22257
  • M@TriX
    #210
    na mire végig olvastam az eszmecserét tegnaptól máig kész Suptra és Skyline tudós lettem. :)
    Nem is árthat. :)
  • CSOCSO
    #211
    :))))))))
  • shaba23 #212
  • gyraph
    #213
    elég nagy p..sája van a csajnak rajzolva :)))
  • [HUN]T-Rex
    #214
    Mikor jön ki, nem tudja valaki?
  • gyraph
    #215
    2004 első negyed...
  • Madmaxx
    #216
    Tök jó dolog itt hallgatni az eszmecseréket, csak egy gond van, hogy sok embernek fingja sincs hogy miért oylan erős az autó és azt hiszi hogy minimális tuninggal már kész bivajgépet kap (itt speciel Skynetre gondolok, mert CSocso azért jobban vágja a témát). azt se tudják miként működik a turbó, az intercooler, downpipe a NOS-t már meg se emlitem. LOL LOL LoL
  • Skynet
    #217
    Madmax mondjuk a bivalyerős turbónyomástól:-PP
    Csak ahoz hogy ezt elbírja elég sok átalakítás kell:)

    Ha ennyire nagy Nitro szakértő vagy akkor világosíts már fel hányféle nitro rendszer van;))

    Szóval LOL-ozzál pöcsarc ez nemjött be:))
  • Madmaxx
    #218
    ÉS ahoz hogy a bivajerős turbónyomást elbirja át kell alakitani a teljes blokkot ami neked "kis tuning".

    wet+dry rendszerek bár magának a nitronak a müködési elve ugyanaz.
  • Madmaxx
    #219
    Jah a direkt rendszert kifelejtettem te pöcsarc (hogy a te jelződdel éljek)
  • gyraph
    #220
    Ne veszekedjetek már! Ki a kutyát érdekel ez egy fostos arcade game-nél, ami max hangulatos lesz és a tuning csak csicsa lesz a gameben....peace.
  • M@TriX
    #221
    marha jó, direkt beleraktam a fórumcímbe, hogy infót is tartalmazzon erre már (jó)páran megkérdezték mikor jelenik meg. :)
  • Skynet
    #222
    Naaagyon okos madmax...De ha észrevetted voolna a kis tunings jelző képletes volt:)

    gyraph nem veszexem csak ez bejött nagyfejüsködni,nem mondott a tuningról senki semmi konkrtétumot csak hogy japó turbós kocsik erre nyomatja az idióta vakerját meg a loljait..Na shebaj...
    Nitróról is annyi szó volt,hogy a skylinban nem volt..:)

  • CSOCSO
    #223
    naaaaaaaaah most nehogy elkezdjünk már anyázni itt:))))))) amugy hova a 320 lovas supra alapbol is bivalyerős!!!!!!!!!!!második kategoriás auto!!!!! 5 mp-s gyorsulással... az első kategoria meg a ferrarik meg a többi ami 20 szor annyiba kerül és 3.5 ös gyorsulásuk van..szal elég vicces az is hogy nem érik be 320 loval.. vazze alig van 300 lo körüli auto magyarországon kint meg 600-1000 lovas autokat csinálnak:) menjenek a farkamba:)))))))))
  • gyraph
    #224
    Az igaz, hogy engem is idegesítene, ha vki elkezdene nekem lol-ozni egy párbeszéd után, amiben ráadásul részt sem vett...
  • gyraph
    #225
    Egyszer meghajtanék egy ilyen csodát...bár szerintem az első gázfröccsnél eldobnám a vasat :))))
  • CSOCSO
    #226
    hát a 220 megás supránkban is rendesen hajlott hétra a fejem gyorsulásnál.. és akkor ott van a merci SL 500 ami nem kevesebb mint 300 le.. az is durva volt.. szvsz nagyon zoral egy 320 lovas supra is..nem kell azt annyira tuningolni.. annak se sok ellenfele hungariban...
  • gyraph
    #227
    Egyszer szállitottak egy S2-es audival, amin MTM tuning volt, ha jól emlékszem 280pacival /mellesleg azt hiszem ebben a formában három darab van belőle/....245km/h nél megnyúlt a fejem rendessen...könyörögtem, hogy álljunk meg :)))
  • Madmaxx
    #228
    s3 az nem?
  • gyraph
    #229
    Nem! S2-es volt...bár ez már vagy 7 éve volt.
  • CSOCSO
    #230
    ugye?:) és akkor még hol van a 320 lopaci twin turboval bazze!!!!!!!!:) és a sok barom még 600 as autot csinálnak.. de minek?..
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #231
    Te egy ilyen kis buzi lehecc^.^
  • M@TriX
    #233
    IGEN!
  • M@TriX
    #234
    erre most válaszolok, de ha NFS3-mal kapcosltaba lesz még kérdésed akkor a topicjába tedd fel.

    Kocsik: MegnézésiÉsLetöltésiLehetőséggel

    Persze van még sok oldal, de itt van pár darab. További infóért fordulj az NFS3 topicba. :)
  • M@TriX
    #238
    Ha valaki elkerülte volna a Fragland.net videóját, akkor feltétlenül pótolja be. Mondjuk kiderül, hogy játékilag nem sokat fog változni a verseny, mert tiszta NFS feeling, a kocsi hangjai is kicsit bénák, de a Turbo és a NOS érzékelése feledteti egy csöppet! :)
    Videó!
  • M@TriX
    #239
    ja, a minőség nem vbalami király, de hozzászokik a szem. :)
  • ent
    #240
    Nem olvastam minden üzit! Tehát lehet hogy nincs súlya a kérdésnek:
    Le lehet már tölteni vhonnan a gémet?
  • Fefe
    #241
    Majd 2004 elejétől
  • [HUN]FaTaL
    #242
    Álmodozni szép dolog. El kéne olvasni a topic elejét. De hogy ne kelljen fáradoznod: "Electronic Arts - 2004. Q1
    [ Témaindító: M@TriX ]" :DDDDDDDD Szóval majd 2004 elso negyedévében valamikor
  • WiZZaRD
    #243
    addig is mig megjelenik lehet gyogyulgatni pl a midnight club 2-vel eleg hasonlonak igerkezik az uj nfs is:)
  • Skynet
    #244
    Mikóó jön ki a Midnight Club 2?:)
  • CSOCSO
    #245
    feleslegesen nem akarom leszedni.. ez az amikor interjuholják a készítőt vagy ez nem az?
  • CSOCSO
    #246
    hát ez mekkora szar video:)))))))ennél van 100szor jobb video.. ot legalább fullosan lehet látni a grafikát de ez gáz...a borulás még egész jo volt....
  • WiZZaRD
    #247
    pc-re egy honapon belul ha minden igaz, a konzolokra mar kint van:)
  • M@TriX
    #248
    nem az egy másik. Tudom, nem a legjobb, minőség, nemtom miértnem tudják beállítani rendesen a kamerát. De elsősorban a hangok miatt, meg bele lehet pillantani a játékmenetbe. Láttam eddig az összes videót, de szerintem akit érdekel a stuff annak érdemes megnéznie...
  • Danny
    #249
    Bocs hogy ide írom, de HP2 fórum nincs. Esetleg tudtok olyan HP2 szervert aminek 100 alatt van a pingje, mert külföldi szervereken 100 fölött van és simán átmegyek a másik autón, legalábbis vizuálisan.
  • M@TriX
    #250
    de van hp2 fórum. :)
  • M@TriX
    #251
    valahol iTT
  • mohus
    #252
    "ez egy fostos arcade game-nél"

    azt nem tudjuk hogy fostos lesz-e (egy PC-s mindig remél pl ne szaggasson és legyen irányítható:)), de az bizti hogy izzig vérig arcade lesz
  • gyraph
    #253
    Ebben igazad van...nekem semmi bajom az arcade játékokkal, feltéve, ha nem olyan játékról van szó, ahol az ember mindeképp szimulációt várna(Pl:ColinMcraeRally)...Úgyhogy ezzel a játékkal sem lesz semmi bajom , mert szeretem az NFS sorozatot, csak arra céloztam, hogy fölösleges egy arcade-nál ezen vitázni...písz :)