12
pdf. formátumból doc. formátum?
  • rushman
    #12
    segítség topicból már van elég ezen a fórumon, nem értem, miért kellett megint nyitni egyet!
  • bendes
    #11
    www.letoltes.com
    nézd át az Internet részleget!
  • Pace
    #9
    Létezik az acrobatnak egy tervező programja, amivel ilyeneket tudsz csinálni. Valószínű, hogy nem ingyesen, de sztem neten mindenhez hozzá lehet jutni. :)
  • Marcellino28
    #8
    Hi Pace!
    amit leírtál az korrekt, azonban például egy táblázatot átmásolva, szétszedi azt és szöveg formátumot ad neki.(nem tartja meg a táblázatot) de ez csak egy példa sajnos sorolhatnám, hogy mit változtatott még meg a 150 oldalas dokumentumban a másolás során.(lágy Enter-ből kemény Enter lett,így még a sorokat is széttördelte.....)
    azért kök az 5letet.

    találni olyan progikat amleyek igyenesek meg szinte lehetetetlen ebben az esetben
    :(
    legalábbis nekem nem sikerült
  • Pace
    #7
    persze, ha úgy állítja be a jogokat, akkor nem lehet...de minderről semmit sem hallottunk a topicindítótól.
  • SaWo
    #6
    Nem azért a huszasért,, de direkt kipróbáltam a Akorbatból nem lehet másolni. (legalábbis filetipustól függő) Ha máshogy ne mmegy akkor print_sreen gomb, és aztán rekognita ...
  • Pace
    #5
    mérne működne?
  • Pace
    #3
    acrobat indít, kijelölöd, copy, word indít, paste...
  • artschi
    #2
    Egy link:
    www.tinystocks.com/pdf2doc.html

    De ha a google-ba beütöd a pdf2doc szót, egy rakat találatot kapsz.
  • Marcellino28
    #1
    Sziasztok!
    segítsetek nekem lci!
    ismertek olyan eljárást mellyel megváltoztatható a pdf formátum doc formátumra?
    5leteket várok!