41
az
  • dr Kotász
    #41
    Ebben a topicban nagyobb eséllyel találsz infókat.
  • fluga
    #40
    jah és még egy kérdés, ha már igy összeszpemmelem a topikot:
    mondjatok vmi kalózos gammát amivel el tudom ütni az időt (pirates, pirates gold!, POTC, Sea Dogs, Cutthroats megvan..egyéb..?)
  • fluga
    #39
    a November 19 nagyon erősen tartja magát! már csak 1 hónap ésss AAAAAAARGH!
  • fluga
    #38
    up! tud vki valamit életem legjobban várt játékáról?
  • a
    #37
  • a
    #36
    megjelenés még mindig 2004 Q4!!!
    hivatalos oldal ha vki nem tudná
  • Colonel Sink
    #35
    Hardwired

    Mesterhangulat árad az új Pirates! képekről. ÁÁÁÁÁÁ!!
    A hivatalos oldalt megint telenyomták új anyaggal. Egy részük a szenzációs trélerből van. Megpróbáltam azokat a képeket kiválasztani, amelyek eddig még nem voltak nálunk és főleg a legendás és erőteljesen nosztalgikus párbeszédekre koncentrálnak! Néhol a játék emlékeztet a profi Akella stúdió Sea Dogs című sikerjátékára. A hajókkal lefolytatott új Pirates! tengeri harc istendurvára sikeredett! Tökéletesen megvan a régi - Commodore 64-es - hangulat és a szuper 3D mozgással és modellekkel Sid Meier vérprofi csapata csak még rátett egy lapáttal.
  • EqUiNoX
    #34
    Még mi is megemlítettük hogy jön a remake, pedig nemsok köze van a Morrowindhez. De ez az a JÁTÉK amelyről beszélni kell ha hír van róla.. ;]
  • Colonel Sink
    #33
    Elolvastam, jó cikk. A főellenség kimaradt.

    Mellesleg nekem is kedvenc játékom, mióta C64-en játszottam vele 1990 körül...
  • dikki*yysw
    #32
    Mi is lehoztuk a preview-t, már múlt héten :D

    Sid Meier's Pirates! preview @ behun
  • Colonel Sink
    #31
    Az utóbbi napokban a GameSpy, az IGN és a Gamespot is lehozott preview-kat. Királynak ígérkezik a cucc, az összes régi elem benne lesz.
    És még mindig Q4 2004-et ígérnek. Jó lenne...
  • Gary
    #30
    C64-re volt magyarított...
  • Colonel Sink
    #29
    Kicsit lassan pörög ez a fórum...
  • gumininja
    #26
    Nem volt az bonyolult, marmint a tengeri csata, csak oda kellett figyelni. A elv hasonlo volt mint a piratesnel, csak 3dben az egesz (es nem csak 1vs1, hanem akar egesz flotta ellen is harcolhattal). Jobboldali tuz, fordulas, baloldali, fordulas, kozben ujratoltes, manover a masik hajo "segge" fele ahol kevesebb a tuzereje, majd ha betoltottek, megint fordulas, jobboldai tuz...stbstbstb. SDben sokkal idegesitobb volt nekem pl a varosban maszkalasok. A tobbitol nem akadtam ki nagyon. Majd a 2ik resz utan kiderul ;]

    ui: Amugy nagyon rahajtottak erre a kaloz temara, ugylaccik a fantasy es kepregeny mania utan most 16-18 sz. karibi vilag hodit vilagszerte. Nemsoka itt a SeaDogs 2, a moziban jon a Pirates of the Caribbian, bejelentettek a Pirates2t. Mar csak remenykedek, hogy a kovetkezo a Monkey Island sorozat folytatasa lesz (Sam&Max 2, FullThrottle 2 utan ebbe a kalozos temaba pont beleillene amellett hogy az a szeria is maga az isten;])
  • Buddy
    #25
    mivel nem ismerem, maradok a passziansznal....:)
  • Buddy
    #24
    a sea dogsban rengeteg hiba volt.....pl. ha szereztel terkepet, az ottani ladaban annyi kincs volt es arany, hogy egy galleonnal sem birtad elvinni.....es egymas utan egyre nagyobb kincsek voltak /irdatlan szamokkal/.....a tengeri utkozet kicsit korulmenyes volt, nekem kicsit erthetetlen.......hiaba...bejott a hibaszazalek
  • magyar ember 2
    #23
    Akkor jacc a "10 goto 10" programmal! :)
  • Piftuka
    #22
    Jaja. Nekem az már bőven elég, ha pontosan ugyanolyan lesz, mint az első rész, mai grafikával !

    Lám, a konkurencia hiába próbált sokkal többet hozzáadni a saját PIRATES!-copy játékaihoz !
    Távolról megközelítenie talán csak a Sea Dogsnak sikerült.

    Hiába no, a MESTER utolérhetetlen !
  • Buddy
    #21
    minel tobb a lehetoseg, annal nagyobb a hibaforras eselye...
  • magyar ember 2
    #20
    Gondolom a grafikat fejlesztik. :) Meg nyilvan lesznek benne extra dolgok, ami az eredetiben nem, vegulis ma mar nem eleg 1 jatekba csata meg kardozas. Ja, es kincskereses.
  • gumininja
    #19
    Feldolgozás? Akkor most egy maitechnikaval dolgozo remake lesz, vagy esetleg folytatjak a stilust, bovitve a lehetosegeket?
  • magyar ember 2
    #18
    2004. A Guru Gamer szerint: "Az Atari ma két újabb játékot jelentett be a Sid Meier nevével fémjelzett Firaxis fejlesztőcégtől. Az egyik a Sid Meier's Pirates! című klasszikus stratégia 21. századi feldolgozása, mely jövőre várható."
  • Piftuka
    #17
    IMHO minimum 2 év !
  • Botond #16
    3rd q ;-) de évet ne kérdezz :-D
  • Buddy
    #15
    most pc-n is font van emulatorostul a c64-es verzio.....ez olyan, mint a king's bounty.....alap....es innen latszik, hogy nem kell egy jateknak 3d-snek, forgathatonak, porgethetonek, hipergigagyonyorunek lennie ahhoz, hogy odaragasszon a monitor ele
  • Buddy
    #14
    mikorra varhato /ha nem kerdezek hulyet/ ?
  • gumininja
    #13
    Oke, azt hittem hirtelen hogy csak vagyalom vagy ilyesmi. De igy hogy keszul a folytatas, lehet ismet visszafele szamolni a napokat.
  • gumininja
    #12
    De. Korabban volt picivel.
  • magyar ember 2
    #11
    Keszul. Kulonben mi ertelme lenne a topicnak?
  • Piftuka
    #10
    Készül, készül ! Hajajj ! De még hogy !

    Az "öreg" azt nyilatkozta, hogy megunta már, hogy a fél világ ezzel nyaggatta. Hát most elkészíti nekünk az arcunkba bele !

    Már az első nyilatkozat szimpatikus volt:

    "Multiplayer rész le van, de magasról. Ez minden tekintetben egy egyjátékos program lesz; méltó az első részhez !" Nem pontosan így, de kb. ez a lényeg.

    Ez kell nekünk !
  • Petyus_
    #9
    Jaja, a C-64 az igazi, PC-re van nekem ilyen Pirates! GOLD (megvettem persze eredetiben :)), jó is volt, hangulatos zene, szép képek.. haverokkal toltuk sokat, de az már nem volt az igazi. Olyan volt kb. mint a Defender of the Crown felújítása.. azt is feltelepítettem, de a felújított nem tetszett annyira, és inkább a C64 változatot (az is rajta volt a CD-n) nyomtam nosztalgiából. :)

    Na de mivel ez nem remake lesz, hanem folytatás a játékistentől Sid! :) Meiertől ezért én is remegve várom hogy mi fog kisülni belőle!

    Ja és adjatok plz linket C64 emuhot és Pirates!-hoz ha tudtok! :)
  • Jacek
    #8
    bejelentettei az E3-on a Firaxis csinalja a folytatast:))
  • a.carkey
    #7
    A Tai Pan nem korábban volt? :(
  • gumininja
    #6
    Ketsegtelen, hogy a Pirates!-t mai napig nemtudta semmi sem felulmulni. En speciel csak a c64es valtozatot szerettem, evekig jaccottam vele szinte marmar fanatikus modon. Az evekkel kesobb pcn kijovo Gold mar nem teccett, valahogy nem volt az igazi mar. (igaz az idogyorsitas jo jott volna 64en is, szembeszelben istenjo volt veracruz es a keleti partokrol eljutni az angol szigetekig, ehehe).

    Tai Pan, Sea Dogs, High Seas Trader, stbstbstb hasonlo style is szinte mind-mind teccett, de egyik sem utotte meg sidmeierbacsi maig egyik legjobb alkotasat.



    ui: Magyarember2: Keszul a 2ik resz? Vagy csak ugy vakon nyitottal egy topikot, hatha eccer majd "beerik"? ;]
  • Buddy
    #5
    pereljel.......egyebkent en is nagyon szeretem ezt a jatekot, azota sem gyartottak hasonlo jot ilyen stilusban, sot meg sem kozelitettek
  • Piftuka
    #4
    Hát legyen ! De a világ legjobb játékának folytatásáról szóló topicot ilyen snassz módon elindítani... Hát már mindenkiből kiveszett a stílusérzék ??? (vagy nem is volt)

    Én, mint a játék avatott és elismerten legnagyobb rajongója és ismerője ezt személyes sértésnek veszem !
  • fluga
    #3
    na legyen!
    úgyis imádom ezt a gammát, kiváncsi leszek a folytatására!
  • a.carkey
    #2
    Legyen ?
    :)
  • magyar ember 2
    #1
    Hogy ennek is legyen topicja.