10748
Bajnokok Ligája
  • bakkerman
    #9665
    istenem geci most látom 2-4 lett a dortmund meccs,nem néztem a meccs időpontot :ASF:DSASFDFHsdgsgdsgsg hááát végülis jól tippeltem meg :DDDDDDDDDDDD fu geci én mára itthagytam a gépet
  • Lacee86
    #9664
    Miért is?
  • bakkerman
    #9663
    Zenit-Dortmund még hagyján,abból lehet egy jó 4-5 gólos meccs is akár,de a MU meccs iránt nincs nagy lelkesedésem,egy szar 0-1 lesz
  • LasDen #9662
    ilyen fos meccseket miknt a maiak :D
  • banok
    #9661
    mai
    18.00 Zenit-Borussia Dortmund tv: Digisport1 hu
    20.45 Olympiakosz Pierusz-Manchester United tv: Sport1 hu, ITV1
    streamek:
  • evilman1984
    #9660
    Legyen már február!!!
  • [HUN]FaTaL
    #9659
    Álmodj csak :D
  • szucsy89
    #9658
    dehogy, nektek viszont pápá :D
  • bakkerman
    #9657
    hamar kiderül mit tud a csapat,jó ez így,lehet ha a schalket kapjuk akkor siman továbbjutunk,a 8 között meg jön egy Chelsea vagy akárki,és simán kiesünk...ha a Cityt kiverjük akkor van keresnivaló
  • IXEMGabeo
    #9656
    baszki a Barca city kemény lesz:S:S:S
  • bakkerman
    #9655
    pedig nagyon sima Atletico továbbjutás lesz,ők nem egy Celtic,meg Ajax,akik ellen is bukdácsolt a Milan. Diego Costa,Villa,Koke szétkapja őket
  • IXEMGabeo
    #9654
    MU milyen mákos...remélem sikerül valahogy a görögöknek kiverni őket:D
  • limperatore
    #9653
    én bízok simeoneban
  • Effe88
    #9652
    nem ez a kérdés
    de majd meglátod:)
  • limperatore
    #9651
    atletico madrid sokkal erősebb mint ez a milan :D
  • Effe88
    #9650
    szerintem nem
    pont az ilyen csapatok ellen sima esélyes
    0 bl tapasztalt gyenge csoportban villogtak
    figyeld meg milan lehozza majd rutinból
  • [HUN]FaTaL
    #9649
    Szerintem a Milan sima kieső.
  • Effe88
    #9648
    a real megint megkapta a jolyt:D
    vicces

    chelsea,bvb,real,psg,manchester united és szerintem a milan is fix tovább jutó
  • ressy14
    #9647
    Az Arsenal - Bayern nem lesz gyenge.
  • SLICK
    #9646
    Manchester City – FC Barcelona,
    Olympiacos – Manchester United,
    AC Milan – Atletico Madrid,
    Bayer Leverkusen – Paris-Saint Germain,
    Galatasaray – Chelsea,
    FC Schalke – Real Madrid,
    Zenit – Dortmund,
    Arsenal – Bayern München.
  • DasIsFuck
    #9645
    2-0 után téli álomra hajtotta a fejét a csapat.
    a reális különbség az a kinti meccseken ki is jött mind az arsenal ellen tavaly,mind idén a city ellen.

    de mi annó az inter ellen is ki tudtuk ejteni magunkat a 11/12-es szezonba..
    szóval előfordulnak ilyen pillanatok a csaptnál..
  • bakkerman
    #9644
    hát a Citynél hallgassanak,2008 nyara óta pumpálják a pénzt a rongyfejűek a csapatba,és 2013 decemberében jutottak el addig,hogy egyáltalán a csoportkört túlélje a klub :D Nagy teljesítmény az biztos
  • Sippie
    #9643
    tény, egy meghatározó csapatot sem tudnék mondani, aki mindig ott van, mint a Barca, Bayern, MU (bár már ők sem sokáig :D ). City ellen amúgy mit csináltatok? Legalább tartalékos csapattal nyomtátok minden mind1 alapon?
    Már verik a mellüket az angol mániások, hogy arsenal után most a City is elvert... nem kellett volna ezt hagyni :D
  • Effe88
    #9642
    nagyon leépítették magukat kb. 10 év alatt
  • limperatore
    #9641
    ironikus :DDD
  • DasIsFuck
    #9640
    mondjuk az efféle halálcsoportok amiatt alakulhattak ki, hogy a dortmund,mancity,nápoly szintű klubbok csak 3.kalaposak voltak.
    asszem a dortmund ezzel belépett a 2.kalapba és talán a manchester is.
  • bakkerman
    #9639
    igen,vannak furcsaságok azért,a Napoli sokkal komolyabb játékerőt képvisel mint a Milan,pechjükre ők 3. kalaposak voltak,így nem csoda,hogy egy kemény csoportot fogtak ki,de majdnem sikerült a bravúr.
  • DasIsFuck
    #9638
    a zenit meg a 4-1-es vereségével az austria ellen a maga kőkemény 6 pontjával továbblépett:D
    de a milan is vért izzadott egy ajax(!!) ellen...

    juve meg megérdemelte, egyrészt nem kelet volna 0-0-ra játszani,másrészt meg meg kelett volna verni a galatát meg a Koppenhágát.

    nápoly meg halálcsoportból zúgott ki, szépen körbeverték egymást, így jött ki nekik, de nem lehet azt mondani, hogy olyan nagy meglepetés lett volna egy ilyen végeredmény az elején.
  • bakkerman
    #9637
    A Napoli meg egy bivalyerős csoportban lett 3.,egy hajszállal maradt le a 2. helyről...
  • IXEMGabeo
    #9636
    így van a Juvét lehet hibáztatni, de pl a bírók sem könnyítették meg a helyzetüket és legalább egy döntetlent megérdemeltek volna a Real ellen
  • limperatore
    #9635
    a legfosabbat :D
  • szucsy89
    #9634
    Azért egyet csak ad az ;)
  • Ferrari23
    #9633
    Milán qrva szánalmas volt gyerekek.... Na de úgyse jutnak sokáig :D
  • bakkerman
    #9632
    a két csapatos "fos" spanyol liga 3 csapatot ad a 16 közé,éjfélre meg még az is lehet,hogy a "gecikemény" olasz liga meg egyet se. :DDD
  • tobias88
    #9631
    Lol, 3. kiállítás van már. Marseillenél is műesésért 2. sárgával most küldték ki a csávót.
  • Sippie
    #9630
    ez is azt bizonyítja, hogy az olasz bajnokság is gyenge :D bohócliga :D
  • Rockynhooo
    #9629
    Pakson minden héten ilyen a pálya, mégis nagy focit láthatunk
  • [HUN]FaTaL
    #9628
    Miért, ezen a talajon szerinted mit lehetett volna csinálni?

    Gondolj bele pl. a Barca mit csinált volna... Szerintem ha a Celtic ellen ilyen talaj lenne akkor kikapnánk kb. 3-0-ra.
  • banok
    #9627
    UEFA BAJNOKOK LIGÁJA
    20.45 Napoli-Arsenal
    20.45 Schalke-Basel tv: Digisport1 hu
    20.45 Milan-Ajax tv: Digisport2 hu
    20.45 Chelsea-Steaua Bucuresti
    20.45 Barcelona-Celtic
    20.45 Olympique Marseille-Borussia Dortmund tv: ZDF
    20.45 Atletico Madrid-Porto
    20.45 Austria Wien-Zenit
    streamek:
  • bakkerman
    #9626
    Persze jogos,de a törökök is azon a palyan jatszottak,és ugyan rajtuk volt az eredménykényszer mégis jobban játszottak,már ha lehet játéknak nevezni ilyen palyan a fotbalt. Szerintem,így kivülállóként.