39
Star Trek: Elit Force 2
  • Narxis
    #39
    Jelentette is!
  • dinomano
    #38
    köszi, azota mar megoldodott a gond+végig is toltam gémet...kb.3hete..jo volt... :-) Amugy Quake 3 motoron szalad; és annak is egy tovabbfejlesztett valtozatan...az elsö rész is quake 3as volt már, igaz az eleg szögletes volt a 2.részhez kepest, mivel még anno quake2-ön kezdték el csin., és utana tértek át a quake3-as motorra...facca3szép gém volt a 2.rész...
  • MerlinW
    #37
    Ötletem sincs, Quake 2 motoron szalad, annak meg semmi extra igénye nincs.
    Valszeg windows bibi lehet. Próbáld uninstall/install, esetleg nézd meg csinált e error logot, ilyesmi. Esetleg töröld a registryből a bejegyzéseit, lehet a Demo akaszt be neki.
  • MerlinW
    #36
    magyaritasok.hu-n
    és pls moderáld magad...
  • dinomano
    #35
    vki adjon infot nééékem Star trek elite force2röl please! +talan jol jönne 1 kis help is; a segitség topicban mar irtam...arrol van szo, h. nem megy a gepemen a full gém; a demo siman ment, a full gém meg kifagy indulaskor; kidobja a winfos; pedig a demoval semmi gondom sem volt...Geforce2-esen nyomnam, minimumon elment a demo is; nagy nehezen megszereztem a fullt... szivok vele rendesen; a feltelepitessel nem volt gondom; de ha probalom inditani az exe-t, akkor behal a rendszer... vki talalkozott hasonloval? Driver gond lehet? Direct X9et is felpakolta a progi, nem lehet h. az a baj?D.
  • apacska
    #34
  • apacska
    #33
    Helló! Tudna nekem segíteni valaki abban hogy hol találok sniper elit és enemy territory magyrítást?köszi előre is
  • Tuvok #32
    honnan veszed, hogy nem nyomtam?
    annak jelentheted, messze van...
  • Deajka
    #31
    Miva a demot nem nyomtad?
    Ezt jelenteni fogom Pickard kapitánynak!
  • Tuvok #30
    Képek, infók itt
  • krisz073
    #23
    Persz,hogy kell a Magyaritás.
  • Deajka
    #22
    Nyugodtan fordíthatod. Ha most nem volt érdeklődés majd lesz. Egyébként a demoban nem volt túl sok szöveg a'sszem, lehet hogy azért nem érdeklődtek.
  • Deajka
    #17
    A mini játék az amikor a trikorderrel állitgatod a kis bigyókat.
    Ilyen kis mini játék pl az anachnonoxban volt egy csomó (king game).
    Mikor lesz ISO ?
  • Sir Quno Jedi
    #14
    T'om, hogy to'd !
  • Sir Quno Jedi
    #10
    vaze szal. Diana Troi
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Ő csak fél-betazoid (mármint Troy).
  • Deajka
    #6
    hát 7/9-det én is sajnálom. Kis zuhanyzós story elemkkel... Na, ébresztő !
  • Braveheart
    #5
    hát csak az abaj hogy nincs benne 7/9-ed és B'elana
  • Deajka
    #4
    Szerintem jó lesz. Üresnek azért nem mondanám a pályákat( főleg, hogy azok a bogarak vagy a mi tök) elfoglaták és/vagy kinyírták az ott lakó kolonistákat.) A mini játékok nagyon megdobják a gamát. Szerintem olyan 90-92 %, a demó alapján.
  • Blasta
    #2
    Még nincs belőe Iso
  • MerlinW
    #1
    Aranyon van, valaki valamit tud róla? Beszerzés, tapasztalat...?:))