15
Conga számokat keresek
  • CSOCSO
    #15
    köszi majd utánalesek
  • Z
    #13
    tévedtem....

    Lee Cabrera: Shake it
  • Z
    #12
    valami ilyesmi előadótól hallottam egy zenét tegnap: ray calvera - chiquitit

    ha ismeri valaki az elérhetőségét a record express-en kívül, akkor plíz szóljon!

    kösz
  • Z
    #11
    Human Tribe - Ritmo Tribal

    amúgy a Juventus rádióban péntek/szombat este 8-tól szoktak ilyen-olyan mixeket játszani, amikben bitang jó zenék mennek: congás, latin, meg egyebek...
  • VinylToy #9
    Samplitude 12 ami megjelent tőle legutolsónak, de itt mindent megtalálsz: Olav Basoski

    :))
  • VinylToy #7
    A kérdés hogy hogyan, mi módon keressel ilyen zenéket, stílustól függ hogy milyen mértékben szerepel a zenében conga!

    Latin zenében is van konga, néhány filter, funk-house számban is fellelhető, amit ti kerestek az műfajilag lehet hogy a tribal, ami tele van congákkal, keresgesetek a neten.

    Antoine Clamaran, Robbie Rivera és pár spanyol fórumon, oldalon biztos találsz zenéket.
  • Alien!
    #6
    silicon soul - right on...Ez az egyik legfaszább...Főleg Steve Lawler mixben...
  • CSOCSO
    #4
    hát azhem nem találtam sok conga rajongót:)
  • CSOCSO
    #3
    Juno Reactor - Conga Fury

    ez az a szám ami az Animatrixban van, ez első szám, a final fight of oziris ben..amikor verekednek...
  • CSOCSO
    #1
    hi ho.. persze nem gloria estefan féle conga számokat keresek hanem amik rioban, partsideon nyomatnak..lehet trance+conga vagy akármi... szal valami dizsis conga..tud valaki erről valamit? netán netrádio vagy oldal ami ezzel foglalkozik??