kifejezetten ajánlott? Asszem legutóbbi tetszett legjobban, árban 8-15 között vannak.
  • Drizzthsz
    #47
    up.
  • Drizzthsz
    #48

    Ez lett belőle, kiváncsi vagyok meddig bírja.
  • Dichter
    #49
    Sziasztok!

    Van valakinek valamilyen tapasztalata a Kipsta cipőkkel? Mert épp most néztem ki egyet a Decathlonban, de élőben még senkin nem láttam.
    Köszi
  • DjCooll
    #50
    hát sztem nem igazi jó a Kipsta se labda se cípő mert hamar szét megy legalábbis nekem ez a tapasztalatom csatár ként:)
    HA megtudod tenni akkor Adidast vagy Niket vegyél.
  • roberto0915
    #51
    Wink, win with it! :)
  • hunbasser
    #52
    pfff....:D egy wink is 4-5 körül van,namost az adidas boltokban szokott olyan akció lenni,h egy-egy típusból már csak 1 méret van,és akkor azt adják 6000 ft-ért.ha szerencséd van,akkor pont van egy olyan,ami alapból 16-20 ezer forint lenne,és stimmel a méret :)

    persze,nem biztos,h minden adidas boltban így csinálják,de ami a mi kis városunkban van adidas bolt,itt igen
  • Gunnersboy
    #53
    nekem Kelme csukám van és hát nem a legjobb....
    szal beujitok egy Total 90III-assal
  • fernando torres
    #54
    uhh még nagyon régen nekem is volt 1 Kelme-m.szerettem mert senkinek nem volt olyan scak nekem :)
  • Gunnersboy
    #55
    hát nálunk is csak nekem van, jó is volt meg minden de szerintem kezdem kinőni ...:D
  • Kasarov
    #56
    Hello!

    Most bukkantam rá a fórumra és lenne egy kérdésem. Szóval salakra/műfűre tervezek cipőt venni, és kinéztem egy-két reebokot. Szóval tud e valaki olyan boltot leginkább mondjuk Budapesten, ahol lehet reebok cipőket venni. Mert ahol eddig próbáltam ott nem sikerült.
    Köszi
  • grebber
    #57
    Adidas copa mundialnál még nem csináltak jobb cipöt sztem:
  • kandzsal
    #58
    Szerintetek ez alkalmas focira ?

    lentebb kell menni ott több a kép

    pls segítsetek

    vagy ez jobb?
  • Drizzthsz
    #59
    Na eddig ez a cipő nagyon bejön. Bár picit még mindig szorít, de lehet vele nagyon jól lőni. A problémámat már csak az okozza, hogy -3-as szemeimbe kéne még egy kontaktlencse, hogy lássak is valamit néha. Amúgy adnak játékengedélyt ilyen szar szembe blsz osztályokba?
  • hunbasser
    #60
    kontaktlencsével biztos adnak
  • Drizzthsz
    #61
    Köszi, amint lesz egy kis időm, megcsináltatom, s akkor eremélem hamarost az igazolásom is meglesz.
  • Divizio88
    #62
    szrintem a feheret az jol mutat a tribunrol
  • Divizio88
    #63
    el hiszem hogy jo de nem mutat sehogy
  • 9csöves9
    #64
    nem is modellkedésre akarja használni
  • Divizio88
    #65
    neked nem szamit hogy all a labadon
  • Divizio88
    #66
    oszinten az szar !!!!!!!!!!!!!!
  • kisjaki
    #67
    Hello all
    Nekem Nike R9-es cipellőm van és nagyon jó....
    jó lehet hogy 45000Ft de nekem beszemította a Kurvagazdag haverom akiknek cipősboltjuk van 20000-ért:)
    de tényleg nagyon jó:D
    addig 1 Lancsat Stoplisom volt, de őszintény az is kurva jó volt
    szal ezzel arra akarok kilyukadni hogy az R9 csak annyival jobb hogy könnyebb.......
    amugy ugyanolyan

    Meghát szebb :) de nem éri meg a pénzét....a Nike
  • Drizzthsz
    #68
    Áááááh, bassza meg, elfelejtette kivenni a cipőmet zacskóból egy jó ideig, s kurvára bepenészesedett. Végülis 3-sori tisztítással már nem látszik rajta penész, de a szaga még érződik, hogy lehet végleg elpusztítani?
  • fernando torres
    #69
    vegyélújat
  • Divizio88
    #70
    Tugyatok milyen cipoim vannak egy Kelme az szar meg egy Total90.mit szoltok????
  • Nuno88
    #71
  • Csesza
    #72
    undorító -.-
  • Csesza
    #73
    kemény vagy
  • Nuno88
    #74
    hát kinek ez kinek az :)
  • Csesza
    #75
    ahogy mondod :)
  • Nuno88
    #76


    Nike-ból ez tetszik de nagyon
  • GTheo
    #77
    Szétment fél év után a Puma King Execem :(:(:(
    Most fogok venni egy új Nikeot: http://www.furgenyuszi.hu/shop/product_info.php?cPath=24_93&products_id=577
    Mondjuk a puma szerintem jobb ennél, de szétvágta a talpa a bőrt annál.
    Kül Hernyótalpasban van 1 Total 90em, kíváncsi vok mi a véleményetek a total 90ekről mert amikr először felhúztam azthittem vmi kosárcipő oan magas, kül egész jóó.
    Terembe meg vettem decemberben egy régi adidas Predatort.
  • GTheo
    #78
    Van 1 iesmi kesztyűm Szűcs Lajos félében :)
    Apukám anno partjelző volt NB1ben és ő hozta nekem :P
    Kül régen én is kapus voltam, 5éve kb, de azóta kijöttem :P
  • Nando De Napoli
    #79
    ilyenem van csak terembe való, 43-as, 14 volt. kelme javi morenomat cseréltem erre, sztem egész jó, bár nekem lúdtalpbetéttel (_ASAD:_DSD:)együtt kicsit szűkös, de így jó mert faszául érzem a lábammal a labdát vele. :)
  • Gunnersboy
    #80
    most ilyenem van: