65
Earth and Beyond online
  • Hmuda
    #24
    Na meg az, mikor par Defender segitett a szegeny traderemnek szornyeket irtani a Fold mellett. Amugy melyik csapat tagja vagy? En a kekekkel voltam (nem emlekszem a nevekre, csak arra, hogy voltak a nyugis kekek, a harcias pirosak (jo nagy mamlaszok :) ), es az agytroszt zoldek.
  • PLaci #22
    neem, a demó az szimpla játék, csak öt nap mulva szól hogy "Vegyél meg!"
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    hát azt nem tudom hogy jól vagyok-e de hát lehet hogy valmi jön sok bot azt shoot em áp
  • PLaci #20
    Nem volt szándékomban :-)
  • PLaci #18
    Egyébbként anno kerestem (a keresőben is) hogy van-e ilyen fórum, és nem találtam...
  • PLaci #17
    A demó egyenértékű a full game-el, csak benne van az időkorlát, és ha megveszed az Upgrade kódot, akkor csak regisztrálni kell azt... Ha pedig nem havonta fizeted a havidíjat, hanem évente, akkor nem 12 dolcsi, hanem 10...
  • PLaci #16
    Nem tom a verziószámot, de 5 napos időkorlát van benne... MMORPG-ben single??? Jól vagy?
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    abban az 1.2 es demóban mit lehet?? és az időkorlátos vagy csak single? ?
  • I.C.ram
    #14
    Havi 9.99 dolcsi, ha jól tom. :) EA legalább nem olyan mocsok, hogy 10 dolcsinál többet kérjen. :) Még az amúgy kurva drága Simsnek az Online változata, is olcsó az eredeti offline progihoz képest.
  • I.C.ram
    #13
    Nagy bukás ez a game állítólag. Motor City Online, mikor megszünt, mindenki, aki előfizetett, köztük én is, felajánlott ez EA egy másik MMORPG-t (Ultima Online, Earth & Beyond, The Sims Online) Sokan mondták nekem, hogy ne az Earth-et válasszam, mert elég gagyi. Amikor a kéepeket nézegettem nekem sem jött be. TSO-t választottam, ami már útban van idefelé, az legalább mókás, és ha meguntam tuti megveszi valamelyik Sims örült. :)
  • [Jakuza]
    #12
    Jogos osszekevertem az X2vel.
  • PLaci #9
    Nem tudok az előzményekről, de nekem bejött :-)
  • [Jakuza]
    #8
    Ez ha jol emlexem X-Beyond es az X-Tension netes folytatasa.
    Itt megtalalod a weblapjat.
    Offical Earth & Beyond Webpage
  • PLaci #7
    Egyébbként már megvettem a full verzió upgrade kódot :-)
  • PLaci #6
    Sajna nem ismerem az Elite-ot...
    Sok jót hallotam már felőle, de még egy screenshot-ot se láttam...
  • Lacee
    #5
    Ez olyasmi, mint az elite?
  • PLaci #4
    Senki nem akar erről beszélgetni?
  • PLaci #3
    SciFi MMORPG
  • krisz073
    #2
    ez milyen game?
  • PLaci #1
    Nem tom ki hogy van vele, de én letöltöttem az 1.2Gb-os demót a fileplanet.com -ról és nagyon bejött!