18
  • Anteris
    #18
    Most minden rasszista felhang nélkül kérdezem, nem lehetséges, hogy még sem tűnt el neander-völgyi ősember típus és a feketék tőle származnak? Annyira más a felépítésük! Az arcuk is erősen követi a nean-völgyi vonásait. Annyit már tudni, hogy a cromagnoni-ember össszetűzésben volt vele állandóan és a mostani álláspont szerint ki is írtotta a föld színéről az ellenlábasát. Na ez az amit én kétlek.
  • Anteris
    #15
    Nem akarok hülyeséget mondani, de én úgy tudom, hogy egy csomó fajnak a DNS-e legalább ennyi százalékban közös az emberrel. Sőt, egyeseké még inkább, mint a majmoké.
  • Tikal #14
    http://www.koko.org/

    Ő nem csak zavakat tud :)
  • Csacsis
    #13
    awender!
    Várom az irodámban!
  • Gabo
    #12
    Szociális szempontból is sokkal kisebb a különbség közöttünk és az emberszabású majmok között, mint bármilyen más állatfaj esetében. Rengeteg viselkedési formánk a majom ősünk hagyatéka. Még ha ez egyes magukat embernek valló lények számára elfogadhatatlan. Szóval a genetikai hasonlóságon kívül más rokon vonások is megfigyelhetőek.
  • Gabest
    #9
    Vajon az ember, ha nem tanulna meg beszélni és írni, mennyire különbözne egy csimpánztól? Értelmesen nézne, és lehetne látni rajta, hogy akar valamit, de ennyit még egy kutya is tud.
  • awender
    #8
    Én soxor figyelmesen megnézem a főnökömet és már ránézésre több tizedespontnyi DNS eltérést fel tudok rajta fedezni.
  • SoDI---
    #6
    Nem hiába mondom én sokszor néhány lepukkand panellakóra, hogy genetikailag sokkal kevesebb különbség van őközötte és a csimpánz között, mint köztem és a panellakó proli között :-))))
  • gz_8
    #3
    A rasszista kifejezéseiddel húzz el innen nagyon gyorsan, nem szeretjük az ilyet!
  • rolika
    #1
    vonatkozzanak rájuk is az emberi jogok? :)