12
Mi lehet az oka ha az alaplap nem indul el egy ilyen kártyával?
  • fluga
    #12
    hoppá ez kicsi lett. de közben megoldódott. illesztőprogram frissitése csodákra képes.
    down.
  • fluga
    #11
    up!
    shuttle AB60N alaplapom van, van két usb előre kivezetve, két darab hátul integrálva, de egyik sem megy 2.0-s sebességű, ennek ellenére szerepel a 2.0 a listán. hogy tudom életre hívni?
    itten van:

    5letek?
    köszi előre is
  • nemcsakfeel
    #10
    hiá.
    na én meg szenvedek egy USB kártya telepítésével..
    Via-s kártya, 4/+1 portos, Win98 SE alá egyszerűen nem lehet felrakni..
    Drivert felrakom hozzá CD ről, vagy összeakad a hangkártyával, vagy engedélyezem a BIOSban vmi USB támogatást, ekkor nem akar össze a megszakítás, viszont használatakor lefagy a gép.
    SŐT. Egy USB flash kártyaolvasó telepítése után fel sem épül a win. Restartkor nem bootol be, hibaüzenet nuku..
    ötlet?
  • Csaba
    #9
    Nem biztos. Lehet, hogy menne, csak 1.1-esként.
  • EOX
    #8
    2.0-ás kártyával már nem biztos, hogy elindulna...
  • Narancs
    #7
    akkor no gáz, holnap veszek is 1et...
  • Anee
    #6
    Én most vettem barátnőm VIA PPGA-s alaplapjába/S370/ egy 4 pertos USB1.1 vezérlőt...2 ruppó volt, minél olcsóbbra kellett kihozni...
    Na az a lap is régi ráadásul Tomato és még is minden rendbe volt...
  • Narancs
    #5
    régi PCI foglalat?
    Van új meg régi?
    Tavaly vettem a régibe egy PCI -os hálókártyát és frankón megy...szal sztem annyira nem régi, kb 6 éves...
  • EOX
    #4
    Lehet kapni pár ezer ft-ért 4 portos kártyát. De vigyázni kell, mert az idősebb alaplapok többnyire nem indulnak el a régi pci foglalat miatt.
  • Narancs
    #3
    Hi!
    Azt szerettném kérdeni, hogy lehet kapni még ilyen kártyát?
    Régi gépbe kéne USB portot fabrikálni, van erre vmi mód?
  • Crazyn
    #2
    Up!!!
  • FireStorm
    #1
    Van egy ABIT BX6 rev2.0- es alaplapom, és amikor azzal próbálkozom, hogy egy CHIEFTECH USB 2.0-ás PCI kártyát belerakjak azt tapasztalom, hogy a gép egyáltalán nem indul el.

    Ha valaki találkozott már ezzel a problémával segítsen.
    Please!!!

    #FireStorm#