428
  • fityusz
    #428
    Oszd le ötszörösére a procid órajelét a biosban.
  • Zbence111
    #427
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a problémám hoy amikor elkezdek játszani a GTA-val akkor kb 5-10 perc után felgyorsul a játék kb az 5szörsére, minden mozgás.
    És ez egy kissé zavaró.
    Próbáltam már azt hogy újra telepítem de ez nem oldotta meg a problémát.
  • jancsika02
    #426
    sziasztok!
    hogy lehet a GTA VC-ben repülőt vezetni?Milyen mod kell hozzá?

    van róla 1 videó is:

    http://www.youtube.com/watch?v=xUT-1f9anGw
  • Rezs
    #425
    Sziasztok nemtudom csinált-e már valaki autót vice cityhez de nekem nem sikerül.
    A különböző oldalakról letöltött autók szépen megjelennek a játékban de amit én próbálok zmodelerrel exportálni azt nem eszi meg. Ez igaz a játék eredeti autóinak átszerkesztésénél is. Amit eddig próbáltam: Zmodelerben alkatrészek nevei stimmelnek az eredeti névvel, alkatrészek sorrendje stimmel, belőttem a hierarchy-t, átlátszóak az ablakok, a dummy-k gta3 meaning-en vannak, és még így sem jó.
    Előre is kösz a segítséget.
  • quazy
    #424
    a gta-s kérdezgetős kunyizók hagyjanak békén ne vegyenek fel msn-re írjanak ide és ha ráérek válaszolok de ne msn-en zargassanak
    ennyi :)
  • janko1999
    #423
    szia sztok nem birok berakni kocsikat segitetek van hozá minden progim.
  • MDmot 3034
    #422
    Sziasztok!

    Megszeretném kérdezni, hogy a sziréna hangokat hol találom a Vice City könyvtárában?

    Válaszokat előre is köszi!

    '3034
  • quazy
    #421
    [email protected]
  • quazy
    #420
    úgy kell végigcsinálni hogy nem halsz meg,nem cheatelsz és nem kapnak el a zsaruk.
    Ha valaki tudja hogy lehet a berakott kocsi kerekét növellni írjon: [email protected]
  • mozart #419
    STATS
  • mozart #418
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám hogy a Vice City-ben már mindent megcsináltam (sztem mindent) és a játék 99% nem 100%.

    Ha kell küldök stats fájlt is csak segítsetek!

    Előre is köszönöm!
  • MM2
    #417
    img tool
  • sebokmark
    #416
    hello az a gondom hogy nem tudom berakni kocsit a játékba mert mikor leakarom cserélni akkor kiír valamit és nem tudom mit csináljak
    SEGÍTSETEK LÉCCI
    PRIVIBE ÍRJATOK
  • MM2
    #415
    boos: szétnéztél az egész katonaságon? próbáld meg a végigjátszást (mentést) és az egyik sarokba kell lennie
    pgimpg: w-vel előre, num lock 6-ossal felszállsz, num lock 9-essel lefele!
  • pgimpg
    #414
    hello!

    a játék végénél vagyok malibu club emg minden kész van, megvettem a filmstúdiót de elakadtam a (asszem) 2. küldetésnél (Dildo Dodo)amikor egy repülövel kell a városban levő checkpoint-okon átmenni vagy mi. sehogyse tudok felszállni a vizről a dodo-val. valami tipp vagy ötlet? előre is köszi
  • boos
    #413
    Sziasztok,
    Ne találom az Apache gépet a katonáéknál. Vajon hol lehet? Bezzeg a Patriot ott van... Mindegy hogy gyalog, vagy égből érkezem a megadott helyen nincs gép.
    Tudja valaki mi lehet az ok? Vagy bizonyos százalék kellene?
  • homokember
    #412
    Megnyomod a 6 gombot mész és egykerekezik
  • MM2
    #411
    Itt
  • Kenworth
    #410
    Szeretnék berakni a játékba autót, itt is az IMTOOL programmal lehet mint a San Andreas-ba?

  • MM2
    #409
    Critical Update for 0.3z Players and Admins

    This update is only required for current players and server admins in VC:MP 0.3z. Please see http://forum.vicecitymultiplayer.com/index.php?topic=604.0 about the details.

    If you are new to VC:MP and downloading the files for the first time, this update won't affect you.
  • MM2
    #408
    a képet most néztem meg, hogy akkor készült, amikor kiadták a critical updatét: nézz el ide: http://vicecitymultiplayer.com/
  • bujty
    #407
    végignéztem
  • MM2
    #406
    vagy mi na: directx 8.1 alatti kell a vc-nek
    és a hibaüzenet a crash-t jelenti
    nézz másik szervert is
  • bujty
    #405
    na éslenne még valami.folyton kidob a szerverről(ha sikerül felmennem rá)és ezt adjaki
    mit csináljak???
  • bujty
    #404
    én hülye vok és ez egy láma kérdésw lenne de megkérdezem(mi az a directX 8.1??)
  • MM2
    #403
    kell neki a directX 8.1
  • bujty
    #402
    ja és lenne még valami.amikor el akarom indadítani a játékot akkor mindíg ezt írja ki: Grand Theft Auto VC requires ast least directX version 8.1
    mit lehet ennek csinálni??
  • bujty
    #401
    szevasztok,lenne 1 gondom.amikor fel akarok menni a vice city multy-ra kb.75% nál megáll és kész.mit lehet ennél tenni???
  • marko37
    #400
    a magyarositást fölraktam márt rég az options ba meg csak az egér érzékenységet tudom állitani
  • MM2
    #399
    Optionsba keresgélj, szedj le magyarosítást
  • marko37
    #398
    IGEN A VICE sity a térkép elöhivot megtaláltam az egeret nem todom alkalmazni még 1 kérdés a kodokat hova kell beütni köszi
  • MM2
    #397
    melyik rész?
    a vice city?
  • marko37
    #396
    KELLENE 1 KIS SEGITSÉG nem tudom alkalmazni az egeret mit kell beállitani hogy az egérrel tudjak célozni és löni is / az optionsba nem tudom beállitani/ mejik a térkép elöhivo gomb mindent végignyomkodtam köszi a segitséget
  • MM2
    #395
    lehet, indítsd el a játékot, és options, display-be alap: 640x480x16 --> ezt a jobbra, balra nyíllal tudod vinni, és alkalmazni az enterrel
  • Attlen2
    #394
    Hello! Az lenne a kérdésem, hogy a VC-felbontását lehet-e állitanni ha igen hogyan??
  • MM2
    #393
    Ilyesmikre gondolsz???
  • Metalmilitiakid
    #392
    Helló az lenne a kérdésem hogy van e mini image a Vice Cityhez , ami megy a multival is . Mivel FAQ nincs és a keresőse dobott ki rá semmit , ezért kérdezem mert végigolvani az egészet nem akarom
  • MM2
    #391
    csé1.6 xD
    ennyit mondok: VC:MP vagy MTA:VC
  • oliwwer
    #390
    csáó
    remélem éltek még és nem halt ki ez a topic.:D
    nem tudja vki hogy lehet vice-city-t neten jáccani?
    előre is köszi
  • masni
    #389
    hali
    dani vagyok és ha tud nekem valaki másolni vice cityt annak nagyon örülnék címen [email protected]