5854
  • dienesoft
    #965
    Jaja, úgy volt elég sok jelenetnél! Nmeigaz, ne szarozz, lőjééé má belee!!!!! :D
  • Lyan Kyj
    #964
    ^^
  • NeoMaN
    #963
    Én hangosan kiabáltam: lőddle bazmeg, lőőőddd le!
  • NeoMaN
    #962
    4. évad utcsó részénél nincs nagyobb!

    Kapucnis Jack: THNX Mr.President.
  • Lyan Kyj
    #961
    Na, befejeztem 5. évadot
    BAZE!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az uccsó 20 perc ismét ütős volt. Kíváncsi vok, mit találnak ki 6. évadra, nem tudnék újabb fajta terrortámadást elképzelni (volt bomba, atom, vírus, net, rakéta, gáz...), biztos feltalálják magukat.

    Örülök, h Chloénak semmi baja (egyenlőre:P)

    Kétes érzelmeim vannak az évad iránt, ugyanis a 18-19. részig hihetetlenül brutális volt, utána úgy éreztem, én ezt már láttam. Vhogy különbözött az eddigiektől, itt előre tudtam, h mi lesz (kivéve persze a kötsög kínaiakat). Ezzel a beismerős-vallatós dologgal már találkozhattunk a 2., vagy talán a 3. évadban, ott is a végén használták ezt.

    Nem tudom eldönteni, h a 4. vagy az 5. évad tetszett jobban. 5. évad durvább volt, viszont a 4. utolsó részei tökéletesek voltak évadzáró részeknek.
    Egyenlőre még emésztem a dolgokat, most ilyennek érzem a sorrendet magamban:

    4 - 5 - 1 - 2 - 3

  • HolyZoly
    #960
    sokérő tesztek:
    1 Jack, 1 Nina, 1 Lynne Kresge
  • NeoMaN
    #959
    WTF?
  • dienesoft
    #958
    2.évad elején még csak...én már láttam mindet
  • Lyan Kyj
    #957
    ^^ és hol tartanak?
  • dienesoft
    #956
    szüleim is elkezdték a sorozatot. Anyu azt mondta:
    -kisfijam, én biztos nem vagyok függő, mint te.
    Elutaztam egy hétre, hazajöttem, és itt mondta hogy jajj olyan rég láttam meg hogy most azonnal indítsam el neki :D
    -Igen anyu, nem vagy ám függő! :D
  • Lyan Kyj
    #955
    5x23
    Hát, elég gyengusz volt, főleg évad utolsó elötti részének. Nagyon remélem, hogy lesz valami a végére!
  • Bandee1987
    #954
    :((((

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a szemét forgatókönyvírót akarom, aki megölette Michellet!!
  • NeoMaN
    #953
    Hát egen, a szlogen ezek után már KURVÁRA érthető:
    JACK IS BACK!
  • NeoMaN
    #952
    #936
    Tonyék.
    :P
  • NeoMaN
    #951
    enyiiiíííí
    :D

    Mindegy, Jack megindul. No remorse no regret.
  • Bandee1987
    #950
    s05e01 07:21:42

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Először Palmer, most meg Tonyék!!!! Ehhez nincs megfelelő idegrendszerem!!! Hihetetlen kezdés!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! (Sry, de ezt ki kellett adnom magamból)
  • seriesfanatic
    #949
    Sz*r teszt, én is Kim Bauer
  • dienesoft
    #948
    Nyerhehehehe, én is Kim Bauer vagyok :D:D:D:D
  • Lyan Kyj
    #947
    baze, Kim Bauer^^^^
  • Alien
    #946
    Írjátok be google-be, hogy "Which 24 character are you" és kiad pár tesztet. Négyet néztem meg, háromban Jack lettem, egynél meg Tony :D
  • Alien
    #945
    Ütős évadkezdés igaz?:))
  • Alien
    #944
    Hatodik Évad

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiváncsi vagyok, hogy hogy lesz, mert az biztos, hogy nem Kínában fog játszódni (remélem), és ugye Jack szökéséről se angyon lehet majd beszélni, mert mire az USA-ba érne, vége lenne a napnak :D Amúgy vmi olyasmit olvastam, hogy 1 v 2 év telik el az ötödik szezon végéhez képest.
  • HolyZoly
    #943
    5x01, 5x02: huhh, ezt ki kell pihenni... /és nem csak azért mert csak ennyit töltöttem még le/
  • Alien
    #942
    Jajj de várom, hogy elkezd az ötödik évadot :DDD De ahogy látom nem vagyok egyedül :)) Várjuk az első rész után a reakciódat :))
  • NeoMaN
    #941
    :) OKÉ!
  • Lyan Kyj
    #940
    :P Remélem hamar elkezded a köv évadot:)

    5x21

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előre szólok, ha Chloe-val történik valami ezekután, őrjöngést fogok végezni ebben a topicban
  • NeoMaN
    #939
    Oszt írj, ahogy az első rész végére értél plz!
  • Bandee1987
    #938
    Damn it! :)
  • NeoMaN
    #937
    nyehehehehe...
    :PPPPPPPPPPP

    Kezd el az 5. évadot! MOST!
  • Bandee1987
    #936
    Season 4 completed

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első 5 epizód nyöglődése után eléggé beindult a sorozat, és vetekedett a 3. évad szintjével, szal ismét gratula a fiúknak, akik készítették :)
    Kiváncsi vagyok mi lesz Jackel az ötödik évadban, vajon most mivel fog foglalkozni. Ja, és kiváncsi leszek még Tonyékra, remélem Michellel már nem lesz több zűrjük. Keeler pedig remélem visszatér az elnöki székbe. Nemsoká kezdem az ötödiket
  • dienesoft
    #935
    TALÁLGATÁSOM A 24 6.évadjáról! SPOILER! Repeat: SPOILER!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy gondolom , hogy az utolsó "kínais" jelenet csak átverés volt, sztem 2 perc alatt nem lehet kijutni a hajóra (bááár ha a dokkoknál voltak...). Szóval itt is csak találgatás van... A külföldi fórumokon a legidiótább találgatás az volt, hogy Hendersont ki se nyírta Jack és hogy meg volt rendezve :D Hát, nem tudom...

  • Lyan Kyj
    #934
    5x16

    WTF?????
  • Lyan Kyj
    #933
    5x15

    Khm...asszem most megnézem a maradékot az éjjel:)

    Amúgy sztem tök felesleges Jacket ilyen helyzetbe hozni, úgysem halhat meg:P

  • Fido4life
    #932
    Értem, akkor nem kell félnem :P
  • Lyan Kyj
    #931
    5x14
    Már épp kezdtem magamban elkönyvelni, h elég szánalmas rész, erre az uccsó 4 percben megint olyat tettek, amit nyomdafestéket nem tűrő kifejezésekkel lehetne csak leírni. Ez az évad....pfff...

    Ha a valóságban is minden terrorista nő úgy nézne ki, mint ebben a sorozatban, akkor felcsapnék én is terroristának:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a rész elég érdekes, több okból is.
    Eljátszották uazt, ami volt első évadba, Nina és a kávé esete(vagy hasonló). Nem igaz, h minden évadban van vki, aki teljes mentességet kap a múltjára vonatkozóan. Én a CTU helyében minden ügynök zsebébe tennék egy előre megírt elnöki papírt az ilyen esetekre
    Nagyon kiv. leszek, h hogyan oldják meg ezt az Audrey-s szálat, mert most még elég logikátlan az, h ő "gonosz". Remélem nyomós érvekkel alátámasztják, miért tette, sztem nem elég már az, mint Ninánál.
  • Lyan Kyj
    #930
    úgy értem, a 4. áll a második helyen:)
  • Lyan Kyj
    #929
    sztem a 2. legjobb az 5ből. Első helyen az ötödik áll, 5x14-nél tartok benne, de már megelőzte:)
  • Fido4life
    #928
    Most a 4 tényleg rossz, vagy van olyan legalább mint a második ?
  • Magoo
    #927
    És a végén +5 kiló 2 nap alatt, mi? :D
  • NeoMaN
    #926
    Én nem bírnám.
    1. és 2. évadot egy péntek estétől-vasárnap éjfélig tartó maratonon végeztem k, amikor senki nem volt itthon, mert elutazott a kedvesem vidékre. :)

    rum-jegeskóla-sültkrumpli-24

    :)))