47
Honalp, melyen minden féle játékokról mindenféle található
  • Ron Ragm
    #1
    Honalp??
  • ricky
    #2
    Honalp=honlap!!!! bocs az elírásért.

    Szóval szeretnék csinálni egy honlapot, melyen a jobb játékokról lesz szó. ( Példát nem írok, mert mindenkinek más az izlése. ) Ehhez várok jelentkezőket akik szeretnének beszálni a honlap szerkesztésébe!!! ( [email protected] )
    Szeretnék összehozni egy jó kis honlapot amit jó sokan látogatnak majd és az új játékokkal foglalkozik főleg. Na jó, nem cifrázom. Ha érdekel írj mailt az előző címre!!!

    Ricky
  • ricky
    #3
    tanulj meg finnül. Ennek van értelme!!! (Ha jól emléxem kutyát jelent!!) :DDD
  • ricky
    #4
    Vagy pedig csak egy játékról, de akkor melyikről????
  • gumininja
    #5
    Talalj egy jatekot, aminek nincs legalabb 3-4 fullextras oldala, belerte a fan oldalakat, ligakat, stb-iket is. Aztan ha nem tetted volna meg meg, jatszd vegig, tanuld meg az egeszet profi szinten hogy mi miert a jatekban, szerezz be hozza kiegeszito extrakat/modokat/skineket/stb (ha sajat munkak meg jobb), es kesz is. Onnantol kezdve mar csak a frissiteseket, napi uj hireket, peccseket kell figyelned. Szerintem van eleg sok online ujsag, tobbekevesbe(inkabb kevesbe) ertekelheto irasokkal (talan a HW kivetel, ottani ertekelesekkel altalaban egyetertek), de ha profi szinten csinalod, akkor barmi lehet. Kitartast hozza!
  • ricky
    #6
    Na jó eddog ok, de mondj egypár ilyen játékot.
    (indiana Jones, Splinter Cell, mohaa, gta, rtcw, ...??????????????????)
  • gumininja
    #7
    Hat nemtom, nem nagyon szoktam gammak oldalainak utananezni. Ha elkezdek jaccani barmelyikkel, akkor keresek hozza egy friss peccset ha van, aztan jaccok. Ha bajom van, megkerdezem forumokon, lusta vagyok keresgelni. ;] Nemtom mennyi Sims magyar oldal van, utana kellene nezni, de abbol lehetne egy jo kis portalt csinalni (felteve persze ha mar nincs). De ez csak egy hasrautott tipp, nezz utana hogy melyik game a nepszeru es nincs sok oldala itthon, aztan go.
  • ricky
    #8
    körülnézek
  • ricky
    #9
    http://thesims.uw.hu/2.htm
    http://csimpanz.freeweb.hu/
  • ricky
    #10
    én most hirtelen csak ezeket találtam és egyik sem tűnik olyan nagy sims oldalnak, de azért holnap még keresgélek!!!
  • ricky
    #11
    ja meg ezt kihagytam: sims.lap.hu
    ezen egy csomó magyar van :(
  • gumininja
    #12
    Mint irtam ez csak egy hasrautott tipp volt, ami ezek szerint mar foglalt. Majdcsak talalsz masik, meg kiaknazatlan lehetoseget.
  • Ron Ragm
    #13
    Egy tipp: ne a legfrisebb gémekhez nyúlj hozzá. Ha a régiek közt keresgélsz nagyobb az esélyed mintha a legújabb csúcsszupergémről akarnál írni:)
  • Sephi
    #14
    figyej ne is faraszd magad. Ugyis a DestGames es a Harwired a legjobb magyar jatek site. Masrol is tudok de azok szarok.
  • dikki*yysw
    #15
    a behun meg eleszi előled a sót. :D
  • gumininja
    #16
    Hat a HW telleg az egyik legjobb, ezzel egyetertek. Blint oldala meg majd kiforrja magat, meg kell kis ido. HW csak megirja a gammak hireit, es irnak rola egy-egy cikket, elmenybeszamolot, stb. A Dest is hasonlo, csak kevesebb anyaggal. Egyik sem koti le magat csak egy jatekra. A topik inditoja ezzel szemben 1-2 jatek kapcsan akar oldalt csinalni, kiakazva minden lehetoseget. Es a ket tipus nem nagyon hasonlithato ossze.
  • dikki*yysw
    #17
    destgames az ? ?
  • gumininja
    #18
    destgames.hu
  • ricky
    #19
    jaja
    Úgy akarok , hogy csak egy játékról de arról indent amit lehet!!!
  • shaba23 #20
    Viszont akkor olyan game-t kell ami hosszú időre leköti az embert. Amihez jelennek meg kiegészítők, pályák mod-ok, és amit az ember nem csak egyszer játszik végig. Mindenképpen legyen multi, hiszen azt álltalában tovább nyomja az ember mint a single-t. Én részemről javasolnám a Vietcong-ot, vagy valami rpg-t, vagy rts-t.
    A vietcong az új, van vele egy csomó gond aminek a megoldását szivesen találná az ember egy helyen, nehéz a game, jó ha van végigjátszás, van sgy csomó peccs, jó a multija stb. szerintem oldala sincs, de nem néztem utána.
  • ricky
    #21
    Én nem találtam neki. Majd kipróbálom milyen a játék aztán eldöntöm, mert ha nekem nem tetszik akkor nem szívesen csinálnám. :)
  • ricky
    #22
    Amúgy Én meg a Splinter cell-re gondoltam. Annak sem találtam oldalt.
  • shaba23 #23
    as splinter is jó gondolat, de multi híjján nem tom meddig tartja fent a lelkesedést. Olyan játék kell, ami nem csak azokat érdekel akik most kezdenek vele játszani, hanem már régóta nyomják és érdekli őket az újdonságok tengere.
    persze nem néztem utána a Sc-nek így nem tudom, mit terveznek vele, lesz e vmi kiegészítő.
    A Vietcon-ot sokat nyomom, kevés a multi pálya, tehát várhatóan lesz hozzá plusz. A SC (számomra) már nem hoz újdonságot, hiszen nem lehet másképp végigjátszani max minimális kill-el. ettől függetlenül jó játék csak nem érzem úgy, hogy van benne annyi plussz, mi kitölt egy honlapot.
  • ricky
    #24
    oké értem. De engem a vietcong képek alapján nem fogott meg annyira
  • shaba23 #25
    Te tudod, a te "Honalp"-od.
  • ricky
    #26
    :D haha

    nézzétek meg légyszi bejönnek -e nektek is a képek?: games.cjb.hu

    Várok pár napot hátha jelentkezik vlaki vmelyik játékra
  • shaba23 #27
    Ha kell, van SC végigjátszásom.
  • ThePartyFace
    #28
    Mar rengeteg ilyen gamer portal van...
    Megis "mibol" lenne ez a honlap? html? :D
  • ricky
    #30
    php lesz
  • ricky
    #31
    kell!! Küld el e-mailben légyszi
  • shaba23 #32
    az a gáz, hogy csak scannelt formában tudom, de azt is csak holnap. Begépelésre, mivel 9 oldal, nem vállalkozok idő és gépírás tudás hiányában.
    Ha így is kell akkor szólj. Viszont ha kell akkor segítek megszerezni a játékokhoz megjelenő pach-t, trainer-t,cheat-et stb.
  • gumininja
    #33
    Morrowind jo otlet. Valahol van egy pofas kis magyar oldal hozza, de az fel sem veszi a nemet fullextras oldalakkal. De hogy abbol csinalj valami jot, ahhoz ismerned kell minden szinten a gammat, ami nem ecceru dolog ;]
  • ricky
    #34
    kell minden!!!
  • ricky
    #35
    nem játszottam vele
  • shaba23 #36
    nem neked kell ismerni a gammát, hanem annak az embernek aki a Morrowind-al foglalkozna.
    a cuccokra találj ki vmit, hogy hova pakolásszam, vagy esetleg dc-n leszedheted rólam.
  • shaba23 #37
    Egyébként a moroowind télleg jó ötlet mert én is ki akarom próbálni, de eddig még nem mertem mert túl összetettnek találtam az én angoltudásomhoz.
  • ricky
    #38
    melyik hubon vagy és milyen néven???
  • shaba23 #39
    neuewelt.sytes.net:1666

    és shaba23 hitted volna:)

    viszont csak most kezdem leszedegetni a cuccokat.
    Melyik game-val kezdjem?
  • shaba23 #40
    ja és az reges hub
    inkább ide gyere

    elite-hub.no-ip.com

    [HUN]-[NW]shaba
  • shaba23 #41
    Leszedtem néhány dolgot Sc-hez, SimCity 4-hez, Indy-hez. Mi kell még?