23
  • Morro
    #23
    A hír megint elérte célját: beszélnek és hevesen vitáznak róla... Észre se veszitek, hogy minnél inkább azt szeretnétek, hogy csak aprócska hírecske maradjon, annál jobban fefújjátok (mégha tudat alatt is) :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    te meg olvassál könyveket! találtak leleteket és feljegyzéseket indiában is!! Kr. e. 6000 körülből!
  • b
    #21
    olyan mint te?
  • Bonewerkz
    #19
    es mi van az arany repulo makettekkel, amiket par ezer eve astak el valahol peruban(?), meg a nazcai felszallopalyakkal?
  • CAD
    #14
    Azt hiszem ilyenkor szoktak mondani: es ha a nagymamnak aramszedoi lennenk akkor o lehetne a 4-6-os villamos...

    Ez is olyan, hogy "ha" - szoval ha es haha, most, hogy ezt elohozta a japan arc, nem tudom mit akart elerni, talan csak egy kis szart akart keverni, vagy maganak kis hirnevet? - Nemtudom, nem is erdekel, de hogy az arc nem korrekt az biztos!
  • chuck
    #12
    erdekes, hogy addig elvotl zarva az informaciotol, mig Europaban nem volt repulo,de ott amint megcsinaltak, mar meg is tudta. Ettol fuggetlenul nem ertem, miert nem csinalta meg a sajat variaciojat.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    de mivel nem vót péze csórikának ezért nem előzte meg a wright fivéreket... de ha lett vóna kínába átrepül és lelövik :DDD
  • b
    #7
    szertinem jobban tette volna ez a rízsszem, ha a pléjsztésönt kezdi el fejleszeteni. megúsztak volna két fatboyt. :(
  • watermark
    #6
    A jovobiztos, a mult valtozik...
  • Devla
    #5
    Szerintem nektek meg igen sulyos problemaitok vannak, leginkabb a fejetek tajekan.
  • Gabest
    #4
    lol, és ne felejtsük el: lófogúak is.
  • SoDI---
    #3
    ??? :-)))
  • SoDI---
    #2
    ??? :-)))