19
Mobillal trükkök
  • Googre
    #19
    A bluetyúkos fagyi müködik.BT-nél saját névnek " 1 "-t irsz,de nem biztos hogy pont igy. Mindenesetre Lester,vagy Salmoneus barátom oldalán megtaláljátok.Nem akarom learatni helyettük a babért.Na elmentem babért...
  • Googre
    #18
    a 160 pont pont 1.5 éve,hogy nem müködik.Szerintem.:)Ösöreg tipusoknál még talán.
  • sike
    #17
    mi az??
  • Radek
    #16
    nokiák fagyasztása: elküldesz sms-ben 160 pontot. tehát egy sms be végig csakis pontokat raksz. ettől "csak" megfagy.
    de van ennél tutibb is...
  • nemcsakfeel
    #15
    én is fogyasztásnak olvastam a topikot..
  • hzsolt
    #14
    Akkor rakd be a mélyhűtőba! Tuti fagyás.
  • akyyy
    #13
    kilett próbálva, lófaszt se ér, hülyeségeket nem kéne
  • Braveheart
    #12
    teljes erőből nekivágod a betonfalnak, fogadjunk hogy "lefagy". Amúgy nekem az ericsonom is fagyott néha
  • Morgoth
    #11
    Tud valaki NOKIA-hoz?
  • Morgoth
    #10

    SMS-től fagynak a Siemens mobilok (Index)
    2003. 3. 18


    Az érintett telefonok köre meglehetősen széles. A Siemens A50, C55, M35, M45, M50, MT50, S35i és S55 minden példányánál jelentkezhet a hiba, a SL42, SL42i és S45 típusoknál csak bizonyos szériák fagynak.


    Ha a felhasználó elolvasásra kinyitja a speciális formátumú üzenetet, néhány modell teljesen lefagy, és csak az akku levétele majd visszahelyezése után indítható újra. A hiba kiaknázásához SMS-küldő szoftver szükséges. Más készülékeknél mintegy két percig nem működik semmi, aztán újraélednek. Viszont a kiesés idején rengeteg áramot fogyasztanak, beszámolók szerint 5-8 ilyen üzenet képes teljesen leszívni az akkut. Néhány telefontípusnál a gondolkozási idő a beszélgetés megszakítása gomb hosszas nyomva tartásával lerövidíthető.


    A Siemens mobile szóvivője Michael Stenberg a pte hírügynökségnek megerősítette, hogy a 35-ös és 45-ös szériáknál ismert volt hasonló probléma. Mint elmondta, ezekhez a www.my-siemens.com weboldalról letölthetők a firmware frissítések. "Hogy a probléma az 50-es sorozatnál is jelentkezik, az új a számunkra" - mondta Sternberg.
  • Manta
    #9
    M35-ön se jó...
  • Stann
    #8
    Nemtom, nekem A50-en és C55-ön sem működött, pedig telefonról küldtem, nem a netről! Te melyik tipusokon próbáltad?
  • BADE
    #7
    Az alap Siemenseket is lefagyasztja,már párszor megszivattam az osztálytársakat+haverokat.
  • Stann
    #6
    De ez csak MMS-es Siemenseknél működik, ami mg elég ritka...
  • PResident Evil
    #5
    én is tudok egyet:

    Ice Age...

    Family Forst...
  • hali
    #4
    szólj a jégembernek
  • Coine, The A&O
    #3
    először úgy olvastam a topicot, hogy fogyasztása...aztán mégsem 8)
  • Eye-scream
    #2
    Tedd be őket a mélyhűtőbe!
  • Morgoth
    #1
    A SIEMENS-ekhez már van fagyasztó kódom:
    "%English"