354
Avagy mik nem történnek meg... :)
  • Nyaci
    #273
    WTF Oszt kiránydulás ??? :)
    szereten csak semmire nem emléxem egyikről sem :)
    amúgy elvileg királyak :P
  • Bandee1987
    #272
    Aha, most felismertem. Te, nem orfűn lakik a Nagy Bandó András?
  • szando
    #271
    Kispál és a Borz énekese. ő:
  • Bandee1987
    #270
    Passz...azt még nemtom, annyit tudok, hogy elvileg apartman-szerűség lett volna, de azt lefoglalták, igy panzió lesz. Who is Lovasi?
  • szando
    #269
    vááá ott lakik a Lovasi! ha látod köszönj neki! :))
    nagyon fasza hely sztem.. csak nem a zöld békába mentek? ;)
  • wizy
    #268
    ehh, mi nem megyünk sehova, mert a suli nem akarja fizetni a kisérőtanárnak a fizetését ugy, mintha ott tanitana a suliban, mikozbe velunk van, szal kisérőtanár nélkül meg nem megyünk sehova, csak Gyopárosra egy kis uszodába vagy hova:-((((
  • Bandee1987
    #267
    Én az osztályommal Orfűre megyek(Aki nem tudná, Pécs mellett van). Thök jó lesz, sikerült kiharcolnunk a 3 napos ottmaradást (május 12-13-14)
  • Gladiator
    #266
    HÉj! Pasthelod! mi most megyünk pécsre! miket lehet ott durvulni?
  • hen-tes
    #265
    mi vasárnap jövünk is szal nem lesz hosszú..
  • ricsi1
    #264
    mi se megyüknb sokra...tavaly(ilyen szar osztkir még nem volt senkinek..)már 4-kor reggeliztünk:)aludni senki nem alud egy gyereket majd megpankráltam..osztályfőnök(?)meg ott kint hallgatózott..ő se tudodd aludni,szal nem hinném hogy megyünk,bár a sok hülye írt neki levelet:D
  • hen-tes
    #263
    miért is ?
  • ricsi1
    #262
  • Gladiator
    #261
    "-FTRANX, TE ITTÁL!!???"

    Már a tanár is így hív?
  • wizy
    #260
    hát figyelj, ott szinte mindent lehet, lehet égetni magatokat, mert ugye ott nem ismer titeteket senki:-) tesomék sielni voltak szlovákiába, és az utcán többen is közülük leültek a földre, és kéregetni kezdtek:-) az összegyűjtött pénzt meg elköltötték sörre:-)
  • Braveheart
    #259
    Baz de jó nektek! Mi jól megszívtuk!
  • hen-tes
    #258
    holnap indulunk.. :D
  • Braveheart
    #257
    Na már le is foglaltam a házat. Badacsonyörsre megyünk, jó nagy ház, Balcsi közel, közelben csak a kocsma, mi kell még? :) Tényleg van vkinek ötlete hogyan lehetne baromkodni meg hülyülni 1 hétig? :))
  • Punker
    #256
  • szando
    #255
    én már nem megyek több osztálykirándulásra :(((
  • Braveheart
    #254
    Baz múltkor voltunk Bp-n a Monet-kiállításon, és olyan szarul sikerült hogy jujj :( össze-vissaz kóvályogtunk a városban, majdnem lekéstük a vonatot, 2 gyereket ott is hagytunk... ennek eredményeképpen a szülők elkezdték z ofőt fikázni, aki kurvára megsértődött és nem megyünk osztálykirándulásra :((
    Sebaj, már szervezzük a saját kirándulásunkat :) (kb 10en megyünk, az osztály többi köcsögje meg csináljon amit akar, majd mesélek :) )
  • FtranX
    #253
    UP! Totál szétröhögtem magam ezen a topicon! :DDD

    Nekem is van egy-két történetem:

    3. vége balatonfüredi nyaralás a gimivel.
    Első este lementünk a partra bulizni. Kocsmáról kocsmára jártunk, így nem sok kellett, hogy mindenki satu részeg legyen. Én 5 korsó sört meg egy üveg vörösbort ittam. Amúgy egy nagyon szigorú 50 körüli férfi tanár volt velünk, aki kikötötte, hogy 2-re mindenkinek vissza kell érnie a szállásra, aki 1 percet is késik, az mehet másnap haza, meg nehogy részegen mejünk vissza, mert még a suliból is kirúgat minket!! Nem emlékszem, mennyi idő alatt tettük meg az amúgy 15 perces sétát visszafelé, de fél négy volt mire visszaértünk. (utána mondták, hogy hányás közben beleestem egy kábelárokba :)) Mikor bementünk, már annyira magamnál voltam, hogy tudtam egyedül járni. Abban reménykedtünk, hogy a tanár már régen lefeküdt aludni, ám ekkor legnagyobb rémületünkre láttuk, hogy az még mindig fent van, és minket vár. Mindenki megpróbált a helyzethez képest értelmes fejet vágni, de úgy láccik, nekem nem sikerült, mert rámkiáltott:
    -FTRANX, TE ITTÁL!!???
    -Ééééén?? Tanár úr deeehogy!
    -Na azért! Majd holnap megbeszéljük, mi legyen a büntetésetek a késés miatt!
    Csak másnap reggel vettem észre, hogy az előző napi fehér pulóveremen elől, hátul tenyérnyi vörösborfolt éktelenkedik. (nem tom hogy került a hátára)
    Végül hál istennek, mivel mi voltunk a legnagyobbak, a kemény letoláson kívül megúsztuk azzal, hogy 2 napig nem mehetünk este sehova.

    na van még egy, de azt majd holnap.
  • [HUN]PAStheLoD
    #252
    nah hazajöttem és má gépelni is tudok :P
    jó volt fasza volt :o) főleg este meg amikor bejött a hülye tibi rendőr és elkezdi hogy kicsit halkabban (szólt a zene egy philips 2.1-es hangfalból,lol) én meg ott állok törölközőben :))) még hogy nem ment át a másik szobába
  • Rattack
    #251
    Csak annyit mondok: az indulást követő 17. percben pakoltam először Alig értünk ki a városból.Hehe! A köv. két nap is elég súlyos volt. Pénteken megyünk megint, de ofő aztmondta, hogy csak 1 napos lesz mer' amint levágja, hogy valaki benyomott, mán megyünk is haza! A kis geci!
  • Factor_007
    #250
    na mesélj :)
  • soul
    #249
    Ritka szar volt. Jövőre nem megyek ezekkel a picsákkal.
  • Aquli
    #248
    nalunk is pia volt... mondju ken nem ittam sokat csak hangulatosra...
    de ahhoz mit szoltok hogy nokedlit belehanyni tusire felzselezett hajba? reggel is szedegettek ki belole...
    (nem en voltam mielott felreertenetek...)
  • The Garrett
    #247
    hehe fát mi is kerestünk csak mi a szántásban :)
    valamiért nem találtunk
  • Braveheart
    #246
    nálunk kurv@ jó volt az osztálykirándulás, már vmikor leírtam ide... az egyik dolog ami legjobban tetszett az az volt, amikor hajnali 2-kor a sötét erdőben voltunk, fát kerestünk a tábortűzre :) megalol volt, úgy be voltunk fosva mint az állat
  • Punker
    #245
    Ha apád megtudja agyonüt :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #244
    Vodka
  • The Garrett
    #243
    Jaja nem jó összevissza inni mindent.
    Az tényleg csak hányáshoz vezet.
  • Degec
    #242
    nem csak akkor lehet hányni ha be vayg rugva mint az állat
    nekem már sikerült
    eddig 1x hánytam piától és akkor sem voltam részeg
    2 sör után megkinált a vendéglátonk egy kis HP-val
    ahogy le ment jött is ki:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #241
    szerintem se de mi is ? :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #240
    hát olyan nincs
  • magus
    #239
    mi vasarnap megyunk... durva lesz, mert penteken van egy buli. szombaton megegy. ilyen evvegi unneplos. es ugye osztalykirandulas pia nelkul...
  • [Walaki]D`Lair
    #238
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL

    Ezt most olvastam el vazze...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Mhosah Myth
    #237
    hoppá,ez tesóm nickje:)))
  • Mhosah Myth
    #236
    Persze én is eddig csak egyszer hánytam,de az csak azért volt,mert túlzottan kevertem.
  • Astaroth
    #235
    De szerintem aki már ivott sokat az nem törekszik a hányásra!Kivéve az aljanépet!
  • Factor_007
    #234
    na miko lesz már story minden naqp ezt atopicot nézem hogy nincse valami jó
    megelözve a kérdést én azé nem irok mert nekem nincsenekilyn storyaim