21
  • Bonewerkz
    #21
    ez a jo oreg 80as evek kozepe tajan valszeg egy nepfelkeles elinditasahoz is eleg lett volna...
  • Csacsis
    #16
    Bénák!
    Én a helyükben a letőltés közben beleraknám a videófile-ba a letöltő gép konfig adatait, majd egy dekódoló algoritmust küldenék a lejátszóhoz.
    Csak akkor lehetne lejátszani a filmet, ha az adott konfigon jtszuk azt le a személyre szabott lejátszóval. Na ezt már tényleg nehéz lenne hekkelni (szerintem).
  • RelakS
    #14
    "A Sony ezenkívül egy olyan védelmi rendszert is bevet, mely egy előre meghatározott időt követően lényegében megsemmisíti az internetről letöltött mozifilmeket.(...) a letölthető filmek a felhasználók merevlemezén nem egy nagy fájlban, hanem könyvtárakba szétszórva, sok kisebb fájlban tárolódnak"
    Namost az egésznek azé lesz egy főkönyvtára, nem? Onnantól kezdve kiírod DVD-re, oszt törölgetheti, mint atom :)
  • Laci73
    #12
    ...és csak egy speciális szoftver segítségével játszhatók le. A Sony ezenkívül egy olyan védelmi rendszert is bevet, mely egy előre meghatározott időt követően lényegében megsemmisíti az internetről letöltött mozifilmeket."

    Csak az algoritmust kell visszafejteni.

    "... a letölthető filmek a felhasználók merevlemezén nem egy nagy fájlban, hanem könyvtárakba szétszórva, sok kisebb fájlban tárolódnak"

    Magyarán még a gépemet (winyót) is lassítsam le a sok szétszórt file miatt. Szép!
  • Laci73
    #11
    A KaZaA megoldása lényegesen egyszerűbb :)))
  • CSOCSO
    #9
    kiváncsi vagyok milyen minősége lenne az ilyennek..no meg hány mega..
  • CSOCSO
    #8
    ez már jobb minthogy valodi dvd ket kölcsönözz és hogy ne kelljen visszavinni önmegsemmisül..szal az baromság volt a javábol..de ez jobb..egy a baj.. akárki tud venni egy dvd felvevőt kiteszi rá a képet és felveszi.. vagy kazetta..mindegy...
  • TheZsenyka
    #6
    Szinte már látom a híreket a supergamazen:

    "Rendőrségi őrizetben a Sony másolásvédelem feltörője!"
  • daniferi
    #2
    Jó dolog, kár, hogy ezt sem fogom tudom használni, mert nincs és nem is lehet olyan kártyám, amivel fizethetnék neten :)