65
A Matrix kisfilmek
  • akyyy
    #65
    kár hogy nem folytatják:D iró jó sztroik. a reneszánszot nem is tudom hányszornéztem meg:D
  • Sippie
    #64
    Üdv!
    Valaki meg tudná mondani hogy a második reneszánsz második részének a végén mi az a zene ami elkezdődik, amikor a kissrác rohangál a hóesésben, és utána a rész végéig tart? Meg az a zene is érdekelne ami az elején kezdődik, amikor aszonnya az a valami hogy zion archívum akárhányas filet választom.
  • Iceman2007
    #63
    Az animátrixot honnan lehet letölteni?
  • Sadun Tryst
    #62
    world record
    a kedvencem pedig mint írtam, a kid's story. és azért mert sinji után ő aki a legjobban én... ^_^
    ez is a hátterem a windózban... ^_^
  • Seth
    #61
    Szerinted melyik a legrosszabb?
  • Sadun Tryst
    #60
    inkább egyedi... mert nincs benne szöveg, mégis beszél az egész... :) mondjuk nekem sem a kedvencem, de nem a legrosszabb rész... :)
  • Seth
    #59
    Na erről a részről beszéltem korábban, írtó bugyuta. Csili-vili-amorf hülyeség...
  • Sadun Tryst
    #58
    én NEM vettem
  • Sadun Tryst
    #57
    megerőszakolja? én vettem azon észre, hogy bármily nemű nemi erőszak lett volna ott... :D
  • Bucser
    #56
    Nekem a kedvencem a World Record meg amikor a robotot bekapcsolják a mátrixba és a végén a csajt megerőszakolja:DDD Az akkora öngól az emberek felé:)))
  • Sadun Tryst
    #55
    aha, a Kid's story-ban az idegesítő kissrác van. azért is mondta Neo neki, hogy nem Ő mentette meg, hanem Ő saját magát. :)
  • Seth
    #54
    Egyébként nekem az utolsó kivételével mindegyik tetszett
    Legjobban Osiris utolsó útja,Kid's story(egyébként ez az az idegesítő fiatal srác a filmben aki annyira rajong Neo-ért?)
    Meg az a rész amikor a kiscsaj keresi a cicáját
  • Seth
    #53
    Ötlet meg kivitelezés azért nem ugyanaz.
    Kiváncsi lennék milyen lenne ha egyetlen japán rajzoló se dolgozott volna rajtuk
  • Sadun Tryst
    #52
    a rendező Andy Jones... szal csak a készitők japánok.
    a szellemi 5let egy amerikaitól van... :P
  • Eye-scream
    #51
    Az amikor átállítják a robotot a saját oldalukra... Nekem tetszett az is.

    Legjobb szvsz a Hiba a mátrixban...
  • Seth
    #50
    Tévedsz...a SQUARESOFT-os srácok ( gondolom tudod hogy kik is ŐK) csinálták
    Nem hiszem el hogy egy anime fan nem veszi észre hogy melyik japán melyik amerikai(vagy akármilyen más ország)
  • Sadun Tryst
    #49
    nem volt rossz, csak olyan furcsa volt az animáció benne... :P
  • Sadun Tryst
    #48
    final flight of osiris? az az 1etlen amerikai... de ha jobban belegondolok az nem is olyan lényeges. én nem vettem nagyon hozzá az animatrix-hoz...
    szvsz a legjobb a kid's story! ^_^
  • Davidus
    #47
    Melyik is az utolsó?
  • Davidus
    #46
    Nekem az tetszett a legjobban:P
  • Seth
    #45
    Az utolsó egy akkora szarság hogy nemigaz...amikor táncolnak meg bohóckodnak...látszik hogy az amerikai, a többi meg japán
  • Sadun Tryst
    #44
    szerintem az összes nagyon jó volt! csak talán a world record nem volt valami jó. de a többi mesteri volt! :)
  • Gandibá
    #43
    Én nem tudok róla, de én szinkronosan láttam és úgy jó volt. Már amelyik film tetszett belőle :)
  • Sadun Tryst
    #42
    hi. nem tudja valaki, hogy hol lehet beszerezni eredetiben az animatrixot úgy, hogy japán szinkron van hozzá, de magyar felirat? 1általán van ilyen verzió?
  • Davidus
    #41
    www.feliratok.hu :)
  • beagleboy
    #40
    Nekem megvan mind a kilenc rész bebeeee! De igazán segithetne valaki, hogy honnan lehet letölteni a feliratot hozzá.
  • CSOCSO
    #39
    conga fury -t szedjétek le.. ez a legelső zene mikor a dojoban verekednek
  • SoDI---
    #38
    Jut eszembe, találkozott már valaki a magyar szinkronú DVD-rip-pel?

    Eddig csak az angolt tudtam beszerezni. :-(
  • SoDI---
    #36
    Az bizony csak a teljes Animatrix DVD-n van rajta. Valamelyik warez oldalon biztos megleled a divx/xvid rip-jét.
  • [HUN]PAStheLoD
    #34
    a csaj meghal... és a robot átáll... az a vége :)
  • Lacc
    #33
    Van az a rész, asszem Matriculated a címe, mikor rá akarják venni a robotot hogy álljon át önszántából az emberekhez. Na ott a végét nem egészen értem, megijed tőle a csaj és aztán mindketten ott maradnak abban a virtuális térben? Szóval gondolom valami olyasmit akar mondani hogy ez az egész nem lehetséges az emberi természetből adódóan.
  • SoDI---
    #32
    Akárki akármit mond, nekem a Kid's Story jött be a legjobban. Rettenetesen belelkesedtem, amikor a srác a rajzfilmből megjelent a filmben is :)
    Isteni poén volt! :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    én meg máeláttam de nem este hanyatt.
  • Davidus
    #30
    kabbe
  • Evilmann
    #28
    Ha zöld elmosódást látsz, akkor az xvid codec-el van a gáz. Szedd le a nimot, rakj fel egy xvidet és utána nézd meg jó-e, ha megy akkor mehet vissza a nimo, de az xvid codecet hagyd ki az installálásnál.
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    mindegyik a mátriksz csíkokkal indul :D
  • lee86
    #26
    Hellosztok!
    Nah! letöltöttem a DVDripet, de lejátszásnál a kép iszonyatosan elmosódik!!! Gondolom itt valamilyen codec hiány lehet a bűnös, de nem tudom, h mit rakjak föl rá!! Jelenleg NIMO 50 Codec pack build 8 van fönn, egy divx 5.05-ös kiegészítéssel! Mit kéne még föl raknom rá, vagy esetleg kiszednem belőle, hogy normálisan fusson? MAGYARUL: mi az a codec(pack) amivel szinte minden videót lejátszhatok ilyenfajta bibi-k nélkül??
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    ;)
  • The Garrett
    #22
    HEE?

    ez egyben egy 1 óra 40 perces videó. szerintem te a Trailereket szedted le :P
  • Danika
    #21
    1+2cd=100MB
    3cd=150MB
  • Danika
    #20
    télleg?én három cdset szedtem le és kerekitve 10 perc lett!
    mert az eggyik 7perces másik 10 a harmadik 9