824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • Punker
    #651
    pl. DC++....
  • ricsi1
    #650
    helló!

    ez a breakuot vagy mi honnan tölthető le?
  • Herold
    #649
    Az a poén benne, hogy ha odaállok oldalt a dobozokra, és cheattel hagyom, hogy engem lőjenek, soha nem fogja kinyitni az ajtót az ürge. Legalább az első 2-2 katonát le kell lőni ahhoz, hogy azt mondja Klaus, hogy mindjárt kész.
  • Punker
    #648
    a patch-hez tartozó új crack-et nem találom :(((
  • Punker
    #647
    thx
  • HuAn82
    #646
    Anno még DC-ről szereztem. Talán GameCopyWorld....
  • Punker
    #645
    patch+crack linket tudsz?
  • HuAn82
    #644
    Az utolsó feladat is kellemes lesz!
  • HuAn82
    #643
    Na ezen a részen én is felb@szt@m magam. Mondjuk amikor Klaus megállt az ajtóval babrálni én akkor visszafutottam az üldözöink felé gyors rush. Aztán vissza Klaus-hoz akkor érkeznek a dobálok és "fedezékből" leszedtem őket. Addig az a szerencsétlen kinyitotta az ajtót.
  • Herold
    #642
    Egyébként nem vagyok megelégedve az újabb MOHAA rókabőrrel. Az egyetlen pozitívum az alapjátékkal szemben, hogy most már lehet a fedezék mögül kinézni (lean). De továbbra sincs vér, az ellenfél bizonyos helyeken végtelenül újratermelődik, a fejlövést simán túléli, és sorolhatnám...
  • Punker
    #641
    igen :)))
    talán a játék legnehezebb része, takarékoskodj a lőszerrel
    és úgy állj hogy ne nagyon tudjanak téged támadni aztán szedegessd le eggyenként a fricceket akik jönnek, ha a fószer kinyitotta az ajtót rohanj be, csukd be magad után és told rá a reteszt majd....
  • Herold
    #640
    Hali

    Azt a barom Klaust mindig felrobbantják. Hogy kell megoldani azt a részt, ahol háztetőkön menekülünk, és elér egy bezárt ajtót? Az ürge a zárat nyitogatja, közben 2 oldalról jönnek német és olasz katonák. Az egyik oldalról mindig behajítanak egy gránátot. Már a hajamat tépem.
  • Punker
    #639
    plz dobjatok 1 linket a patch-hez és a hozzá való crack-hez.
  • ALCATELGOD
    #638
    Majd csak lesz valami...

    Melyik pálya ez??? Mikor kisérni kell a konvojt??? vagy melyik???
  • ALCATELGOD
    #637
    Ez az szerintem mikor egy kart kell elfordítani kint kinyílik egy kapu be a tankba(ha túlélte) és góóóó
  • IMYke2.0.0.0
    #636
    A patch már 1 hónapja kinn van!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • ALCATELGOD
    #635
    Melyik pálya ez nem a sivatagi???
  • ALCATELGOD
    #634
    De a patch-re várnak nem igaz?????
  • ent
    #633
    Sziasztok
    Lehet hogy volt már róla szó!
    Mi a francért nem ixeli be a Lokésön bungert, a többit pedig igen, feladatok teljesítésénél?
    Vagy mit kell csinálni?
  • Punker
    #632
    elméletileg kész van azt írták a készítők honlapján....
  • ALCATELGOD
    #631
    Hát igen, majd csak lesz belőle valami...
  • Punker
    #630
    látod ez 1 jó kérdés én is arra várok 2 hónapja.
  • ALCATELGOD
    #629
    Mellesleg mikorra várható a Breaktrought fordítás, mert szeretném még 1szer végignyomnni. Mellesleg az Operation egy jó játék de csak multiban
  • ALCATELGOD
    #628
    Jaj a xar, de multiban isteni
  • hykao #627
    Azt nem ismerem...
  • ollie
    #626
    És az Operation Flashpoint?
  • Punker
    #625
    szerintem nincs 10 óra max ha a legnehezebb fokozaton nyomod...
  • hykao #624
    Nem hosszú - mivel kiegészítő - de a végigjátszás lehet sok idő, mert egy-két helyen über szopatós...
    ...a spearhead-ért anno kiadtálvolna 7 ropit, ha igen vedd meg, ha nem töltsd le.

    Ha mindenáron vásárolni akarsz akkor már inkább a Cod pár rugóval drágábban...
  • ollie
    #623
    Mennyi idő végigjátszani ezt a kieget? Érdemes megvenni? MErt ha 10 óra, akkor nem adok ki érte 7 rugót.
  • hykao #621
    Amikor rákattintassz a "fórum"-ra, megjelenik a bal oldali oszlopban a "fórum menü", na ott van, ha minden igaz...
  • hykao #619
    Miért nem regisztrálod magad már?
  • Punker
    #618
    Magyarításról tudni valamit?
  • hykao #616
    Létrehozhatnál egy oldalt ALCATELGOD, ahová felpaszíroznád az ilyen "keleti" cuccosokat.
    Még SMS web-es is okés lenne, mert sok embert érdekelne az ilyesmi.
    Az SMSweb árral óvatosan...max. akörül, mint a Hungarian Download Centeresek...

    Ja, és az ötletért a nyereség 10%-a az enyém ám...
  • Punker
    #614
    a frontline az a spearhead igaz?
  • Punker
    #612
    nekem kéne az új crack....
  • Punker
    #609
    kell neki az újjab crack aszem.
  • 0ppika
    #607
    Hi. Tudja valaki hogy mit takar a MOHAA Final verzió. Egy warez oldalon láttam.
  • hykao #604
    #563-at olvasd, kattints
  • Punker
    #601
    mondom ha jó helyre állsz akkor csak a robbanások széle üt meg, az meg csak minimális sebzés és ha nem lövöldözöl össze vissza akkor a lőszer is bőven elég.....
  • tibor16
    #600
    Én is csak olvastam, ezekután vissza a játékba, és odamentem a rádióhoz. És lőn csoda, vége a játéknak. Az viszon biztos, az életem kb 5, a munició az utólsó tárnál. Úgyhogy nem tudom mikor csináltam meg. A manusok akik robbantanak, a végtelenségig termelődnek újra, csak próbálkoztam. : ))