17
Vajon minden pap pedofil? Megbocsájtható-e nekik?
  • zyppy
    #17
    lol
  • HUmanEmber41st
    #16
    'Sztán minek?
  • zyppy
    #15
    megint fel lesz hozva
  • maozedong
    #14
    rotfl.
    életben nem hittem volna hogy felhozzátok a topikot :D
  • pikk8
    #13
    igen ólommal!!!
  • ffxi
    #12
    De most komolyan emberek! GYÓGYÍTHATÓ betegség ez?

  • a.carkey
    #10
    Oh yee!
    Ha így gondolod, bizti így van ...

    (Szerintem meg burkolt propagandája valaminek, de abbe nem mennék bele. Ez is "szemét", csak más irányból nézve. De ilyen is van, szóval kár pl. Szálasi-Horthy kiállítást felfújni, ha visszafelé ezt is simán mehet. Ez az a bizonyos kettős mérce. Pl. volt.)
  • Astaroth
    #8
    Ez se semmi!!
  • a.carkey
    #7
    Ha már ilyen okosan linkelgetsz, én is adok neked egy "jópofát" ...

    egy "más" oldal
  • a.carkey
    #6
    Szerintem ilyen alapon
    Krisztus gyalázásról - pl. Fekáliába mártott Krisztus című "művészeti alkotás" egy kiállításon -; vagy vajon Izraelben miért pont az orthodox zsidóknak a legnagyobb a szájuk amikor az arabok sterilizálásáról esik szó, különösen, hogy pont ők nem akarnak katonáskodni; vagy miért mehetett sokáig egy Sztálin nevű tömeggyilkosról szóló kiállítás, amíg egy Szálasiról és Horthyról szólót bezártak, holott Sztálin kicsivel nagyobb tömeggyilkos volt; vagy liberális "mások" keresztet gyaláznak a Városligetben topicot is nyithattál volna.

    Gondolod, csak a katolikus papokkal történnek a pedofil és másfajta fajtalankodó ügyek? Szerinted miért ezt teregetik ki? (ls. a médiában egyesek arányát, de nem mennék bele részletesen ...)

    A médiának nagy hatalma van. A legkisebb ügyet is fel tudja fújni. A katolikus pedofil pap gyanú, meg mindig is címlapsztori volt. Vajon a pedofil rabbi, vagy a pedofil hitgyülis is az lenne ... ?
  • jazzboy
    #5
    Íme ilyen az amikor a kreativitás döglődik az egyénben és a tenni akarás negatív példát ölt.
    Részvétem elfajzott emberszabású csökevény.
  • Astaroth
    #4
    Írtam nekik szép szöveget
  • nemcsakfél
    #3
    Ezek szerint az mp3at még nem hallgattad meg :))
  • Dynamic
    #2
    Igényes oldal, igényes emberektől.

    Szerintem inkább a szanalmas.hu-ra ajánld.
  • nemcsakfél
    #1
    Ez a téma elég lényeges mostanában.
    Egyre többet hallani a papok, egyházi emberkék fajtalankodásairól.
    "Szerintem ez így nem jól van"
    egy oldal