122
Knézy Jenő haldoklik
  • zaki
    #122
    neked köszönhetően elég sok
  • nemcsakfél
    #121
    Heh.
    Hány hozzászólás lett kimoderálva?
  • a.carkey
    #120
    SPORT 1
  • Breki33
    #119
    ja ezt a meccset most adták újra
    sajnos új kommentárral
  • zaki
    #118
    de nem volt semmi a Fradi - Grasshopers meccs sem, meg amikor a Kovács Ági olimpiai bajnok lett
  • [Walaki]D`Lair
    #117
    Nekem meg Erik az angolna, az olimpiás "úszóbajnok" versenyének a közvetítése...:-/
  • zaki
    #116
    nekem az 1ik legemlékezetesebb a Knézy-vel kapcsolatban a 99-es Bl döntő volt, amikor az utolsó percekben fordította meg a meccset a Man Utd a Bayern ellen, meg is van a felvétel, megnéztem az utolsó pillanatokat a meccsből vagy 10szer
  • [Walaki]D`Lair
    #115
    így van....:(
  • FrezeR
    #114
    nyugodjék békében :(
  • a.carkey
    #113
    Hüp! :(
  • a.carkey
    #112
    Dávid Sándor a 70-es években. Jó látni ilyen felvételeket. Nagyon komolyak a fiúk ... :(
  • Buddy
    #111
    lerántják...nem lehet lerántani...ott a csel...góóóól....Vincze Ottó.....hát kérem szépen....három a magyar igazság
  • zaki
    #110
    mindenki nézze az m1-et, 20.05-kor kezdődik egy műsor Knézy Jenő emlékére, Nyugodj békében Jenő!
  • KG21
    #109
    Én Jenő érdemeihez hozzátenném még azt, hogy neki köszönhetjük az első NBA közvetítést Magyarországon. Az általa közvetített 96-os döntő hatására szerettem bele a kosárlabdába, Jordan fenomenálisan játszott akkor. Köszönet Jenőnek, amiért elhozta nekünk ezt a csodát és nyugodjék békében.
  • a.carkey
    #108
    Viszont hülyeséget írtam. Nem a Fradi-Anderlechtre, hanem a Fradi-Grashoppersre gondoltam Krisztiánunk góljánál ...

    Este 20.00 után az M1-en és a Sport 1-en nem tudom mikor lesz emlékműsor a Jenőről ...
  • Breki33
    #106
    ma este emlékműsor este a sprteven es az m1-en is


    most lőjjjjjjjjjjjjjjjj góóóóóóóóóóól

    micsoda gólt lőtt Vincze Otto :(
  • dikki*yysw
    #105
    Bazz, meghalt? :((((
    Szerencsétlen.
  • a.carkey
    #104
    Én balga kihagytam a hoki VB-k és a foci VB-k és EB-k alatt nyújtott kimagasló közvetítéseit. :(
  • a.carkey
    #103
    Tudom, hogy közhely, de az ember csak azután veszi észre, hogy valaki mennyire fog hiányozni neki, ha az illető már nincsen. Higgyétek el, velünk - akik szeretik a sportot és ismerték a hangját - is így lesz!

    Ha rá gondolok, nekem ugyanis elsőre mindig a hangja fog eszembe jutni. Az orgánuma. De aztán az arca is beugrik majd tüstént. Mi is maradt így nekünk, utána, hogy elment?

    Maradt egy Hajdú "Bénk", egy "Faragunk" - persze más-más csatornákon. Remélem azonban hamarosan újból összejönnek az M1-re, mert ami ott van, a két ifjú riporter: Mr. Elállófül, Mr. "Teljesen felesleges a kérdés, de azért felteszem" röhejesek. Vitray sincs már, Szepesi is visszavonult egy Magyarország-Izrael meccs után ...

    Szóval elmennek a nagyok. Ki így, ki úgy, mint Jenő. De megmaradnak az emlékek vele kapcsolatban ...

    A "meccselemzései", az általa vezetett olimpia előtti vetélkedők, az év végén ahogyan leközvetítette a sportolók gáláját, Eric Moussambani Interneten elterjedt videója alatti beszólásai (majd az erre írt szövege, amit kevesebben ismernek, ezt később Vas István Zoltán tolmácsolta a Telesportban), a választások alatti korrekt tévés műsorvezetése, az 1987-es német és osztrák F1-es nagydíj közvetítése, a Fradi-Anderlecht alatti szívvel-lélekkel - "Első Magyarország!" - közvetítése, vagyis aminek a "Lődd már be Krisztián!" címet is adhattuk volna (ezt később sokan a szemére vetették, hogy "fradista" + "elfogult", de szerintem inkább a magyar foci sikereit szerette volna tolmácsolni és akkor végre tolmácsolhatta is, tolmácsolta is), a BL és más kupadöntők leközvetítése, a sport szeretete, az első interjúi a hetvenes években, a paródiái, amiben részvett az MTV szilveszteri bulijaiban, és az az utolsó magyar-svéd, amit még volt szerencséje leközvetíteni ...

    Amikor kiderült, hogy baj van, nem adta fel. Inkább befeküdt egy szörnyen lerobbant kórházba, és ott töltötte el utolsó napjait. Még reménykedett a gyógyulásban. Valószínűleg, ha tudta volna, hogy nem élheti túl, másképpen cselekszik. Őt hallhattuk volna az idei BL döntő vagy az UEFA döntő közvetítése alatt, publikált volna még cikkeket különböző újságokba, befejezhette volna a memoárját, de mindez nem rajta múlt ...

    A sors fintora, hogy minden, ami fontos volt neki az MTV-nél, mára már elveszett: a BL közvetítések átmentek a Via Sat 3-ra, elvesztették a F1 közvetítéseket, és érik az olimpia elvesztése is. Maradnak a magyar bajnokik, a botrányokkal - ő közvetítette volna a Fradi-Debrecent is -, és a vízisportok, kézilabda. Szörnyű az egész!

    59 évesen - "fiatalon" - elmenni? Nem volt szép Jenő!
  • PResident Evil
    #102
    az utolsó pár sort tekintsük meg nem írottnak !!!
  • Buddy
    #101
    mar irtam ugyan.....regen nem szerettem....de egyre inkabb rajottem, hogy Knezy volt megis a legjobb.....most pedig nem lesz tobbet jo estet joszurkolast.....ezt el sem lehet hinni.....egy sztarnak nem kikialtott ember, akit nem befolyasolt az rtlklubbos meg tv2s mediahalmaz.....a kozszolgalatis orok kozvetito.....nyugodj bekeben Jeno......es mivel szerintem Te is fradista voltal...Hajra Fradi....
  • [Walaki]D`Lair
    #93
    én is na....:(
  • PResident Evil
    #92
    de komolyan...

    sajnálom !!!
  • [Walaki]D`Lair
    #91
    ja....:'-(
  • PResident Evil
    #90
    most vettem észre a topicot de hallottam már...

    nagyon sajnálom...

    valahogy a sportmérkőzésekről Ő rá asszociálok, vagyis a hangjára... a szerda estékre...
  • atee
    #89
    Oszinten sajnalom!
    Sokat szidtuk, de szerintem visszasirjuk meg a kozvetiteseit!
    Tobbet erdemelet volna az elettol!
  • KG21
    #88
    R.I.P.
  • [Walaki]D`Lair
    #86
    :((
  • Munch
    #85
    "Jó estét, Jó szurkolást!"
    Nyugodjék békében.
    Ő tényleg elért sokmindent.
  • Davidus
    #84
    Ez rossz hír így estére...
  • Mike at home
    #83
    tényleg nem volt neki sok hátra

    :((((((((((((
  • fucko
    #82
    59,pff..
  • [Jakuza]
    #80
    :(((((
  • szando
    #79
    Rest in peace :(
  • zaki
    #78
    NYUGODJÉK BÉKÉBEN
  • a.carkey
    #77
    Ja, szegény ...
  • Cat #76
    ma meg is halt :p
  • Kilgore
    #73
    A KET KOCSOGNEK (aki valszeg 1es ugyanaz):

    edesapam figyelj arra mit "beszelsz", mert ugye a szo elszall, de az iras megmarad....
    Altalaban jot mosolygok az olyan "fajtan" mint te (szandekosan nem mondom, hogy ember)....
    En nem kivanom senkinek, hogy beteg legyen, neked se......ugyanis eljon az majd magatol....sajnos ez az elet rendje....
    Es te is ugy kacagj masokon (legyen az AKARKI ember, vagy barmilyen eloleny), hogy nem tudhatod, NEKED mit tatogat a jovo.....

    (amit csinalsz az kb. olyan, mintha mindketten ejtoernyo nelkul zuhannank a fold fele, es te vihognal rajtam, mert en 2 sec.-el elobb fogok meteorkent a folbe csapodni......)

    [Azert van az az ovalis jellegu szorrel ellatott ize a nyakadon, hogy gondolkozza' is bazze, ne csak a pacalt hajigald a beledbe a nyilason at....]

    Uff
  • Blasta
    #72
    Ehhhh
    Hard!
  • CHEAPBOY_GA
    #71
    Ocsem mekkora egy igazi paraszt vagy!!!