16
Antialaising
  • Col Andrew
    #16
    Hi!
    inno3d 7900 gt-vel van egy olyan problémám, hogy amikor jobbklikelek egy film ikonra, vagy az nvidia controlpanel-t elinditom, 3 szor villan a képernyö és valami fura nyüszögő hang jön a kártyából, gamek közben meg belassul és szaggatni kezd 5 perc után. ezt nemrég kezdte, kb áprilisi a kártya. Zalman vf-900 van rajta, drivercsere volt.. más kártyával nem csinálja a gép. vigyem vissza (akkor le kell operálni a sok kis köcsög ramhűtőt), vagy esetleg tudtok valami megoldást. előre is köszi
  • Pogi
    #15
    Akkor biztos, de tényleg állat, mert azért V9570 nem egy odabaszos kártya, ugyhogy ennek a kicsinek is örülök.
    Még 20 év és szoftveresen feltornászom egy 6800 szintjére PCI expressben.
  • Cvd
    #14
    Nem mind 64 bites, csak valszeg létezik belőle 64 bites verzió is.:) Gondolom te is a normált raktad fel, azzal természetesen nem lenne szabad gondnak lennie. Sohasem próbáltam 64 bitest felrakni mert értelmetlen, de illene is visítania ezesetben, mert semmiféle 64 bites cucc (se hardwer, se win) nincs itthon.
  • Pogi
    #13
    Én bevallom öszintén nem is tudtam, hogy 64 bites, de tegnap raktam fel,(ASUS V9570):)) és sokkal gyorsabb lett mindennemű futás a gépen, persze játékok terén.Meg eddig nem is kötözködött.
  • Cvd
    #12
    Lehet hogy a 64 bites driver alá 64 bites win kellene? Csak találgatok, nem tudom azt használsz-e, de ha igen akkor ez még béta, az is bekavarhat. Nálam sincs gond a normál 66.93-mal 6800GT-n, sőt az van a telepítőjén.
  • tomsh
    #11
    Nálam tökéletes volt a 66.93 driver. (Szintén 6800GT) Most a 67.03 beta van fennt, azzal is jelenleg ok minden. (16ansio/ 6AA mellett HL2/moha PA stb) De,az ezeket megelőző driverekkel sem volt gondom.
  • Faterx
    #10
    Én a 66.93-ast használom mióta megjelent, mindenhez tök jó gyors és szép (pl. Roll. Tyc. 3, Sims2, Half 2 hogy csak a keményebbeket említsem, 1024/32-be AA-t ráhagyom a progikra.
    Fx 5900 (nem XT)
  • l-toro
    #9
    nemtom de felraktam a 66.93 ast es szetb...tt mindent fagyott kilepett a jatekbol stb ja dx9 es jatekoknal volt gondja egy 6800gt karinal. igy most a 61.77 es van fenn ez ugy tunik jo, de en is varom az ujabbakat.
  • Aspyrin
    #8
    Több mint egy év pihenő után topic on. Van tapasztalata vkinek 64bites driverrel kapcsolatban? Láttam, h kijött a 66.96-os driver és furdal a kíváncsiság.
  • ollie
    #7
    mekkora felbontásban?
    jobban jársz, ha inkább felveszed a felbontást, mint hogy rákapcsolod az AA-t, mert sokkal kevésbé lassul és részletgazdagabb is lesz.
    én 1024x768-ban nyomom ezeket a gámákat és oot már nem annyira fontos az AA. de nyomhatod nagyobb felbontásban is.
  • ollie
    #2
    Lehet, hogy azért lassú a 40.72-es, mert be van kapcsolva a 4x AA. Az AA nagyon lelassít mindent. főleg nvidiánál.
  • maniac001
    #1
    Hello. Kéne egy kis Help. Az újabb nVIDIA drivereknél az Age of mithology nem használja az antialaisingot. MIÉRT?!? A 40.72-es igen, de az utána következők nem. Az meg elég lassú. Hiába kapcsolom be a 4x-est is, ugyanolyan szarok az élek mintha be sem kapcsolnám. A játékban meg nem lehet külön bekapcsolni.