916
  • desigo
    #555
    jah és ték
  • desigo
    #554
    Nah Debrecen letudva.

    Érkezés kb fél 9 körül.Hatalmas tömeg a csarnok előtt még nem engedtek be senkit.A jegyet lakókocsiban lehet karszalagra cserélni pár perc alatt ott nem kellett várakozni.
    Irány kajálni majd 10 körül vissza parkolóhelyet keresni ami nem volt egyszerű...
    Alapozás a parkolóban majd 11 körül irány befelé.A sor addigra elfogyott lazán be lehetett menni a biztonsági őrök motozása után.
    Bent már korrekt volt a hőmérséklet és ez jellemző volt az egész estére is.
    Ruhatár mire beértünk megtelt ezért hurcolhattuk magunkkal a pulcsit,kabátot :/
    A két 40 kilós srác ( First State ) akkor már javában ugrált a pultban.Végig énekeltek,tomboltak (mint Tiesto 5 éve kb)
    A fények eléggé korrektek lettek volna ha nem lett volna full világos a sok reklám miatt.( Nokia,T-online,Burn stb...) Elég lett volna ezeket villogtatni annyi fényt adtak.
    A hang egész végig First State szett alatt fél hangerőn ment.Ez már csak azért is volt szomorú mert eléggé komoly számokat raktak fel és a közönségnek is bejött volna ha lehetett volna hallani.Ez már el lett játszva pesten Szeifert szettjével de azt legalább korábbra rakták nem a teljesen megtelt csarnokra időzítették.
    Szánalom...
    Tiesto amint kezdett ment egyből max hangerőre a zene.Arra már nem lehetett panasz.Sokszor bántóan hangos is volt...
    Tiesto első órája és az utolsó fél órája volt korrekt.
    A többi rész végig vokál nélküli veretés!Most sem volt túl jó kedve az látszott rajta de a végére azért feléledt rendesen.
    4 órát játszott összesen és kicsit másra számítottam de összességében nem bántam meg,hogy elmentem.
    A közönségre nem lehetett panasza szerintem senkinek.Szinte végig tombolt mindenki mondjuk a veretős részeknél inkább csak egy helyben topogtak de az tuti,hogy kitartó volt a tömeg.
    Jó volt,hogy le lehetett ülni körbe a székekre :)
    A VIP meg kb egy vicc volt.Az igaz,hogy helyben volt nekik kuponvásárlás és piavásárlás de se külön hangosítás se fények se semmi extra.Egy Forinttal nem ért többet a sima jegynél.
    Apropó kuponos vásárlás.2000 Ft volt egy 6 dbos kupon amivel nem is lett volna gond ha nem fogy el már 1-2 óra körül.Nem tudom,hogy utána pótolták-e a hiányt de eléggé lámák voltak a szervezők ez ügyben.
    Annak sincs sok értelme,hogy lehet sorban állni a kuponért aztán ismét a piáért ahol kb senki nem vágta,hogy 1-2 egység kuponért mit is lehet kapni.Persze,hogy nem haladt a sor...
    Az korrekt volt,hogy műanyag poharakban adták a piát...

    Thx az estét:Szandra,Anita,xotyi,viizo és a többiek :)
    nélkületek kb 2-kor már léptünk volna haza...
  • GTheo
    #553
    Bocsi, a Southern Sunt én mindig Deleriumnak írom :S:D
    A Southern Sun volt kb az 1/3-ada fele, előtte utána számomra "sablonzene", aztán a végén a Silence meg az Adagio For Strings nagyon odatett, kegyetlen jó lett ettől :)
  • Trance Angel
    #552
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nem Delerium: Silence? :D
  • GTheo
    #551
    Jól beszélsz. A zene isten volt, bár a Silence és a Delerium előtt volt 1 kis punnyadás... :\
    Remélem minnél hamarabb lesz Pécsen hasonlóan jó buli :)
  • carlos05
    #550
    Tiesto hozta a tőle elvárható maximumot a szettjében szal isteni volt.
    Viszont a szervezés.. hát inkább nocomment főleg a világ 1ik vezető dj-e alá. De aki a zenéért ment, mint ahogy énis az nem csalódhatott azthiszem.
    Talán csak annyiban, hogy a csúszás miatt kevés ideje maradt a First Statenak.
  • desigo
    #549
    Jó bulizást mindenkinek !
  • AntiHero
    #548
    Na akkor ma Tiesto Buli Debrecenbe:)

    Aki akar találkozni velem:D Az majd talán megismer . Fekete edhardy sapka + poló amiről meglehet majd ismerni.

    Jó bulizást!
  • GTheo
    #547
    Rossz volt a buli? Hülyék vagytok? :D
    Eszméletlenül kurva jó volt :D
  • Trance Angel
    #546
    Megnéztem tiesto.com-ot, milyen cuccok vannak. Csak a szívemet fájdítottam, most nagyon jó toppok vannak, csak sajnos most nincs 7-8 k erre. :( Viszont egy ilyen lehet jó lenne: pass
  • symbol
    #545
    kár hogy nem futottunk össze; ott, akkor. :D bár nem voltam, szal sajnos noszensz :D
  • symbol
    #544
    mért volt amúgy szar a buli? valakinek nem tetszett a szett? vagy csak szervezési gondok? :)
  • desigo
    #543
    ennyi xDDDDD
  • viizo
    #542
    no olvastam én is a beszámolókat..

    leszűrtem, hogy azért volt rossz a pécsi buli, hogy ma debrecenben sokkal jobb legyen :D
  • viizo
    #541
    kár? :/

    vegyek Neked vmi szuvenírt a shopban? pass tartó, stb?
  • Trance Angel
    #540
    Én a tavalyin mindig a fiúba jártam. :D

    Sajnos az idei bulik kimaradnak. Múlt héten volt gólyahét, most meg majd BME Egyetemi napok, kész csőd. :D
  • symbol
    #539
    nah jah ne is mond, úgy fél 10kor jutottunk be, 8 helyett, akkora sor volt mint állat, az eső is elkezdett esni, szerencsére abbahagyta, de ha még fél órát váratnak, szarráázik mindenki. :/

    az árak katasztrófálisak. egy tekila' b*szod, 1000 Ft-nek megfelelő kupon. a pult mögött lévő csajok sem voltak képben. egyszer egy keppi üditőért egyet kértek, máskor kettőt. nevetséges. de az árak ilyenek ez van. az emberek jók voltak, a zene valami óriási volt, aki esetleg tudna valami listát a szettről, az lécci küldje, végigtáncoltuk az egészet, a hangulat, óriási volt, életem egyik legmeghatározóbb élménye lesz az tuti :) bár régebben is hallgattam, azért most kezdek csak igazán rájönni, mennyire is jó ez a trance muzsika :)

    tegnap:
    szervezés: 3/5 (a női vécénél kigyózó sorokat nem is emlitem :)
    zene, élmény, emberek: 10/10 :)
  • desigo
    #538
    tiesto fórumon szépen irkálják a hulladék szervezésről az élménybeszámolókat
    remélem,hogy Debrecenben jobb lesz...
  • ildeeeke
    #537
    Köszi szépen!
  • autoszimulator
    #536
    Több szám is szól ott, de az első a Paul Oakenfold - Southern Sun című száma, Tiesto által remixelve.
  • ildeeeke
    #535
    sziasztok!http://www.tiesto.hu/200809/hu/index.php ezen az oldalon szól egy jó szám!légyszi valaki írja meg hogy mi a szám címe és hogy ki az előadó!légyszi fontos lenne!köszike
  • shad0w
    #534
    sajnos úgy alakult, h nem tudok menni pécsre, így akinek kéne egy jegy annyiért amennyiért én vettem (5900 ft) az még 1-2 órán belül át tudja venni budapesten a ix-ker knézich utcában vagy később fehérváron vmi megbeszélt helyen. hívjon akit érdekel 20/526-0808
  • kovecses
    #533
    Ez nem hivatalos lista, csak tiesto ebben az időszakában ezeket játszotta a legtöbbet, tehát nagy valószínüséggel, ezekre leht számítani. A listát lehetne még folytatni napjainkig de nem férne ki az oldalra. Én megyek mindkét napra, de hogy fogom majd birni azt nem tudom, valószínüleg Debrecenben már nem nagyon fogok ugrálni.
  • viizo
    #532
    azért akad néhány nagy cím :)

    kár hogy nincs pár nap különbség a két buli között, akkor valszeg én is bevállalnám a classicot is :)
  • kovecses
    #531
    ... a többit meg már mindenki tudja.

    remélem mindenkinek pozitív meglepetés lesz a dolog és jól fogja magát érez.
    Engem tegnap hideg zuhanyként ért a dolog emrt nem ilyen zenékre számítottam, de egyszer egy ilyen bulit is ki kell próbálni.
  • kovecses
    #530
    Pécsen várható zenék:

    1998-2008

    Faithless - God Is A DJ (DJ Taucher Remix)
    Ayla - Ayla (DJ Taucher Remix)
    Binary Finary – 1999
    Chicane - Lost You Somewhere (Heliotropic Remix)
    System F - Out of the Blue
    Gouryella - Gouryella
    Kamaya Painters - Northern Spirit
    Kamaya Painters - Endless Wave
    DJ Tiësto - Theme From Norefjell (DJ Tiësto’s Magikal Remake)
    Mauro Picotto - Lizard (Megavoices Mix)
    Chicane ft. Maire Brennan – Saltwater
    Blank & Jones - Cream (ATB Remix)
    Nalin & Kane - Open Your Eyes (Reworked Club Mix)
    Mauro Picotto – Iguana
    Kai Tracid - Destiny's Path (Warmduscher Remix)
    DJ Tiësto - Sparkles (Airscape Remix)
    The Thrillseekers - Synaesthesia (En-Motion Mix)
    Rank 1 - Airwave (Dutch Force Remix)
    Airscape – L'Esperanza (Armin van Buuren’s Rising Star Mix)
    BT - Mercury & Solace (12" Mastermix)
    Mario Lopez - The Sound of Nature (Plug 'n Play Remix)
    Kamaya Painters - Far From Over
    Mario Piu presents DJ Arabesque - Serendipity (Mas Mix)
    James Holden - Horizons
    Marco V – Tolerance
    Delerium - Silence (DJ Tiësto's In Search of Sunrise Remix)
    Armin - Communication 2
    Paul van Dyk - Another Way
    Moogwai - Viola (Armin van Buuren Remix)
    Cygnus X - Superstring (Rank 1 Deep Dub)
    Allure - No More Tears
    Da Hool - Eichelruck (Thunder Club Mix)
    BT - Dreaming (DJ Tiësto Remix)
    Schiller - Ein Schoner Tag (Kaycee Remix)
    Three Drives - Sunset On Ibiza
    DJ Tiësto - Urban Train
    Marco V - Indicator
    DJ Tiësto - Flight 643
    Schiller - Das Glockenspiel (Humate Remix)
    Riva - Stringer
    Rui da Silva - Touch Me
    DJ Tiësto & Junkie XL - Obsession
    Faithless - We Come 1 (Rollo & Sister Bliss Mix)
    Rank 1 - Such Is Life (Rank 1 Deep Dub)
    Insigma - Open Your Eyes (Insigma Mix)
    Marco V - Simulated
    RMB – Horizon (Straight Mix)
    Iio - Rapture (Riva Remix)
    Michael Jackson vs Bushwacka - Billie Jean (Bushwacka Mix)
    4 Strings - Into The Night
    DJ Tiësto - Magik Journey
    PPK - ResuRection (Space Club Mix)
    DJ Tomcraft - Prosac
    Faithless - We Come 1 (Dave Clarke Remix)
    DJ Tiësto - In My Memory (V-One Remix)
    Jose Amnesia - The Eternal (Pulser Remix)
    DJ Tiësto - Lethal Industry
    ...

  • kovecses
    #529
    Mindenkinek kellemes napot és jó bulizást Pécsen holnap meg DSebrecenben!
  • AntiHero
    #528
    Debrecenire én is megyek:) Majd találkozhatnánk a fórumbeliekkel meghívlak titeket egy italra:) Csajokat akár többre is:P:D
  • kovecses
    #527
    Úgy legyen és kösz az infot
  • Elusive
    #526
    nekem egy Katana - Silence miatt is megérné a party :)
  • Elusive
    #525
    azért nem lesz ez rossz, szal ne add el a jegyed :D
  • desigo
    #524
    jegyvásárláskor nem kérnek személyit...
  • kovecses
    #523
    jobbulást a műtétre várónak

    és remélem jólesz a hétvége
  • kovecses
    #522
    ok

    jótudni

    kösz
  • Elusive
    #521
    simán eladhatod a jegyed, tökmindegy kinek a neve van ráírva...
    go to http://forum.tiesto.hu
  • autoszimulator
    #520
    Én is úgy gondoltam, hogy a jó öreg és kevésbé öreg Tiesto számokat fogja nyomni, a koncert címéből erre lehetett következtetni...

    Mondjuk én sajnos túl kellett adjak a pécsi jegyeken, mert váratlan műtét közbejött :( De így annyira talán nem is bánom, de azért remélem jó lesz a buli mindkét helyszínen ;)
  • kovecses
    #519
    ha olvatad volna aszabályzatot


    karszalagra a jegy csak személyivel váltható

    a jegyen szerepel a megrendelő neve (ticketbox pl.)

    szóval akkor eladják a személyit is melléje?
  • Elusive
    #518
    höhö, olvastad volna a http://forum.tiesto.hu fórumot
    a jegyeket ne tépd szét, most még jó áron túl tudsz adni rajta
  • kovecses
    #517
    érdekes én ezt most tudtam csak meg és legszivesebben széttépnéma jegyeket
  • Elusive
    #516
    nyilván, ez már áprilisban tudni lehetett hogy kb mit fog játszani
    nem csak a saját zenéit szerencsére