22
Microsoft Rallisport Challenge
  • plas
    #22
    Mondjuk ez tényleg szánalmas...
    Valaki segítséget kért, és egyből leosztjátok. Aki nem tud segíteni, csak "anyázni" annak tényleg felesleges ide beírnia. Egy topic törlés meg szerintem két gombnyomásból megvan. Miért kell ennek ekkora feneket keríteni?
    És hátha vki tudja a választ...
  • kissl
    #21
    légyszi mondja el már valaki hogy milyen kódok vannak. NE PEDIG RÓLAM ÍRJON!!!!!
  • sumi
    #20
  • zaki
    #19
    aha
  • Alexease
    #18
    Azert irtam hogy "regi", mert az ISO-k max 1-2 honapig vannak fent. De DC-n biztos meg van.
    Colin2-vel nem foglalkoztam, mert NEKEM nem tetszet (egy nagy foskazal volt)
  • zaki
    #16
    hmmm...vegyél vissza az arcodból te . na én lépek nem állok le egy ilyen -val vitetkozni
  • sumi
    #15
    Hali.Zaki!te huzz el haza amig szép vagyok és nőies......Keress magadnak egy homokozót azt ott kiélheted magad.ok?sfej!!!!
  • zaki
    #13
    annyi eszed van mint egy döglött hintalónak. nem értem a hozzád hasonlókat... faszér kell topicot nyitni azért mert neked segítség kell...
  • sumi
    #12
    frész-bocsi,bibelődtam-bibelődtem. ez egy kis elirás.helyesen rész akart lenni....
  • mohus
    #11
    milyen géped van?
  • mohus
    #10
    "regi"

    ???

    talán Colin2 frissebb ugye?..vagy a hőnszeretett GPL...:)
  • sumi
    #9
    Hali.A lényeg nekem csak 2.cd 25 és a többi frész kellene.Az 1-es és 3-as cd-ket már leirtam.Kár volna kidobni,már csak azért is mert sokáig bibelődtam mire ezt is leszedtem./ftp-ről,és a poén,hogy bedöglött a szerver amin van-volt,és nem tudják mikor sikerül ujraindittani.(fizetős ftp )
  • mohus
    #8
    hát PC-n katasztrófa lett...4CD rettenet, install [Amigán cserélgettük régen így a lemezeket:)]...aztán irányíthatlatlan, szaggatós valami tárult eléd.

    Xboxon láttam ott sokkal emészthetőbb volt...szép volt és iránytható...csak az autók viselkedése tűnt egy kicsit "könnyed"-nek...
  • sumi
    #7
    Hali.dc?????
  • oneal1
    #6
    próbáld meg a dc ről
  • sumi
    #5
    Hali. 1:DarkHorSe:Neked csak annyit,a kultúra kiverte a bitositékot,otthon anyáddal beszálhetsz igy!! 2:15.47-re.Foleg hogy mar van ilyen topic!
    Raadasul meg a cimet is szarul irja be.Tulságosan okos vagy!!Nem gondolod??......
    Segitséget kértem,és ha nem tudtok segiteni,akkor otthon magatoknak okoskodjatok. 3:Zaki. Akkor minek irtál ide,na és minek léptél be??Ennyit rólatok,továbbra is várom a segitséget a komolyabb játékosoktól.Köszi.
  • Alexease
    #4
    Foleg hogy mar van ilyen topic!
    Raadasul meg a cimet is szarul irja be. De mivel egy arkad fos jatek, es regi, szerintem nem lesz fent sehol.
  • DarkHorSe
    #3
    elhúzol egy kibszott warezoldalra és leszeded
  • zaki
    #2
    ilyenekért tök felesleges topicot nyitni
  • sumi
    #1
    Hali.Segitséget kérnék.A Microsoft Rallisport Challenge játék első és harmadik cdjét le tudtam tölteni.A második cdből hiányzik a 24.-től.Ha valaki tudna segiteni,honnét tudnám letölteni a hiányzó fájlokat dobjon egy emailt nekem.Nagyon megköszönném.
    Sumi.