11
Nokia 6310i GPRS Internet beállításoK!!!SEGÍTSÉG!!
  • Ferencz
    #11
    Nem teljesen tudok egyetérteni a felvetéseddel. Én két telefonnal netezek ((7250, 6510) két gépen) alap tel. szofverekkel (elég régen mármint a 6510-el) infrán keresztül és nem volt forgalmazási gondom ráadásul Nokia oldaláról letöltött INGYENES modem driverrel teljesen a szolgáltatód által biztosított keretprogram nélkül problémamentesen csatlakoztatva.

    http://www.nokia.com/support/phones/XXXX

    Az XXXX természetesen a kívánt telefon típusjelzését foglalja magában (6310i, 6510, stb.)
  • Pheel
    #10
    Ha jól értem, gyári hibás volt. Mégsem a Nokia a szar, hanem egyszerűen selejt volt az adott termék.
  • darksun
    #9
    Phell! Más nokia készülékkel(csere) nekem is vígan fütyül... Csak frissíteni kellett a winfos infraprg-ját. Hiányzik a sajátom:))
  • Pheel
    #8
    Ja még annyit, hogy hivatalos Nokia szervíz = hivatalos Nokia márkakereskedő = MobilASK. Na azoknak meg van boltjuk bőven. www.mobilask.hu
  • Pheel
    #7
    Biztosan elrontottam valamit :)
    Mellesleg ismerősnek 6310i, amiben ugyanaz az infra van, mint 6510-ben, netezik róla gond nélkül. Valszeg ő is elnézett valamit. Majd szólok már neki, hogy ennek nem is kellene működnie :)

    Amúgy megértem a problémádat. Ez tényleg elég kellemetlen lehet. Nem gondoltál még rá, hogy szervizest válts? Mert olyan a világon nincs, hogy neked javíthatatlan, másnak meg kifogástalan...
  • darksun
    #6
    Minden tiszteletem a tied Pheel! Csak azt nem értem hogy a hivatalos nokiaszervízben is miért bólogatnak bőszen hogy(biza ez a problema...)..
  • Pheel
    #5
    Hmm. Nokia 6510-em van és soha nem volt gondom az infrájával...
  • darksun
    #4
    csak úgy mellesleg minden tiszteletem a nokia-é! 6510-essel nyomom... már amikor.. Nagyon megcsinálták az infracsatlakozást.. ennyit 56k-s modemmel nem szakadtam mint most.. ráadásul a javítást is kuktyinból kellett leszedni mert a hivatalos nokiaoldalon elküldenek bill papához.. Köszi Nokia!!
  • Pheel
    #3
    Ha már annyira érted ezeket a bugged-antibugged dolgokat, akkor elmehetnél frissíttetni azt a firmware-t, mert az összes bénázásod megoldódna hirtelen... :-P
  • Botond #2
    nekem vodanet van szinten 6310i-vel,most is épp azzal küldöm,de 6310i full bugged ahogy én nézem,igaz lehet szoftvert kellene frissíteni,de nekem se válaszol gyakran,ilyenkor az adat kábelt kell ki be csatlakoztatni(a telcsi kiírja,hogy datakábel connected vagy mit),aztán néha resetelni se árt a gépet/telcsit,mert vmi teleszemetelnek,és akkor vagy nem műxik,vagy full lassú,ezen kívűl nem árt com1re kötni,mert com2n nem szereti felismerni,valamit majd lesz olyan,hogy egyszercsak kifagy a telcsi modemje,és akkor nem küld fogad jelet tovább,szal jó eza 6310i,csak a szoftverje annyira bugged,hogy nagyon,és ugye windows sem aza überantibugged program...
  • kokoo
    #1
    A pannonnál vettem egy 6310i telefont és kaptam hozzá 3hónap ingyenes internet használatot. A gépemen Windows millenium van fennt és egyszerüen nem csatlakozik.azt irja ki hogy a modem nem válaszol!! Megköszönném ha valaki írna egy részletes leírást a beállításokról!

    Köszi