17
töröltem, de nem kellet volna...
  • 2XP
    #17
    Vagy itt van ez...

    Nagyon egyszerűen használható, a lényeg, h ne azon a partíción legyen a program, ahonnan a videót akarod visszahozni.
  • McGrady
    #16
    ok thx, de ez vissza tudja hozni konkrétan azt a filet?
  • artschi
    #15
    GetDataBack nevű progra keress rá, létezik FAT32 és NTFS filerendszerhez való verziója is.
  • McGrady
    #14
    hi!
    én sajna letöröltem 1 olyan videót amire most szükségem lenne...van valamien program amivel vissza tudom hozni???????
  • Zozo76
    #13
    Es teljesen egyedul, gondolom...(?) :)
  • kiskorúbézoltán #12
    Megoldottam !
  • kiskorúbézoltán #11
    Talán valaki tudja a megoldást ...

    A netröl letöltött de sérült file-t nem tudom törölni mert azt mondja "nem lehet törölni mert más személy vagy program használja , zárjon be minden folyamatot ami használja" vagy valami hasonlót . Honnan tudhatom meg mi használja ? Ill. hogyan tudnám kitakarítani ?
  • Nyers
    #10
    Köszi a választ! Akkor még ügyködöm!
  • PetruZ
    #9
    A kiterjesztés csak egy dolog, az csak a Windows-nak mondja meg, hogy milyen műveletek értelmezettek rajta és hogy mit lehet kezdeni velük. Ha az IW azt mondja, hogy ismeretlen formátum, akkor biztosan az. Vszleg szemét van benne, ami a visszaállításkor ott helyezkedett el, ahol az adott fájlnevű kép leíró táblája mutatta. Magad is meggyőződhetsz erről, ha bármilyen hexa editorral (vagy Total Commander beépített nézőkéjével) ránézel. Ha az első négy bájt nem FF D8 FF E0 és kicsit odébb nem látszik a "JFIF" string, akkor az már nem jpeg kép.
  • Nyers
    #8
    Hali!
    Egy véletlenül formázott winyóról húztam vissza az EasyRecovery Professional-lal a file-okat. Szinte 99%ban, vagyis inkább 100%-ban vissza tudtam vele állítani mindent(igaz csak tároltam a winyón, szinte nem is töröltem róla semmit előtte). De néhány jpg-t nem tudok megnyitni (minden 4-5.eket). Az IrfanView ezt írja ki: "Can't read file header! Unknown file format!" Van kiterjesztése, méretete is. És JPG-ként is fölismeri.
    Erre mi lehet a megoldás, mert mindenre van ám megoldás! :)
    Köszi!
  • OPM
    #7
    hogy jön ide a dc?
    csökentett módban sikerülhet?
  • units
    #6
    DC suxx
    csökkentett módban?
  • OPM
    #5
    üdv nekem egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok letörölni egy filet :(

    240 mega úgyhogy eléggé idegesít a dolog
    egy netről letöltött videó
    Total commander azt mondja: Szüntesse meg az írásvédettséget!
    rányomok jobbgombal - tulajdonságok
    nagyon sokat tölt (nem szokott ennyit)
    és látom, ki van pipálva az hogy Archiválandó, gondoltam ez a hiba
    kinyomom
    de ígyis ugyanezt írja ki, sehogysem tudom törölni :(

    mit lehet ilyenkor tenni?
  • basic 69
    #4
    köszi.
  • Icebird
    #3
    EasyRecovery Professional
  • AtomHeart
    #2
    hat ha azt mar reg letorolted, akkor felejtsd el.
  • basic 69
    #1
    Sziasztok! tudnátok abban segíteni, hogy hogyan lehet xp alatt fileokat visszaállítani, amiket töröltem és nem kellett volna? lomtárban nincsen semmi. egy image fileról lenne szó, nincs kedvem ismét letölteni egy cd-nyi anyagot. help! köszi