584
Worms 3D
  • Eye-scream
    #96
    Mail ment.
  • neménvoltam
    #95
    ha leszedtem elküldöm, de egyébként itt tuti fent van: www.gamecopyworld.com
  • neménvoltam
    #93
    Az kurva jó játék. Mármint a HOGS OF WAR!
  • Eye-scream
    #91
    Szvsz kurva jó a gém, az irányítás elsőre kicsit fura, 2 játék után meg lehet szokni. A graf aranyos, nem túl nagy szám, de hát wormsokban soha nem ez volt a lényeg. Szóval akinek tetszettek az eddigiek az sztem mindenképp próbálja ki mert jó.
    Pár sírásom azért van:
    1.: Mia a rákért nem lehet csapatnevet megadni?
    2.:Mér nem lehet "győzelmi zenét" megadni?
    3.:Kevés az egyéni beállítási lehetőség (hang, sírkő stb.)
    4.:Néha be lehet akadni helyekre.
    Ezen egetrengető problémákon kívül:) szvsz iszonyat jó és méltó a worms örökséghez.
  • Skynet
    #89
    Régen még a worms idejében volt egy HOGS OF WAR címü játék mely a worms alapjaira épült teljesen 3d-ben disznókkal.
    Az hibátlan volt akkoriban jógrafikája volt és az irányítás tökéletes volt.
    Ha a worms3d megvan olyan jó mint amilyen az volt akkor tuti siker!
  • Dynamic
    #88
    Mi a baj a célzással?
  • Dynamic
    #87
    Az nforce-on 54 szavazat alapján majdnem 9 ponton áll.Akkor nem lehet olyan borzalmas.Mellesleg én is kipróbáltam.Igaz csak 10 percet toltam, de eddig nem tapasztaltam, hogy különösebb gond lenne vele.Sőt egész jónak tűnik, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy én anno kimaradtam a worms lázból, csak nagy ritkán toltam a haveroknál, így nem is voltak elvárásaim.
  • Carlos
    #86
    Nagyon rossz dolgokat hallok itt.
    Mind1, leszedem és megnézem magamnak.
    A Commandos 3-nál nem bukhat nagyobbat szerintem!
  • reaper4
    #85
    háááát az irányítás és a célzás nem igazán jön be nekem.
    egyenlőre félreraktam. majd egyszer.....
  • Imremagdi
    #84
    milyen a játék ! Érdemes leszedni ?
  • Eye-scream
    #83
    Szvsz nem is olyan szar az irányítás, és nekem tetszik a3D a demo alapján. A Worms sorozat 2D-s darabjai már kihoztak mindent a sorozatból amit csak lehettett, egy új 2Ds be már nem sok újat tehettek volna. Na de majd meglátjuk milyen a full.
  • CarajoEsp
    #82
    Larry is 3d-lesz. Ez az egész azért van mert a viszonylag új játékosok nem veszik meg 2d-t mert az már kiment a divatból. Mellesleg(nem az oldal) ha jó a kezels akár még nyerő is lehet. Én szedem mindenesetre. Fene a belüket ,hogy egyszerre jön ki minden.
  • zaki
    #81
    mert ez a módi mostanában, mnden játék lassan erre a sorsra jut majd (LULA 3D pl.)
  • Frank99
    #80
    hát, a képek alapján asszem megállítom a letöltést.

    mi a f*szé" kell mindent 3d-síteni????
  • CrucifX
    #79
    Beigazolódtak a félelmeim. Borzalmas lett. Átláthatatlan, irányíthatatlan és mindenekelőtt: elveszett a Worms hangulat. Kár érte, nekem nem jött be (ettől még másnak maga lehet a megtestesült tökély)
  • Frank99
    #78
    :-()))
  • zaki
    #77
    hehehe :P
  • Frank99
    #76
    éljen, éljen!

    de vigyázzá', mer' 2CD-s és nem biztos hogy elfér a gépeden

    :-((()
  • Eye-scream
    #75
    Töltöm le!!!! Reggelre leér:)
  • toMpEr
    #74
    bittorrent link :)
  • kisficege
    #73
    Már megint?!
  • zaki
    #72
    KIJÖTT!!!

    2003-10-29 PC Game ISOs Worms 3D (c) Sega 2 CDs DEVIANCE
  • Eye-scream
    #71
    Nem rossz, csak kissé áttekinthetetlennek tűnik elsőre... Megint meg kell tanulni célozni :)
  • neménvoltam
    #70
    Hurrá!!!!!!!!!!
  • zaki
    #69
    itt a 2. demo. ja, és Pénteken jön a game!!!
  • zaki
    #68
    akarom mondani 31-én jön a game :)
  • zaki
    #67
    na végre ez is aranyon van... 20-én jön a játék, és kiböfögtek egy új demót is

    info: gamestar.hu
  • ollie
    #66
    A lövéshez használj egy külön gombot, így fps módba vélt és könnyebb. De a 3d-nek mindig is az volt a hátránya, hogy csak kis területet látsz (mint a valóságban)
  • Lacc
    #65
    Nekem végülis tetszik ez a 3D, meg kell szokni a 2D-s Worms után de aztán egész élvezetes.

    Tényleg nem tudni mikor jön a full?
  • DrBigSlingShot
    #64
    De mégis hogyan kell vele játszani? alig látni be a teret
  • OPM
    #63
    mégcsak demo
    nemtom mikor lesz full
  • Eye-scream
    #62
    Ez még csak demo vagy a full is kijött már?
  • OPM
    #61
    mi van?? ennyire kevés embert érdekel ez a játék??
    az hittem legalább nap 20-30 hozzászólás lesz...

    mind1. leírom az én véleményem:
    ez a 3D-s dolog sokat nehezített a játékon. pl a mozgás a célzás és a lövés is sokkal nehezebb mint a régebbi wormsökben.
    összességében: rosszabbra számítottam :) a javítanak még rajta 1-2 dolgot a teljes verzióban, akkor egész jó kis multigame lehet belőle!
  • OPM
    #60
    thnx
    így már elindul, de a kép nagyon kicsi
    kb 640x480 és nem középen, hanem a bal alsó sarokban van :(
  • oneal1
    #59
    hogyan lehet neki nagy felbontást adni mer igy kicsikét fosika?!
  • ollie
    #58
    set XOM2=.
    rundll /s bin\XRenderMovie.dll
    bin\Worms3d.exe


    Na asszem így müxeni fog win9x alatt is (ha nem bocsi, nem vagyok ebben profi).
  • ollie
    #57
    Elárulok egy titkot!
  • ollie
    #56
    A .cmd file csak Win2k és XP alatt müxik, tulajdonképpen a batch file helyett használják, de persze sokkal több lehetőséget ad. Ezt át kell írni bat-ra, valamint az utasításokat win9x kompatibilisre, és akkor müxeni fog.
  • Lacc
    #55
    Pedig a HW-n van fent a javított (hivatalos) is. Nekem csak az tűnt fel, hogy lehet benne egérrel is célozni, meg gondolom javítottak néhány bugot benne.
  • OPM
    #54
    és ugyanaz :((
    ezér töltöttem 2 órán keresztül...