5237
  • G.Freeman
    #1
    Remélem jobb lesz mint a 2003, addig is...

  • Kobe1111
    #2
    Kb mikor fog megjelenni?
  • FrezeR
    #3
    2003 november környékén elvileg ha jól emléxem, de lehet csuszik majd mint tavaly.
    nagyon jó újitások lesznek benne:)
  • G.Freeman
    #4
    itt egy link 2004rol
  • KG21
    #5
    Yao feje jól meg van csinálva... nade a másik az T-Mac lenne? Mert nem hasonlít!
  • ATi
    #6
    sztem örülni fogunk ha december végén már a kezünkben tarthatunk egy nba 2k4 cdt :/
    EA hanyagolja a pcs cuccokat, inkább a konzolos kiadási dátumokra koncentrál, másrészt sztem elég gagyi lenne ha csak 1 sima konzolos átírat lenne
  • KeKKSZike
    #7
    mert mik lesznek?? :)
  • G.Freeman
    #8
  • G.Freeman
    #9
  • ATi
    #10
    társadalmi célú hírdetés következik



    ne mondja senki, hogy monopolizáció van NBA live 2003 ligát terén...
  • G.Freeman
    #11
  • KG21
    #12
    Topic up!!! elvileg 14-én jön:)))
  • zaki
    #13
    elvileg...
  • KG21
    #14
    hát csalódtál te már az EA-ben?
  • KG21
    #15
    Már csak 10 nap. Lassan jönnie kéne egy demónak
  • zaki
    #16
    10 nap a Demoig, vagy a full game-ig?
  • KG21
    #17
    a fullig, uhogy bármikor jöhet a demó
  • zaki
    #18
    10 nap?! ÁÁÁÁÁ
  • air23
    #19
    áááááááááááááááááá :)

    thx az infót :) akkor most már 2* megnézem az összes ftp-t naponta hogy kijött e már :)
  • Homaly
    #20
    Sztem inkabb nezd meg minden nap ezt:
    http://www.easports.com/games/nbalive2004/downloads.jsp
    mert innen ugyis letoltheto a demo, ha adnak egyaltalan ki!!
  • air23
    #21
    értem, köszi, de ha már official demó is letölthehtő akkor kb a warez full is :) azért majd nézegetem.
  • air23
    #22
    ja igen. meg leszedtem a mov ot megnéztem, hát nekem semmi újdonság nem tűnt fel a nba live 2003 hoz képest :/ 10 freestyle cucc mi? .. ugyanazok a mozdulatok voltak a videón :/ gondolom a grafikán változtattak, meg a roostereken aztán annyi.. kivíncsi vagyok.
  • Ramore
    #23
    szerintem frissítették a mezeket, pályákat, meg a dátumot aztán csövike!
  • air23
    #24
    jah.. undorító.. remélem azért a qrva ugrást és a blokkolást végre egy bombra tudták rakni, vagy szétszedték a def/atck billentyűket és nem úgy lesz mint a 2003 ba..
  • Ramore
    #25
    teljesen egyetértek, az "ugrás/blokk" egy gombon kellene lennie, vagy legalább engedé, hogy én beállíthassam!
  • KG21
    #26
    A 10 man freestyle valami olyasmi akar lenni, hogy mindegyik játékos külön mozgásfajtát mutat be a képernyőn, tehát nem csak a labdás és az őt védő játékos mozog, a többi meg csak lecövekel, hanem közben a centerek dulakodnak a pozícióért, a szabadon hagyott emberke integet hogy adják már neki, vagy ha nincs szabadon, megpróbál elszakadni a védőjétől.
    Láttam ennek az elkészítési módjáról egy videót, amiben mind a 10 játékos mozgását motion capture-ölték egyszerre, ezáltal elvileg mindenki másképp fog mozogni a képernyőn.
    Remélem olyan jó lesz a valóságban is, mint ahogy a videón kinézett.
    Egyébként még lesz olyan újítás is, hogy külön gomb lesz a a tempódobásra, külön a ziccerre/zsákra.
    Ezenkívül igérnek olyasmit is, hogy pörgéskor könnyebben elejti majd a labdát, ha nagy a "forgalom"
    Lesz még dynasty mód is, ami nagyon hangulatosnak tűnik: külön videóbájátszásokkal a draftról, játékos cseréről, MVP díjátadásról etc...
    Szal sztem jókis újítások ezek, csak a játékosok arányai nem tetszenek nekem így a képek alapján. Mintha túl nagy lenne a lábfejük
  • air23
    #27
    thx az infókat. szerintem egyébként a másik játékosokal nem nagyon volt baj, de ha javítanak rajta, ám legyen.

    a másik ez a külön gomb.. jó lenne ha visszahoznák a 2000 / 2001 be bevált kontrolokat.. pl hogy mindent külön állíthassunk, valamint a direct shoot ot (zákolás) -t is.

    a forgalom is teccik, azért az elég gáz hogy 3*crossover-4* turn után is simán a játékosnál maradt a labda :)

    na, jöjjön már i meg akarom nézni milyen ez a valóságban :)
  • KG21
    #28
    hát azért majd egyszer próbáld ki, hogy nem mozdulsz a labdás játékossal. Olyankor a cpu játékosok megállnak egyhelyben és nem csinálnak semmit. Vagy nézd meg a centereket: beáll a körtébe, a védő mögötte és csak állnak egyhelyben. Ilyen azért nincs a valóságban és úgy néztem idén végre rendesen dulakodnak majd a palánk alatt:)
  • FrezeR
    #29
    a dynasy mode tényleg jó lesz 25 szezont lehet majd lenyomni, és videó bejátszás lesz a legjobb védőről, az mvp-ről, az 1/1-es játékosról. de remélem ez a pc-s verzióban is benne lesz nemcsak a ps2-esben. meg állitólag a lepattanózás és a blokkolás lett felturbózva nagyon.
    igazi cipők és márkák lesznek benne. meg olyasmit olvastam hogy a dynasty mode-ban lesz olyan hogy vehetsz kellékeket mezeket a csapatodnak, felbérelhetsz lepattanó edzőt,cselezéshez edzőt, ha ezeke igazak az tényleg jó lesz:) irva volt a hall of fame-ről hogy meg lehet majd nézni az egyéni és csapat statisztikákat és trófea gyüjteményeket, ha a képeken jól láttam akkor amolyan "trófeás vitrinről" van szó, és minden egyes rekord névre szólóan bekerül ide gondolom ahogy előrehalad a játékos a dinasztiában:) nos kb ennyi amit összeszedtem, remélem mind igaz és mind benne lesz a pc-s verzióban is. bocsi ha kicsit hosszú lett.
    bye
  • air23
    #30
    KG, én általában benyomtam támadásnál egy figurát, mondjuk a triangle 3 at vagy akármit és akkor mozognak :) vagy ugye 2-2 be vertem meg a srácot és nem volt időm a többiekre figyelni :)

    a dynasty mód ugye szerintem már qrvára benne van a játékban mert ugye tovább lehet játszani egy szezon után is, viszont ezek az újjítások amit frezer ír frankón hangzanak, hát reméljük a legjobbakat :)

    az az edzős meg cuccvásárlós dolgok .. mmm.. jöjjön már ki :)
  • air23
    #31
    http://www.easports.com/games/nbalive2004/dynastymode.jsp

    wowowowowowowww :) végre eljutottam idáig hogy leszedtem a mov ot és átolvastam miket is írnak.. amiről még nem volt szó a draft picket trédelése :) mekkora jó már.. hány nap van még?
  • KG21
    #32
    Na igen, az alap, hogy benyomsz egy figurát, én is azt csinálom, de ha megnéznéd a 10 man freestyle-ról a videóanyagot, látnád mire gondolok. A megvalósítás látványra jóval valóságosabbnak tűnik, mint a 2003-ban.
    Egyébként pedig a 2-2-ről(pick&roll) annyit, hogy rohadtul el van túlozva, szinte lehetetlen levédekezni:( Mondjuk a gép nem csinálja, de online módban nagyon idegesítő. Szóval remélem ezt is kijavítják a pörgéssel együtt. A dobócselezésről is hasonló a véleményem: túlzás, hogy 3 ember is elugrik egy-egy játékos cselére.
    Ha ezek rendben lesznek, elégedett leszek
  • air23
    #33
    na lássuk azt a 10man free style videót :) a dinasty-t láttam. az király volt. sajnos online játékot nem iazán játszottam, csak holland sráccal ott meg ugye a ping kicsit aláásott az élvezetnek.. uh.. hamár itt tartunk.. coop ot nem lehet a 2003 ba tolni?... lekeserítő..
  • KG21
    #34
    Nem játszol online??? Az hatalmas vétek, a cpu ellen sztem dög unalom a dolog. Láttad már hogy van internetes liga?fbl
  • air23
    #35
    jaja a ligáról tudok meg is kerestek, de sajnos egy másik játék elveszi az összes netes játékra szánt időm :/ viszont a dinasztia mód ugye az single player :) hátha el leszek azzal is egy darabig :)

    no mindjuk az se kizárt hogy a live 2004 re indított ligába ne jelentkeznék. lan on jókat toltunk néha haverral :)
  • air23
    #36
    na megnéztem a mov okat. tényleg igéretesnek tűnik ez a free style :)
  • KG21
    #39
    Úgy néz ki idén nem lesz demo... csak nehogy csúszás legyen, mert meghülyülök
  • air23
    #40
    felhívott egy arc aztmondta láttam már dc++ on.. mondom az király.. 6 szervert megnéztem de sehol semmi. nlforce-n még nem írják hogy kijött volna.. pedig mondom.. tavaly már 2 nappal megjelenés elött kinn volt :(

    annyukat!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargh...
  • zaki
    #41
    hát az arc valószínűleg kamuzott, mert még nem jelent + (sajnos)...
  • air23
    #42
    nem hiszem hogy kamuzott volna, biztos félreinformálták :/

    viszont reméljük hogy holnap már tényleg megjelenik