264
Mit, hogyan, mennyiért, hol?
  • Breki33
    #184
    én meggondolnám

    illetve nemis gondolkodnék rajta

    fél év múlva ez már nem kártya
  • 9csöves9
    #183
    na voltam pont olyat veszünk:)
  • Punkerwork
    #182
    mi pl 3 hete nem kapunk sulinetes 9600XT kártyát.....
  • 9csöves9
    #181
    és akkor egy normál kis számitógépboltban tuti nincs?
  • Punkerwork
    #180
    az hogy elméletielg van még nem jelent semmit, gyakorlatilag az összes nyagykerben hiányok vannak..... :(
  • 9csöves9
    #179
    csodás! köszi
  • Punkerwork
    #178
    igen
  • 9csöves9
    #177
    alkatrészeket lehet külön venni a programban? pl vidókártya stb
  • mikike
    #176
    nézegetem a fórumot, de valamit nem nagyon értek
    nem valószínű, hogy 60eFtnál több adót fogok befizetni (de van olyan ismerősöm, aki igen) és nincs is tanuló vagy tanár ismerősöm
    hogyan tudok akkor mégis LCD monitort venni 60eFTtal olcsóbban
    mert azt azért látom, hogy sokan enélkül is belevágnak a sulinetbe, holott a vevő állítólag 5 évig el sem adhatja a gépet
    és a 60eFt márciusban 1 összegbe visszajön?
  • Pempő
    #174
    Iskolalátogatási papírt kérik vásárlásnál, vagy csak az adóvisszaigényléskor kell?
  • lolka123
    #171
    Csovi!
    Szerintetek honnan a pekbol lehet elore tudni, hogy mennyi lesz az adoalap?
    Ez az egesz sulinet szerintem egy nagy geciseg, mert a gazdagok tovabb gazdagodnak a szegenyek meg bekaphatjak, mert nekik ugyse lesz 60e az adoalap.
  • BaLeeX
    #170
    Röviden: csak 400/400-as a kártya (400/600 helyett, ami Pro órajel) és gagyi 4ns-es ramok vannak rajta 2.8 és 3.3 ns-esek helyett ami szinte húzhatatlan.
    Bővebben: a hardware fórum Radeon 7x00/8500/9x00 fórumában.
    Mielőtt valaki Radeont vesz sulinetben mindenképpen nézzen el ide és kérdezzen, mert MEGSZÍVHATJA de nagyon!

    Én is megrendeltem ez az ablacompos kártyát és most abban reménykedek, hogy talán nem tudják meghozni idén...
  • Cat #169
    mér szar az albacompos 9600 pro? powercolor t adnak
  • Punker
    #166
    Az Ansys-ba tegnap érkezett 240 db vid kártya vegyesen............
  • BaLeeX
    #165
    Az Albacompos 9600pro-t felejtsétek el! Szar. A Gigabyte 9600-at meg méginkább, az mégszarabb. Mást meg már nem nagyon lehet kapni. Talán még a M*stralban 9600XT-t ha tudnak még hozni.
  • Pempő
    #163
    CHS az fővállalkozó (nagyker), tehát tőle egyébként se vásárolhatnál, de ők se szállítanak semmit idén már a kiskereknek.
    Media Markt és Tesco felvásárolt mindent, és kiszórta a proliknak. Sulinet felejtős. Talán majd márciusban...
  • Pempő
    #162
    Felejtsd el
  • Tertovan
    #161
    Hello

    Tud valaki meg olyan ceget aki meg idei teljesitesel felvesz megrendelest es teljesiti is azt a sulinet kereten belul????
    Udv:Tertovan
  • OPM
    #160
    én nemtom
  • Punker
    #159
    nem az csődölt be?
  • OPM
    #158
    rákerestem a Canon a60-ra
    és ezt dobta ki: CHS Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
    nem sok info-t találtam erről a cégről :(
  • Pempő
    #157
    Hol van ott olyan, ahol kiadja a fővállalkozókhoz tartozó alvállalkozókat?
  • Cat #156
    utána elmész a sulinet.hu/ado ra és megnézed kik az alvállalkozok
  • Pempő
    #155
    Ez az oldal a fővállalkozókat dobja ki, ami jó dolog, de tőlük te nem tudsz vásárolni. Milyen számot hívtál fel?
    Hívtam a hivatalos sulinet infovonalat, tájékoztatást kértem a programban részt vevő alvállalkozókról, 10 kérdésből 10-re az volt a válasz, hogy erre nem tudunk válaszolni.
  • Pempő
    #154
    Acer 1731
    Mindenképp ilyet veszek, legfeljebb jövőre.
    Meg nyomtatót is vadászok (HP 7760), az valamivel esélyesebb, bár azt se hiszem hogy összejön idén. Viszont a keretet ki akarom használni, szóval valamit mindenképp kellene venni.
  • BaLeeX
    #153
    Meg felnyomja az áruk árát is. Ezt SEx-en kívül értem. Pl. tavaj vettem egy TEAC írót, 18k körül dobálták november környékén, decemberben 23k-ért tudtam csak szerezni ráadásul 1 helyen tudtak hozni a 10-ből kb. 3x telefoni érdeklődés után.
    De muszáj volt megvenni, mert a régi meghalt.
  • Cat #152
    ha egy nagyker árulta eddig akkor igyjárás - szabad tudni mi az a termék?
  • BaLeeX
    #150
    Időben cselekedtem volna...
    Csak tudnám ki volt az az IQ light aki arra nem gondolt, hogy decemberben akar majd mindenki élni a legetőséggel főleg úgy, hogy ők is ezt javasolták.
  • Pempő
    #149
    Valóban nagyon egyszerű. Beírom a keresett termék nevét, erre kiadja azt az 1 db nagykert, amelyik közötlte, hogy idén már semmit nem fog szállítani.
  • BaLeeX
    #148
    Kösz a tippet.
    Egyetlen egy sztech boltot találtam (albacomptól is hozzák a cuccot) ahol azt mondták, hogy a listán van, mepróbálnak szerezni.

    Ha bejön, aranyba foglalom a nevedet.
  • Cat #147
    na, emberkék
    én 2 honapja vettem sulinetben digifényképezőgépet, és egy hete megrendeltem albacompnál egy radeon 9600 Prot. Most hivtak hogy mehetek érte...
    a módszer egyszeru: http://www.hummezum.hu/sexpress/index.php <- ezen a termékkeresőn beütöttem hogy radeon, kidobott rakat nevet és cimet, kiválasztottam melyiket, és telcsiztem kettőt. Lehet ennél egyszerubb?
  • Laalee
    #146
    ilyen erővel sirhatnál azért is hogy miért nem adják oda kp ban a 60at azt elköltöm amire akarom...

    egyeseknek semmi sem elég jó, ha időben cselekedtél, kaptál mindent amit meghirdettek, és az majdnemhogy lefedte az egész termékkinálatot, talán alaplapot nem lehetett kapni önmagában.
  • Dynamic
    #145
    Most péntekre ígértek nekem 1-2 cuccot az egyik boltban, de már esküszöm előre félek, hogy vagy nem lesz, vagy mást hoznak.
    Egyébként meg röhej, hogy a listán lévő termékek közül a felét nem tudják hozni, ráadásul amit tudnak arra is legalább 2 hetet várni kell.Sajnos Mo-n ez még mindig így megy.Ezaz előre az Unióba.
  • BaLeeX
    #144
    Na, itt felénk taktikát váltottak. Most már 5 boltból 4 nem igérget, hanem: "Kiegészítőket ebben az évben már nem tudunk hozni."

    Éljen a sulinet meg az a balfasz aki ezt így megszervezte.

    Nem értem miért nem lehet bárminyen terméket vásárolni amit egyébként is, csak pár papírt ki kellene tölteni hozzá ha sulinetben vesszük.

    Talán azért, mert akkor valóban jól is járnánk, de így...
  • Pempő
    #143
    Hihetetlen. Szánalmas szar az egész. Egyáltalán van valamilyen termék, amit lehet kapni sulinettel?
  • OPM
    #142
    :DDD
  • BaLeeX
    #141
    Megfogalmaztad a lényeget.
    De szerintem az állam keze van a dologban, hogy kivettek egy csomó terméket a listából, meg üresek a polcok, gagyit azt még esetleg lehet kapni kb. +25-50% felárral a SEx-en kívüli alkatrészekhez képest.
    Majd jabuárban szépen visszatesznek párat és lesz raktáron minden így sokan év elején be fognak vásárolni, hogy ne szívják úgy meg, mint idén és akkor 1 évig ülhetnek a pénzen.
  • lee4444
    #140
    Ha tudsz valamit, akkor légyszi a [email protected] írj! thx
  • lee4444
    #139
    Sziasztok!
    Én sem és a család egyetlen tagja sem jogosult a Sulinetre, mert senki sem tanít/tanul.... :-((((
    Hogy lehetne mégis vhogy kihasználni? Konkrétan trükkökre gondolok....
    (Az éves adóm meghaladja a 60000-et.)
  • Pempő
    #138
    Egyébként ezeket keresem, aki tud boltot mondani, ahol van raktáron, az pls szóljon:
    Acer 1721 17" TFT
    Acer 1731 17" TFT
    LG 1710B 17" TFT
    HP 7760 nyomtató