94
The Hulk
  • Vass Gábor
    #94
    Hát elég béna lett ez a játék, csak 48%-ot kapott értékelésként, ami nem sok.
  • Iceman MC
    #93
    Má tárgytalan
  • Iceman MC
    #92
    csá! lécci valaki most keztem csak el jáccani vele és ott tartok mikor a csávoval ke menni átteleportált vagy mit csinált egy helyre, van egy baszott nagy kapu, kinyitom, bemegyek, jön két kék ember (vagymi) nagy puskával azt fél másodperc és halott vagyok.
    ????????
  • C7
    #91
    az jobb? láttam annak is képét a marvel.comon
  • Crazy Mate
    #90
    Jó játék,de van egy új hulk játék is,a neve:Incredible Hulk Ultimate Destruction.
  • C7
    #89
    a film tetszett, de van jobb is, de talán csak azért mert nem annyira tetszik Hulk karaktere maga. a játékot alig várom hogy letöltsem, a DEMO alapján nagyon jó.
  • Massive Attack
    #88
    Film nagyon szar..

    Nem is tudtam végig nézni DVD-n...
  • Nh Shevits
    #87
    a véleményem kifejtésére tegnap nem volt időm. ami eszembejut most (bár megpróbáltam gyorsan elfelejteni a filmet): a filmben ezek a képregényt idézni akaró képi megoldások, váltások, átmenetek nagyon rosszak (négy szemszögből mutatják a dolgokat stb...), a film nagyon rosszul van felépítve és ezek az ide-oda csapongások a helyszínek között se valami faszák, a lány apját (a főfőfőfőfejes) se értem, mert eccer tökideges (amikor nem sok oka van rá) ,eccer meg full nyugodt (pl a helikopterben mikor üldözik, na akkor lenne oka idegesnek lenni) stb stb. nagyon vontatott a sztori, elég unalmas, azonkívül elég sok benne a fölösleges salak-mellék-epizód. nagyon röhögtem a végén mikor kiírják hogy "Egy év múlva". Hogy miért? A fater felhívja a lányát és még mindig a fasziról (Hulk) beszélnek, mintha tegnap lett volna, nem értem miért arról beszélnek még mindig... jobb lett volna ha nem írnak ki semmit. Még egy rész volt ami már nagyon elszállt a filmben (ott már inkább sírtam) amikor a végén a Hulk faterja vízzé lesz, lefagyasztja a Hulkot, meg nemtommár pontosan mi van ott, de elég érdekes formát ölt az amper-fater... szóval nagyon rossz film. Az egyetlen rész amin röhögtem, amikor a tankokat szétveri a sivatagban. Ez egyetlen értékelhető rész. JA és még valami miatt érdemes volt megnézni. A FŐSZEREPLŐCSAJ MIATT: Jennifer Connelly : ETALON A CSAJ. Maga a természetes szépség.
    senki ne nézze meg, csak ha nagyon muszáj. ezt tudom mondani. szmájlikban összefoglalva a film:
    amit kellene: , ami valójában: . a csajról :
  • báttyó02
    #86
  • Nh Shevits
    #85
    NAGYONROSSZ A FILM. tömören ennyi
  • curse
    #84
    en annyira emlexem, hogy minel tavolabb kell maradni a bazis katonaitol meg tudosaitol, mert tul kozelrol felismernek es megbasznak. Amikor 2 van van, kb kozepen altalaban el tudsz suhanni koztuk, ha tul kozel kell menni, lehet szamit ha hattal allsz, vagy ilyesmi. Nekem is ki volt mar a tokom ezekkel a lopakodos, ember-alakos palyakkal :)
  • kisficege
    #80
    Milyen billentyű konbinációkat tudtok??Légyszi írjatok vmi jókat?
  • Örm
    #79
    A katonai bázisra hogy kell bejútni?
  • N.E.O.!!!
    #78
    10-12 ezret adni egy ilyenért????
    Ez a játék nem érdemelné meg, hogy külön fórumot kapjon.

    A film viszont nagyon jó!
  • Csudri #76
    Mivel a játékidő SOKKAL rövidebb, mint amennyi idő alatt lejön ezért NEM!
  • Csudri #74
    Senki???
  • Csudri #73
    Azóta már igen. Most éppen elakadtam! Miután kipurcan a Leader, utánna bóklászom az alagútban, de van egy hely ahol leomlik a padló és nem tudom, mi csináljak!
  • KG21
    #72
    crackelt exe-t bemásoltad?
  • Csudri #71
    A probléma XP, ME és 98 alatt is jelentkezik!
  • Csudri #70
    PLZ help me! Valamiért nem fut ez a szemét gamma! Felinstall után el akartam indítani, de csak pörgeti a meghajtót egy darabig és kész. Nem történik semmi!

    Valami ötlet?
  • mad mind
    #68
    valaki tud segíteni, ez a szar csak villogtatja a monitort és felzabálja az erőforrásokat.
    Win xp, radeon 8500 legújabb driverekkel.
  • I.C.ram
    #66
    Tehát?
  • Dns5000
    #64
    heee !en meg csak Half-life nal vagyok azt hogy kell kinyirni?
  • I.C.ram
    #61
    Ok! Köszi! Esetleg valami tipp, hogy melyikeT?
  • I.C.ram
    #58
    Valaki nem tudja, hogy miért lassú a játék minden felbontásban úganúgy?

    Konfig: AMD XP 2400+ 512 ram GF4TI4200 WinXP DirectX legújabb, vga driver szintén. :(

    A bevezőt ilmeknél is akadás van, de ott ha megnyomom ESC-et, akkor egy pillanatra begyorsul. Ez már más játékok filmjeinél is volt. :(
  • Dns5000
    #57
    bazz en mar half-lifenal elekadtam :(
    hogy kell kinyirni? mindig maxra regeneralodik :(
  • Dynamic
    #49
    Szét kell verni az üveg körüli 4 konzolt.
  • hali
    #48
    naa, valaki?
  • cypher
    #47
    Nem a nehézsége,hanem maga az alapötlet egy baromság,bazz..
    A Largo Winch-ben jobban élveztem a hacker-kedést egy csöppet...
  • zoli80
    #46
    az aztan kurva nehéz,enter és egyel odébb rakja.kicsit eroltesd meg magad és sikerul:)))
  • hali
    #45
    hi, amikor a csajszi benne van valami befottes uvegben (:)), na nekem ott mindig felrobban a csaj, es vege a jateknak, mit kell itt csinalni?
    thx
  • cypher
    #44
    Most a chemical-buziságnál járok,de mindjárt uninstall lesz..
    Így elbaszni ezekkel a kódos f@szságokkal...
    Tök jó hangulat,graf.ok,erre 20mp-alatt rakjak össze 10 számot.
    Anyád,az...
  • [ACP]aSSault
    #43
    Hard-on qrva keneny a jatek. Egyebkent szerintem ok a jatek. Hihetetlen rombolast lehet muvelni!
  • cypher
    #41
    Madman-nal való küzdelemnél feladtam.
    Nem akarok venni sem új billentyűzetet,sem monitort.
    Inkább frusztráló a játék,mint szórakoztató....
  • ÁjjLe BoBBi
    #40
    jaaaj nem scrolloztam lefelé :PP bocsika :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #39
    valaki rakjon be plz egy pár képet, mert nemtom milyen a gamma, pedig már itt hever a vinyómon csak addig nem akarok helyet csinálni neki amíg nemtom milyen
  • Dynamic
    #38
    Ja és sokkal egyszerűbb a szétvert kerítésekből származó vascsövekkel püfölni, mint puszta kézzel.
  • Dynamic
    #37
    Csak simán szét kell verni.
    Ha a generátorok körül lezúzod a kerítést, akkor be lehet lökni a generátorba is ami szépen szedi az energiáját.Miután lement az össze enrgiája, újból tele lesz, de ezután már tényleg megfekszik.
  • KG21
    #32
    Melák éhes:)))
  • KG21
    #31
    a grafika olyan mint ps1-en, de hangulatos