13
Humvee Assault:Király a game
  • N
    #13
    Nekem még nincs meg de mivel én bármit megveszek ami harcászattal kapcsolatos gyorsan beszerzem.Annyit előre látok ,hogy nem kell hozzá nagy stratégiai érzék de jól fog jönni egy nyűgös ,fárasztó nap után amikor képtelen vagyok a Raven Shieldben v. a Ghost Reconban normálisan irányítani csapatomat mert az agyam elfáradt a sok melóban.
    Szerintem a játék azért készült ilyen lövöldözős formában
    mert másképp pocsék lett volna (még pártatlan vagyok mert még nem játszottam vele ,lehet ,hogy amúgy is sz@r)
    Képzeljük el ha a játék egy szimulátor lenne.Uncsi lenne mert csak órákon keresztül gurulni vagy állni kellene az utcákon néha segbelőni valakit és egy szál akció sem lenne benne.
  • Axon
    #12
    Na végre feltettem és kipróbáltam.
    Hiába faggatóztam senki nem akarta elárulni mi a pöcs lehet az a humvee. Azt hittem, hogy ez falami szupertitkos dolog lehet amit csak a legelitebb szellemi titánok ismerhetnek.
    Aztán rájöttem, hogy az a [email protected] humvee egy közönséges katonai terepjáró....vazz'
    Ezt miért nem lehetett elárulni?
    Nos tehát aki már látott amerikaji hadseregről néhány képkockát valamelyik elcsépelt kereskedelmi csatorna híradójában, az biztos észrevette a katonai terepjárójukat. Nos ez van mindenféle kiépítésben: páncélozott, nyitott, zárt, géppuskás, miniágyús, rakétás, stb. verzióban.
    Egy ilyen járművet kell vezetni a progiban külső nézetből a nyilakkal, miközben az egérrel mozgatjuk a gépfegyverhez és rakétavetőhöz tartozó célkeresztet és odapörkölünk mindennek ami mozog. Igazábol nem rossz, nem nyújt se többet se kevesebbet mint amit igér.
    Mindentől függetlenül két menet kemény startégiajátékozás közzé be lehet iktatni ezt a kis szösszenetet.
  • bazsi123
    #10
    szerintem is kewl gáma. én mondjuk az interstate és tsai óta szeretem az ilyeneket.
  • Ferci
    #6
    Egyet értek
  • Axon
    #5
    Már megvan hetek óta de még nem próbáltam ki, azt sem tudom micsoda.
    Mi az a Hammer? Kalapács?
  • Sephi
    #4
    Szal ez a jatek ritka szar :)
    En nemtudom mit lehet ebben elvezni nod ha valakinek teccik az a o dolga :)
  • Riker
    #3
    jo kis game,de tényleg humvee nak irják:)
  • Tikal #2
    Humvee-nek irják :)
    Először azt hittem a hun miatt hogy megint vmi klán gyűlés lesz itt :))))
  • Yurij
    #1
    Nem tudom ki hogy van velle de nekem nagyon tetszik a game.Nincs jobb dolog mint Hammer-el irtani az ellent,az már csak hab a tortán hogy ki is lehet szálni és fps-be nyomni.Szerintem érdemes beszerezni.