47
Honalp, melyen minden féle játékokról mindenféle található
  • joci1414
    #47
    earth's special forces játékhoz ha vki tudna keresni egy jó trainert annak nagyon örülnék!nemtok 1 szintnél többet lépni lécci segítsetek.előre is thanks...
  • Trespasser
    #46
    Én találtam egy oldalt ami játékokkak foglalkozik:
    GAMEPORTAL
  • ricky
    #44
    majd megnézem, de én se az 1-el se a 2-el nerm jáccottam!!!
  • dikki*yysw
    #43
    Hm, csak egy tipp: Jedi Knight 3. Azt nem tudom, mennyi infó lesz a játék megjelenése előtt róla, de fórumját, oldalát, külföldi gamersite-okat kuksizva lehet te hoznád először MO-ra a híreket.

    És tuti, hogy megjelenése után is legalább egy fél évig lehetne még róla írni.
  • dikki*yysw
    #42
    Szerintem egy kicsit rossz nyomon indultál el. Én pl. találtam magamnak két játékot is. Az egyikről már volt szó a behunon: Planetside. Ugye ez egy MMOFPS, most zajlik a bétatesztje. Még csak egy cikket írtam róla, de már majdnem kész a második, majd hétvégén fejezem be.

    Ez a játék MMO, szóval nagyon sokáig lesz iránta érdeklődés. Most pedig akkora van, hogy 25ezren töltötték le a bétát egy hét alatt ÚGY, hogy csak fileplanet előfizető töltheti le, és 512 mb ram kell a telepítéshez!

    Ezrek, tízezrek fogják játszani, és nézd meg a Dark age of camelotot: magyarok százai is előfizetők, és egy éve fenntartják a topicot is. Sztem egy ilyen játékot kéne kinézni magadnak.

    A másik játék nevét természetesen nem árulom el :)

    És a HL2 is kiemelt szerepet kap az oldal hírei közt. Ergo ami HL2, az ki fog kerülni :)

    Én már SC oldalt nem indítanék, azt tudom. SC4 jól hangzik, indy az mi.
  • shaba23 #41
    Leszedtem néhány dolgot Sc-hez, SimCity 4-hez, Indy-hez. Mi kell még?
  • shaba23 #40
    ja és az reges hub
    inkább ide gyere

    elite-hub.no-ip.com

    [HUN]-[NW]shaba
  • shaba23 #39
    neuewelt.sytes.net:1666

    és shaba23 hitted volna:)

    viszont csak most kezdem leszedegetni a cuccokat.
    Melyik game-val kezdjem?
  • ricky
    #38
    melyik hubon vagy és milyen néven???
  • shaba23 #37
    Egyébként a moroowind télleg jó ötlet mert én is ki akarom próbálni, de eddig még nem mertem mert túl összetettnek találtam az én angoltudásomhoz.
  • shaba23 #36
    nem neked kell ismerni a gammát, hanem annak az embernek aki a Morrowind-al foglalkozna.
    a cuccokra találj ki vmit, hogy hova pakolásszam, vagy esetleg dc-n leszedheted rólam.
  • ricky
    #35
    nem játszottam vele
  • ricky
    #34
    kell minden!!!
  • gumininja
    #33
    Morrowind jo otlet. Valahol van egy pofas kis magyar oldal hozza, de az fel sem veszi a nemet fullextras oldalakkal. De hogy abbol csinalj valami jot, ahhoz ismerned kell minden szinten a gammat, ami nem ecceru dolog ;]
  • shaba23 #32
    az a gáz, hogy csak scannelt formában tudom, de azt is csak holnap. Begépelésre, mivel 9 oldal, nem vállalkozok idő és gépírás tudás hiányában.
    Ha így is kell akkor szólj. Viszont ha kell akkor segítek megszerezni a játékokhoz megjelenő pach-t, trainer-t,cheat-et stb.
  • ricky
    #31
    kell!! Küld el e-mailben légyszi
  • ricky
    #30
    php lesz
  • ThePartyFace
    #28
    Mar rengeteg ilyen gamer portal van...
    Megis "mibol" lenne ez a honlap? html? :D
  • shaba23 #27
    Ha kell, van SC végigjátszásom.
  • ricky
    #26
    :D haha

    nézzétek meg légyszi bejönnek -e nektek is a képek?: games.cjb.hu

    Várok pár napot hátha jelentkezik vlaki vmelyik játékra
  • shaba23 #25
    Te tudod, a te "Honalp"-od.
  • ricky
    #24
    oké értem. De engem a vietcong képek alapján nem fogott meg annyira
  • shaba23 #23
    as splinter is jó gondolat, de multi híjján nem tom meddig tartja fent a lelkesedést. Olyan játék kell, ami nem csak azokat érdekel akik most kezdenek vele játszani, hanem már régóta nyomják és érdekli őket az újdonságok tengere.
    persze nem néztem utána a Sc-nek így nem tudom, mit terveznek vele, lesz e vmi kiegészítő.
    A Vietcon-ot sokat nyomom, kevés a multi pálya, tehát várhatóan lesz hozzá plusz. A SC (számomra) már nem hoz újdonságot, hiszen nem lehet másképp végigjátszani max minimális kill-el. ettől függetlenül jó játék csak nem érzem úgy, hogy van benne annyi plussz, mi kitölt egy honlapot.
  • ricky
    #22
    Amúgy Én meg a Splinter cell-re gondoltam. Annak sem találtam oldalt.
  • ricky
    #21
    Én nem találtam neki. Majd kipróbálom milyen a játék aztán eldöntöm, mert ha nekem nem tetszik akkor nem szívesen csinálnám. :)
  • shaba23 #20
    Viszont akkor olyan game-t kell ami hosszú időre leköti az embert. Amihez jelennek meg kiegészítők, pályák mod-ok, és amit az ember nem csak egyszer játszik végig. Mindenképpen legyen multi, hiszen azt álltalában tovább nyomja az ember mint a single-t. Én részemről javasolnám a Vietcong-ot, vagy valami rpg-t, vagy rts-t.
    A vietcong az új, van vele egy csomó gond aminek a megoldását szivesen találná az ember egy helyen, nehéz a game, jó ha van végigjátszás, van sgy csomó peccs, jó a multija stb. szerintem oldala sincs, de nem néztem utána.
  • ricky
    #19
    jaja
    Úgy akarok , hogy csak egy játékról de arról indent amit lehet!!!
  • gumininja
    #18
    destgames.hu
  • dikki*yysw
    #17
    destgames az ? ?
  • gumininja
    #16
    Hat a HW telleg az egyik legjobb, ezzel egyetertek. Blint oldala meg majd kiforrja magat, meg kell kis ido. HW csak megirja a gammak hireit, es irnak rola egy-egy cikket, elmenybeszamolot, stb. A Dest is hasonlo, csak kevesebb anyaggal. Egyik sem koti le magat csak egy jatekra. A topik inditoja ezzel szemben 1-2 jatek kapcsan akar oldalt csinalni, kiakazva minden lehetoseget. Es a ket tipus nem nagyon hasonlithato ossze.
  • dikki*yysw
    #15
    a behun meg eleszi előled a sót. :D
  • Sephi
    #14
    figyej ne is faraszd magad. Ugyis a DestGames es a Harwired a legjobb magyar jatek site. Masrol is tudok de azok szarok.
  • Ron Ragm
    #13
    Egy tipp: ne a legfrisebb gémekhez nyúlj hozzá. Ha a régiek közt keresgélsz nagyobb az esélyed mintha a legújabb csúcsszupergémről akarnál írni:)
  • gumininja
    #12
    Mint irtam ez csak egy hasrautott tipp volt, ami ezek szerint mar foglalt. Majdcsak talalsz masik, meg kiaknazatlan lehetoseget.
  • ricky
    #11
    ja meg ezt kihagytam: sims.lap.hu
    ezen egy csomó magyar van :(
  • ricky
    #10
    én most hirtelen csak ezeket találtam és egyik sem tűnik olyan nagy sims oldalnak, de azért holnap még keresgélek!!!
  • ricky
    #9
    http://thesims.uw.hu/2.htm
    http://csimpanz.freeweb.hu/
  • ricky
    #8
    körülnézek
  • gumininja
    #7
    Hat nemtom, nem nagyon szoktam gammak oldalainak utananezni. Ha elkezdek jaccani barmelyikkel, akkor keresek hozza egy friss peccset ha van, aztan jaccok. Ha bajom van, megkerdezem forumokon, lusta vagyok keresgelni. ;] Nemtom mennyi Sims magyar oldal van, utana kellene nezni, de abbol lehetne egy jo kis portalt csinalni (felteve persze ha mar nincs). De ez csak egy hasrautott tipp, nezz utana hogy melyik game a nepszeru es nincs sok oldala itthon, aztan go.
  • ricky
    #6
    Na jó eddog ok, de mondj egypár ilyen játékot.
    (indiana Jones, Splinter Cell, mohaa, gta, rtcw, ...??????????????????)