35
Enigma: Rising Tide
  • BlackVoid
    #35
    Most neztem meg az ujonann kiadott US demot.

    Tengeralattjaros kuldetest probaltam, jon ket ellenseges korvett es 1 rombolo.
    Mifele feladat ez egy tengeralattjaronak? A teljesben is ilyen bena kuldik vannak?
    Masik problemam: miert nem sullyed el a korvett 1 torpedotol?? Tok pici hajo, darabokra szakadva kene kirepulnie az oceanbol....
  • Hmuda
    #34
    Kicsit off, de volt már róla szó:

    Milyen envű fileokra keressek rá a Bridge Commanderhez? Jó lenne megint nyomatni.
  • Tuvok #32
    Silent Huntert-t próbáltad?
  • Gerzson
    #31
    mondjuk elég arcade-os nincs valami olyan amiben lehet mászkálni is a tengeralattjáróban?
    mint a régi időkben, amikor külön szoba volt a rádós, torpedós és nem egy képernyőn van minden





  • a.carkey
    #30
    Ja. Van benne szopacs. Nekem is van nyelves vizsgám, de néhány parancsra nem, vagy csak egy kombinációban reagál :)
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    Ez egy rakás szar!
  • Dns5000
    #28
    ja, Star Track: Bridge Commander
  • Braveheart
    #27
    érdekes, ha én mikrofonnal akarom irányítani, és az options menüben mondom hogy it's a different world, nem csinál semmit (akkor hogy kell kiejteni? 6 éve tanulok angolt)
  • a.carkey
    #26
    Próbálta már valaki a hangazonosításos irányítsást? Nagyon jó móka. :)
    Több parancs van ugyan, amit csak néha ért meg, de nem rossz így vele a játék. Csak szólok neki, hogy merülés, meg jobbra, balra, tűz, stb. mint egy igazi tengeralattjáró parancsnok. COOL! :)
    Így nem is rossz. A "régi" nem jött be annyira. A víz is jobb lett, mint a "régiben" volt.
    Érdemes kipróbálnotok!

    TUD VALAKI MÁS MIKROFONNAL IS IRÁNYÍTHATÓ GAMÉT???? FONTOS!!! PLS ÍRJATOK, HA VAN!!! Nagy móka ... :)
  • qwert
    #25
    Hello! Tud valaki a játékhoz leírást? Megköszönném...

  • Braveheart
    #24
    Nos tegnap még tudtam csatlakozni, de ma délután már nem tudok. Mi a baj? Kell vmi jelszó most vagy mi? Ja és kösz a segítséget.a
  • aiguo
    #23
    Mail ment!;)
  • aiguo
    #22
    Mail ment!;)
  • Braveheart
    #21
    honnét lehet letölteni?
  • Buddy
    #20
    na akkoriban is igy vadaszgattak oket :)
  • Braveheart
    #19
    én a demoban egyszer tudtam úgy egy korvettel elsüllyeszteni egy tengeralattjárót, hogy a vízben volt... Pár méterrel előtte ledobtam pár mélységi bombát, de sajna arra nem jöttem rá, hol lehet megnézni, hogy milyen mélyen van, így csak találgatok...
  • Braveheart
    #18
    tudja vki honnét lehet letölteni?
  • Buddy
    #17
    nem rossz, de en is inkabb a silent 2-re eskuszom
  • Ren
    #16
    Udv a t. uraknak a Blietzkrieges forumbol :) Valakinek sikerult rendesen elsajatitania a tengeralattjarok elleni harcot? Most a nemetek felszini 6. kuldetesenel vagyok es 3 tengeralattjaro ellen kene kuzdeni, de nem igazan megy. Mar a 2. kuldetesben is, mikor ketten voltunk egy tengeralattjaro ellen, akkor is csak a felszinen sikerult elsullyeszteni...
  • ceas
    #15
    Hogy a francba lehet ezt installálni??? Lefut az installShield (az is eltart vagy 5 percig), aztán kész, 100%, kilép és nem folytatja tovább. Na, persze ezzel már máskor is találkoztam akkor sem értettem, hogy mi a gáz. Valaki nem tudja, hogy miért van ez, és mit lehet csinálni?
  • Instict
    #14
    ok, köszi!!
  • aiguo
    #13
    Enigma: Rising Tide -FLT

    Kulonbseg a ket 'release' kozott:
    "Note:
    =====

    Immersion released this game some time back however ours is the retail game you
    will find in stores which includes; 20 missions per faction for a total of 60
    unique missions (as opposed to 10 which were same for all factions in ims
    release), movies, specific skins for each faction, radar with more options, and
    a upgraded interface. "
  • cypher
    #12
    Elérhetőség??
    Nálam a "boltban" már elfogyott...
  • a.carkey
    #11
    LS. #4!

    Pontosan!
  • antijedi
    #10
    silent hunter 2-nek sem bonyolult az irányitása (gyk lehet az egészet egérel is) és sokkal jobb game, inkább azt ajánlanám...
  • Instict
    #9
    láttam róla screenshotokat, ami tetszett, mindig ki akartam probálni valami tengeralatjárós játékot, csak amivel idáig találkoztam, azt 80 billentyűvel kellett kezelni, így hagytam őket inkább, de ha azt mondjátok, nem olyan bonyolult az irányítás akkor megnézem:)
  • antijedi
    #8
    kezelni nem nehéz de szvsz grafika ratyi a töbi ászhoz képest és a töbinek sokal jobb a hangulata valahogy szerintem
  • Instict
    #7
    jaj miket beszélek, megyek és megveszem! ezt akartam írni:))
  • Instict
    #6
    köszi, akkor leszedem
  • cypher
    #5
    Nem,faszán lehet játék közben váltogatni egér-kurzorbill.-k közt.
    Nekem eddig (3.misszió,német oldalon)naon bejövős.
  • a.carkey
    #4
    Mindkettő. Elég rég kijött már, nem is értem mi ez újból. Régen a "Tesseraction Games" volt a készítő, most meg a "TRI SYNERGY"-t tüntetik fel az nforceon. A "régiben" - tavaly októberben jött ki - egy "alternatív" 2. VH-t lehetett lejátszani a tengeren úgy, hogy választhattál a tengeralattjárók és hadihajók irányítása között. Grafikailag oké volt, bár az akkoriban kijött Destroyer Command és a Silent Hunter 2 sokkal jobb volt és játszhatóbb volt. Abban össze lehetett kötni - az ubi neten keresztül (ami egy szutyok -> lásd pl. Raven Shield gondok) - a két progit úgy, hogy az egyik fél subbal, a másik rombolóval volt. Ebben - ha ez detto ua, mint a régi- akkor bármelyik 2. vh-s felet választhatod, akik az Atlanti partoknál "hajóztak" és velük lehet különböző hadjáratokat játszani. Nekem anno ez vmi miatt nem jött be - már nem emlékszem mi miatt -, de 1-2 küldetést nyomtam vele.
    Lehet, hogy most meg a Japán-USA-Brit stb. felekkel lehet nyomni ... Passz.
  • Örm
    #3
    Ez milyen játék hajós vagy tengeralattjárós?
  • Instict
    #2
    ha kiprobálta már valaki az írjon, mert kiváncsi vagyok, nehéz -e kezelni a gamát
  • Instict
    #1
    #1