23
ki mit ajánl, melyik a legjobb?
  • norbre
    #23
    üdv!

    tud valaki olyan ingyenes progit amivel egy mov file-nak a végét le lehet vágni?
  • ssolitude
    #22
    Nem.
  • Hixer
    #21
    Akkor tucc hanyattvágós effektet mutatni? illetve, hogy aszt mivel készítik?
  • ssolitude
    #20
    Ezek nem túl hanyattvágós effektek.Adobe Premier+After Effect már tudja,de szerintem egy Sony Vegas is elég hozzá.
  • Hixer
    #19
    Annyit szeretnék kérdezni, hogy a télleg profi reklámcégek milyen editprogikat használnak?

    Perpillanat erre lennék kiváncsi, hogy ez a cég vajon milyen progikkal készíthet ilyeneket:
    RIOT Manhattan

    Kifejezetten ez a videó váltotta fel az érdeklődésemet hogy ilyeneket mivel lehetne megvalósítani??

    Everything is Fake

    Szóval a nagyok mit használnak?
  • RelakSfromhome
    #18
    MINDEN újratömörítéstől romlik a kép, még akkor is, ha ugyan az a bitráta, satöbbi. Az oka egész egyszerűen az, hogy az alapanyagnak amit vesz az a kitömörített kép, és mivel veszteséges, nem ugyan az a bemenet.
  • O0D:
    #17
    Ha full processing el csinálod, teljes újratömörítés, akkor nagyon szar lesz tőle a kép? Ugyan olyan bitráta, ... beállításokkal is van ilyen gond?
  • RelakS
    #16
    Mondanám, ha tudnék ilyen progit írni :P
  • RelakS
    #14
    Jó, ahol van felirat, ott tömörít, de a többit (tiszta keyframe után) hagyja már békén!
  • M@TriX
    #13
    jaja, ez a legjobb, persze ilyenkor kell egy feliratozó program is és nem lehet csak úgy akárhol lejátszani, de legfeljebb felteszed azt is a CDre...
  • M@TriX
    #12
    ilyet én is csináltam. fogsz egy VirtualDUB-ot, a szöveget beállítod a megfelelő framre, majd átkonvertálod .ssa -ba, majd VirtualDUB subtitler plug-injével újratömöríted a filmet. Ugyanis "ráégetni" újratömörítés nélkül nem lehet...
  • RelakSfromhome
    #11
    Valsz úgy oldom meg a feliratot, hogy csinálok hozzá egy fájlt, és nem égetem bele.

    Azt az mpeget bármely lejátszóm lejátsza, de a TmpgEnc az istennek nem fűzi össze rendesen ...
  • O0D:
    #10
    feliratozásra:ha van az adott filmhez már felirat fájl és csak hozzá akarsz toldani ( vagyis feliratot akarsz belerakni ) akkor csak simán a felirat fájlt kell szerkesztened pl. notepad dal... ( Ha nem ez a problémád akkor írd ke pontosabban :D )

    mpeg: milyen prg.vel tudod lejátszani azt az mpeget? mpeg-2 vmilyen kodeked van? más proginál nem ír ki ilyen feliratot?
  • RelakSfromhome
    #9
    no, akkor félreértettél.
    Nekem olyan progi kéne, amivel a feliratot fel tudom vésni a filmre. Pl magyar nyelvű valami, de valaki bekotyog kínaiul, persze csak angol szöveg látszik, magyarul a környéken nincs semmi. Ilyenkor szeretném azt a néhány mondatot odaírni.
  • Borg
    #8
    Subtitle Workshop
    keress rá googlen
  • RelakSfromhome
    #7
    Megynitáskor No video frames found in MPEG file. üzenetet kapom :(
  • RelakSfromhome
    #6
    Pill...
  • O0D:
    #5
    Van fennt olyan kodek amit a vdub is felismer és az adott mpeget lejátsza? Mit ír ki, miért nem fűzi össze?
  • RelakSfromhome
    #4
    Van két mpg fájlom, amit a virtualdub nem tud összefűzni. Mivel lehetne még próbálni?

    A másik: Egyszerű feliratozó progit mit és honnan?
  • The Garrett
    #3
    Thy Azóta körülnéztem és adobe Premiert elég sokan ajánlották.
  • pista
    #2
    Virtualdub, Adobe Premier, Ulead Mediastudio
  • The Garrett
    #1
    Nos azt szeretném kérdezni hogy milyen progikkal lehet avi alá uj hangsávot bekeverni, és filmes effekteket (blur ilyenek) ráhúzni avi fileokra.