824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • llama
    #824
    Légyszíves mondjátok meg a Cd-kulcsot ami az installáláshoz kell?Mert nekem nem eredeti a játék!
    Köszi
  • pajti
    #823
    Igen, mivel kiegészítő.
  • ElekAdam
    #822
    Ugye ehez kell az Alied Assault is?
  • Tapsi93
    #821
    hy vki nem tudna egy dmw logint adni?:D mert nem lehet regelni..
  • Gabe1994
    #820
    Hy!
    van 1 kis gondom! kölcsönkértem haveromtól a játékot, feltelepítettem, leszedtem hozzá a cracket, de amikor belemegyek a new gamebe és beindulna a játék, kidobja ezt a hibaüzenetet, hogy a program hibát talált, ezért leáll. A crackel van baj, vagy mással?
    VALAKI LÉCCI SEGÍTSEN!!!
  • Brian87
    #819
    Sziasztok!!

    Ha valaki tudna nekem küldeni egy freeze tag módot ami rendesen müködik is meg minden azt nagyon megköszönném.
    Ha valakinek van kérem szóljon és adok mail címet.

    Kössz szép
  • mascarun
    #818
    Nállam nem csinált ilyet! az is lehethogy a program a hibás. Próbáltad újratelepíteni?
  • Radir
    #817
    Sziasztok!
    Problémám akadt a játékkal...vagy legalábbis valamivel:)
    Nem indul a gama, a AA simán elindul a BT viszont kilép még a töltés során - be sem jön a gama.
    2.11-es patch, x2-es proci, 7900gto, 2gb ram, abit an9 (nforce 590es chip), audigy (ami mellesleg még mindig nem megy a vista alatt:(().

    Feltettem már mindenféle létező drivert a géphez, hiába. Tuti vmi kis pöcsnyi dolgon múlik már megint az egész...:(

    Előre is kösz!
    R
  • mascarun
    #816
    ja!
    amúgy csak nállam van alig élet meg lőszer vagy ez így lett megcsinálva?
    baromira spórolni kell. Már volt hogy az olasz páncéltörőből is kilőttem az utolsó lőszert is és már csak ütni tudtam volna ha nem a tetőről lőnek :D
  • mascarun
    #815
    hail! Hát ez a Breakthrough egy agyevő szar...
    Annyira de annyira felbasz hogy az nemigaz! Néhol lehetetlen megcsinálni.
    miazhogy egyetlen ember visszaver 10 tankot. Ja azt a kurva aknavetőt meg lehetetlenség kezelni. Én még mindig nem jöttem rá hoyg kell vele célozni pedig már a spearhead-ben is volt. ott is csak vaktában lőttem vele.
    mellesleg a demoban volt puskagránát itt meg nem találkoztam vele holott már anzio-nál tartok ami már szerintem igen csak a végénél van.
    Amúgy hangulatilag elég jó. öm.
    akli most nyomja az vigyázzon a társaival mert egyfeszt hátbalőnek a szemetek......
  • rudanjoe
    #814
    sorry ha tévedek, (nem ma volt már),
    de szerintem a spearhead elején ugrunk ki.
  • Zsoberpapa
    #813
    Breakthrough természetesen :-)
    A gépigénnyel egyáltalán nincs gond és a driverekkel sem, szóval nem ebben van a hiba, hanem vmi másban :S
  • samhun
    #812
    melyik kieg. kezdődik ugy, hogy egy repülöböl kiugrunk? br vagy spearhead?
  • Zsoberpapa
    #811
    Felraktam MOH:AA Breakthrough-t és végigvittem az első pályáját, de utána nem tölti be a következőt. Ez miért van?
  • Cash Money
    #810
    a spearheadben nem tudja valaki hogy kell a kódokat aktiválni?
  • Lekai
    #809
    üdv mindenkinek

    keresnék a Medal of Honor-okhoz végigjátszásokat, leírásokat, pályamentéseket

    előre is köszi
  • ffxi
    #808
    Léccí!!! THX

  • ffxi
    #807
    HELP! Nem tetszik neki a patch, vmi UK&US verzió kell neki! Hol tudnám letölteni? Kösziszépen

  • Brian87
    #806
    szevasztok!!!

    Tudna valaki nekem mondani olyan oldalt ahonnan pályákat lehet letölteni multihoz???
  • cseri001
    #805
    Sikerült megcsinálni. Az volt a baj, hogy későn indultam el, és így soha nem tudtam odaérni időben, mindig kimúlt a százados :)
    De a dumálástól kezdve újrakezdtem, és így másodikra sikerült.
    Most jön az ellen seregestül, most meg azok törnek át mindig a védvonalon.. :(
    Próbálkozom mindenesetre.
    De most megnézek előbb valami filmet :)
    Kösz a segítséget!!
  • cseri001
    #804
    Itt fent van:
    http://gamelib.fw.hu/
  • Punker
    #803
    DC-n nézzd meg
  • kyle reese
    #802
    honnan szedted le mert nekem is kéne de nem tudok 1 cimet se,please help !!!!!!!
  • Punker
    #801
    nem tom
  • cseri001
    #800
    Még ennél durvább?
    Már ezt se tudom megcsinálni. MÁr vagy százszor megnéztem, ahogy elsiratnak :) Bezzeg az állva sirat! Na, őt aztán nem lövik le egyszer se!
    Szóval nem megy. Akármerre indulok, hiába érek el egyik fedezékbőla másikba, olyan, mintha a játék nem engedne tovább. Nem lőnek le, hanem csak megáll menet közben. Itt már lehet, hogy nem én vagyok a béna, hanem hibás a gém????
  • Punker
    #799
    azt mondom cikk-cakk-ban rohanj egyik fedezékből a másikba az életeket vedd fel nekem tegnap talán 3x kellet csak visszatölteni a gyorsmentést a durva hent utána jön....
  • cseri001
    #798
    Ugyanott tartok, amit elküldtél mentést...
    Azért írom, hogy bénga vagyok.
  • Punker
    #797
    mikor a dokit kell vinni? cikcakkban kell menni a rókalyukak között az iránytű mutatja merre
  • cseri001
    #796
    Béna vagyok, ez van.
  • cseri001
    #795
    A játékban azt se tudom, hogy merre kell elindulni. Már próbáltam mindkét irányba, de nem jártam sikerrel egyszer sem :(
    Pedig kamikaze módjára is próbáltam.. :)
  • cseri001
    #794
    Nem volt egy nagy szám a tegnap rész. Szegény Carter jól átverték! :)
  • Punker
    #793
    én is azt nézem
  • cseri001
    #792
    De kösz! :)
  • cseri001
    #791
    ICQ "add"-olás megtörtént, kérem a hozzájárulásod. :)
    Már nem játszom ma, nézem a Vészhelyzetet.
    Holnapig !
    Jóccakát!
  • Punker
    #790
    icq-m van, züllés törölve :(
    szal ha segítség kell szólj.
  • cseri001
    #789
    Áááááá!
    K...a nehéz. Nem volt türelmem. Majd holnap megpróbálom megint.
    Sokat kell menni, amíg fedezékbe kerül?
    Van MSN-ed? Betehetlek ICQ-ba?
    Mennyi kérdés, mi? :)
  • Punker
    #788
    na tovább jutottál? mert ha kell a köv rész azt most megcsináltam.
  • cseri001
    #787
    Jó lumpolást! :)

  • Punker
    #786
    kösz már megkajáltam
  • Punker
    #785
    nem tom nem emlékszek