3761
  • ScoobyDoo
    #2586
    Ezt szedd le, hogy online tudj játszani. Csak be kell másolnod a megfelelő helyre.
  • RelakSfromhome
    #2585
    Nem bogár! Le lehet törni a pengéket :D
  • MagyaR
    #2584
    Hehh most kicsit megijedtem, ezt a kommenteres szöveget olvasva, hogy ígérem elolvasom az előző kommentereket.
    Csak az a baj, hogy abból van vagy 10000000.
    Nah mind1. Ha mást nem csak egy számor biggyesszetek ide, hogy melyik hozzászólásban írtátok le, hogy hogy kell....
  • MagyaR
    #2583
    Hehe. Bug.
    Amúgy interneten, hogy játszak?
    Tehát nem akarja a szervereket se kijelezni, merthogy cd key így meg úgy.
    Már mondták, hogy töltsek le a gamecopyworldról cracket hozzá, de ott csak ilyen no cd fix meg ilyenek voltak, ami már eleve rajtavolt crack ként a cdn. (nekem dvdn van meg).

    Nyah tehát mit töltsek le honnét, hogy menjen neten?
    Amúgy eredetibe 11000 ft tehát most nemfogom megvenni :D.
    És singlbe tényleg csak annyi, hogy menni kell ilyen zárt körű pályákon más emberek ellen team ffaba meg death mecsbe meg ilyenekbe?
    Én azthittem rendes singleplayere van amibe menni kell a csúnya földönkívüliek ellen.
    Nah mind1. Az előző kérdésem a fontos.
    Thank you!
  • RelakSfromhome
    #2582
    Mellesleg:
    Mi a fura ebben?
  • RelakSfromhome
    #2581
    Mit értesz az alatt, hogy nem akar menni?
    Nem tudod elindítani?
    Nem megy fel a netre?
    Ha felmegy a netre, kötexik, hogy cdkey?
    Nem megy a single player?
  • Richie6600no
    #2580
    mit kene csinalni????
  • Richie6600no
    #2579
    ciasztok!!!valaki segitsen pls!!!!
    Nem akar menni az unreal2004!!valamikor valami stats-ot akar basztatni!!valamikor meg cd key!!!!elere is thnx
  • Davidus
    #2578
    lol szétégsz
  • Dzsega #2577
    #2195 az 5ödik oldalon van!!!!!!!4 bakker legköelebb csak a kék színű feliratokat olvasd vissza!
    mast viszont verd a farkad nagyon mert több segítség nem lesz főlleg ha ilyen faszul viselkedsz!
    egyébként mindenki mástól elnézést hogy káromkodtam!
  • Dzsega #2576
    amennyi fáradság volt megszerezni neki annyi fáradtságot te is belerakhatnál.
    kb 5 oldal visszaolvasása annyi fáradtság
  • ScoobyDoo
    #2575
    ne tépd ki a halyad! :DDD
  • Herkulles
    #2574
    Emberek kitépem a halyam, egész magyarországon nincs egy normális magyar ons, ennyit érünk...
  • Davidus
    #2573
    De ezen a fórumon divat játszani a faszmajmot meg linkelgetni a kis táblácskákat. Kurva nehéz lett volna benyögni egy filenevet
  • Davidus
    #2572
    2 oldalt elolvastam... Volt egy olyan hogy onlineplayenabler 1.0 de nem volt jó a link. Meg gondolom hogy 1.0-hoz való.
  • antijedi
    #2571
    ha te meg nem olvasod akkor nem is kell neked anyira szal akkor meg minek linkelnénk be ujra...
  • antijedi
    #2570

    baj ha ezentul ezt a képet köclsönveszem? megkönyiti néhány embernek a válaszadást :)))
  • Davidus
    #2569
    Tőlem aztán olvashatod őket nyugodtan
  • IMYke2.0.0.0
    #2568


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Davidus
    #2567
    Szal nincs ilyen?:P Úgy rémlett hogy 1.0hoz volt. Akkor itt mindenkinek eredeti van?:P
  • antijedi
    #2566
    "másztör szerver átbaszó cuccc" :)
  • Davidus
    #2565
    Ha nincs akkor mi is annak a cuccnak a neve ami átbassza a master servert?:)
  • Davidus
    #2564
    Van olyan magyar server ahol vannak emberek?:P
  • RelakSfromhome
    #2563
    Megy, csak ons nincs rajta
  • csuvarszki
    #2562
    Jó kis magyaros server nincsen???

    Kár, hogy a Bermuda nem megy....

    Hova jártok mostanában???

    Egy-két magyarral szoktam találkozni!

    ip-ket kérek!
  • RelakS
    #2561
    Játszani: Ha valami kormot hagy, akkor egy másodpercre is leállhat a render, nagyobb korom hosszabb idő
  • RelakS
    #2560
    Jah, még ewgy-két hónapot biztosan fogok töttyögni a pályával :)
  • RelakS
    #2559
    Leviathan? :D

    Nemigen :D

    Majd felrakom a tárhelyemre, nem nagy kunszt :)
  • Dzsega #2558
    hali mindenkinek. az olvasottakból klafa lehet a videó de most nem tuom letölteni, mert a suliban vagyok. Ja egyébként megnéztem a hypoly pályxát. hááát amíg egyedül voltam nem is volt gáz csak mikor jáccani kelet volna nem ment annyira akadt hogy élvezhetetlen volt. a #2524-en meg szerintem egy leviata indul. reméle hamarosan kész lesz a pálya. klafa lenne ha a hétvégén megrendezendő lanpartyn ki is próbálhatnánk de gondolom addigra még nem lesz kész.
    valaki belinkelhetné hogy honnan lehet letölteni a frapsot mert akkor veszek fel egysmást a lanpartyról.
  • RelakS
    #2557
    oks :)
  • ScoobyDoo
    #2556
    Hát nekem ez tök új! És nagyon tetszik! Majd beállítom akkor...
  • RelakS
    #2555
    Mindig is felolvasta. Egyébként egyrészt be lehet állítani valahol (meg ne kérdezd, hogy hol, legfeljebb az otthoni énem tud válaszolni), meg ha a beszédfelismerő rendszert feltetted, még két hang közül választhatsz.

    De az angol akcentusán betegre röhögtem magam az elején
  • ScoobyDoo
    #2554
    Mióta olvassa fel a beírt szöveget? Nagyon hangulatos!
  • RelakS
    #2553
    Beragadhatott a csávó, azért nem lőtték le. Egyébként igen, a bermuda.sysconfig.hu-n nyomtuk
  • bigapó
    #2552
    ja bocs: NEM gyilkolják egymást
  • bigapó
    #2551
    Neten nyomtátok? Vagy valahol hálóban?
    Azért írtam, hogy párban, mert van az elején egy rész amikor ketten összefutnak (szó szerint), de gyilkolják egymást. pedig lett volna rá lehetőség
  • RelakS
    #2550
    Egyébként végig mindenki mindeki ellen ment. Na, jó, a végén már mindenki SySERR ellen :D
  • RelakS
    #2549
    Yó, legközelebb nem szédelgem körül az arcokat :D

    De oks, csinálkgatok még ilyeneket, meg próbálok több frémrétet kihozni a cuccból. Kár, hogy a 10 perces videót több, mint egy órán át tömörgette a gép...
  • bigapó
    #2548
    Gratulálok srácok, jobb volt, mint egy akciófilm
    Az eleje kicsit szédelgős volt, gondolom a progi csinálta ezt a kamerával, de aztán adódtak érdekes szituk dögivel
    Úgy láttam néha voltatok párban is, aztán meg mindenki-mindenki ellen
    Remélem lesztek olyan rendesek és raktok még fel ilyen cuccokat. Még egyszer köszi, egy élmény volt
  • RelakSfromhome
    #2547
    Mer az ennyire leterheli? Mert az is igaz, hogy a max fps onnantól kezdve a fraps-ban beállított...

    Majd ki kéne próbálni az ut-be épített felvevőt, hátha jobb...