840
Republic: The Revolution - www.novistrana.com
  • Rundstedt17
    #840
    Hello!Igaz hogy régi a játék,de nekem kellene.Nem tudnátok adni egy helyet ahonnét megszerezhetném?
  • davos80
    #839
    Van.De a játék kurva nehéz...
  • CelticVampire
    #838
    VAn itt valaki?
    Mert segtségre lenne szükségem...
  • Tojesz
    #837
    nekem kb 4 hete van meg a game,játszottam vele 2 hétig,úgy hogy semmit sem értettem....azóta Sims2-zök.Az való nekem!!!!
    Bár ha megtanulok angolul bitos előveszem
  • MalaczÚr
    #836
    THX!
  • TneX
    #835
    Gratula! :))
  • dronkZero
    #834
    Minden akció kiválasztásánál, ha ráviszed az egeret az akció nevére, bekékül a tulajdonságok csíkja, amik az akció sikerét befolyásolják.

    Általános jelleggel a piros akciókhoz presence, a kékhez charisma, a sárgához meg nem tudom hogy mi :)
  • MalaczÚr
    #833
    Valaki szánjon meg egy infóval pls!
    A karakterek tulajdonságai mire vannak hatással (a karizmát sejtem...)

    Köszönöm!
  • antijedi
    #832
    hm majd megnézem, bár dsl-est inkább hanyagoom asszem :) ha dslről 1 embernél több tölt ako máris alig megy 2-3kbpsel :P
  • Hmuda
    #831
    Két DSL és egy kábeles.
  • antijedi
    #830
    de miylen 3nak? 56os modem? vagy mgé olyan se? :D
  • Hmuda
    #829
    Most néztem és a matrixon min három embernek megvan mindkét CD.
  • antijedi
    #828
    ha szereted akkor probáld ki a The political machine-t is :P
    amcsi választáson kell benne, nyerni, érdekes game, szvsz nem olyan rossz, de ez se lesz bestseller..., bár amcsiknál kitugya
    bár mindenesetre jól modellezi az amerikai váalsztások lényegét :)
  • antijedi
    #827
    torrentet inkább hanyagolom..., dc-t tekintve meg egy iylen "népszrű" game nem gondolom hogy ezreknél fentvan, ha meg vantvan 1-2 modemesnél még azal nem sokra megyek szerintem :) de azért majd valamikor meglesem
  • Hmuda
    #826
    Vagy nézz szét torrentes helyeken.
  • Hmuda
    #825
    DC-n nézted?
  • antijedi
    #824
    nekem bejött csak anno valahol kcisit megakadtam, egy ideig nem nyomtam aztán egy helycsinálási akcio alkalmával ez is áldozatul eset... :( msot meg már sehol sincs fen thiába van helyem :(
  • Hmuda
    #823
    Ezzel van gondom nekem is. Tök hiába reklámozták a játékot úgy, hogy forradalmi grafikai engine, végtelen poligonszám, meg miegymás, ha a játék 90%-át a taktikai rérképen tültjük és nekem ezen bukott meg annó a game. Nem ezt vártam.
  • MalaczÚr
    #822
    Igaz ami igaz, az nekem is csalódás volt, hogy nem teljesen szabad a játék, hanem "linked missions"-ok (csak magyarosan) vannak benne, de a szegényes választékot figyelembe véve még így sem rossz (már amit láttam belőle). Most nekem nem akad, bár nem egy paks a gépem...ami viszont fölösleges volt-szerintem-az a nagyon részletes 3d világ, a hangulaton kívül semmi konkrét haszna nincs...
  • M.A.D.
    #821
    Én is nyomtam kb. fél éve vagy 20-21 órát. Tetszett, de egy patch elkelt volna. Nagyon az elején hagyhattam abba.

  • Bucser
    #820
    és sokal több mint egy átlag játék.. valami pöcs kellene neki, hogy ne akadjon úgy ahogy egyébként teszi és jó lenne... Én szeretem az ilyen politikai mizériát:)
  • Hmuda
    #819
    Nem véletlen néztem be, csak láttam, a listán hogy valaki írt, gondoltam elég régi game, megnézem mi a heylzet. :-)
    Sajna Manualt nemtudok sehonnan, de egy pár óra játék után totál kiismerhető a kezelés és a felépítés, amolyan Gangsters szerű stratégia. A másikat se tudom. Ha csak bizonyos kerületet kell, akkor általában le van írva, hogy melyik kerületben kell, de ha nincs akkor mindenhol.
  • MalaczÚr
    #818
    Üdv!!!!
    De jó hogy itt vagy :) Véletlenül néztél be, és válaszoltá 120 mp után?
    Most lett izmosabb a gépem, hát gondoltam végignyomom.
    1. van valahol manuel?
    2. annál a feadatnál, hogy a nemtommilyen körzetekben min. 25% legyen a népszerűség..(kb 3. feladat) na ott minden kerület kell?
    huh..

    előre is köszönöm!
  • Hmuda
    #817
    Hát már majd egy éves az ucsó üzi szóval lehet sejteni a játék népszerűségét. :-)

    Mellesleg jó kis game, de sokkal kevesebb mint amit az átlag játékos a bejelentések alapján várt volna.
  • MalaczÚr
    #816
    Hi!

    Jár még ide valaki néha?
    Tudom hogy nem túl trendi, de most kezdtem...
  • skristof
    #815
    igennn????
    ilyen x@r???????
    pedig hogy vártad, vártuk....
    bakker.....
    nem tood min dolgoznak most a fiuk? (elixir)
  • skristof
    #814
    tolnám én, ha volna ram :P
    de sztem mindenki megunta..
    vagy csak sunyiban jáccanak, és nem mernek ide irni! :P
    bár ezt kétlem :))
  • Pluskast
    #813
    Életem egyik legnagyobb játékcsalódása volt.
    Több szót nem is érdemes rá vesztegetni.
  • Augustus Gigo
    #812
    Nem tolja már senki a gamet? Van vki aki végigjátszotta?
  • skristof
    #811
    nem toodja vki, it is csinál most az elixir?
    remélem peccseket! :P
  • Hmuda
    #810
    De rég játszottam már vele. Már az első város felénél meguntam. A 3D nézetet tök fölös használni, csak ritkán kell, és én az ilyen táblásjáték szerű gamékat nem nagyon kedvelem. Az utolsó ilyen stílusú gém amivel jót játszottam az a Gangsters 1 volt.
  • antijedi
    #809
    ucso kérdés engem is érdekelne :D
  • Bucser
    #800
    Nem tudom ki meddig jatszott a játékkal és hogyan de azert nekem egy rossz szavam sincs rá. Tényleg sokat tölt de nem is a grafika a lényeg. A meggyőzős rész egy minijatekot rejt csak ugy mint a többi. PL mikor elküldöd az emberedet felderiteni és utanna rafokuszalsz a kameraval akkor kereshetsz uj lakast is. Későbbi palyakon máshova is elköltözhetsz ahova több ember fér el. de ahhoz ki kell fejleszteni a karaktereket.
  • skristof
    #798
    ehhh....
    egy gondom van csak vele, ill 3om: :))
    -nincs meg :)
    -nem elég a gépem (700mhz,128mb ram,gf2)
    -sajna annyira nem vágom az angolt (1 éve tanulom csak sajna..., de ahhoz képest jol megy... mondjuk játékokbaol tanulok legtöbbet! :))
  • antijedi
    #797
    nekem teccik hát, csak ezt nem lehet itt kimondani mert meglincselik az embert :PPP
  • skristof
    #796
    valszeg azért, ja...
    neked amugy teccik? mert emiatt a game miatt akartam/ok uj gépet venni
    meg mondjuk amugy is! :)))
    pc g*ruban 91%-ot kapott....
  • antijedi
    #795
    őőő lehet, nem tom, nekem ilyen ironia szerü érződött ki az irományából, bár lehet ebbe a msot kialakult "igyszar ugyszar ez a game..." hangulat is közrejáccot :P
  • skristof
    #794
    szerintem ő ezt nem előítéletnek szánta, hanem, h milyen zseni a gyerek...
    de lehet, h tévedek?!?!?
  • Mike at home
    #793
    jelenleg kopni nyelni sem tudok ebben a jatekban
  • antijedi
    #792
    viszont erre meg mindig nem valszolt senki, eroltesétek már meg magatokat pls, ezen mar mindenki tulvan aki azt irogatja hogy 2. palya meg mittomén...