101
te hogyan szoktál mixelni?
  • OPM
    #1
    Én még kb 3 éve kezdtem el tippmixelni heti 1-2 szelvénnyel, minimum téttel (100 Ft). Most hogy megemelték a minimumot 200-ra inkább "nagy" pénzzel játszok 1000, 2000 vagy 3000 Ft-tal rakok meg 1 vagy max 2 meccset. Nagyon sokat köszönhetek már a tippmixnek, nélküle nem tudtam volna vieókártyát és winchestert sem venni! Szerencsére elmondhatom hogy nem vagyok mínuszban, ami a pénzt illeti, tehát többet nyertem, mint amennyit föltettem :)

    Most kicsit ideges vagyok, mert az mtk miatt (siófok - mtk 4-2) nem nyertem 15 ezret 200-ból :((

    Ti hogyan szoktatok mixelni? Hány meccset és mekkora téttel?
  • SoDI---
    #2
    Én csak lottózom.
  • Coine, The A&O
    #3
    Régebben szórakázgattam vele, de miután kb. 1500 mínuszban voltam abbahagytam.
  • Tikal #4
    Akkor adhatnál tippeket :)
    Régebben játszottam, plusszal zártam, csak azért hagytam abba mert a tanácsadoimmal nem tudtam tartan a kapcsolatot :))
  • OPM
    #5
    tanácsadóiddal? :)
    úgy nem jó játszani, ha más mondja meg, miket rakj meg...
  • Tikal #6
    de a focihoz nem értek :) nyerni meg szeretnék :)
  • OPM
    #8
    nem...
    csak h(azai), d(öntetlen) vagy v(endég)
  • Buddy
    #10
    hat engem megkerdezhettel volna :)
    en tutira a siofokra tettem volna
  • Buddy
    #11
    ha vannak egyebkent tippek, irjatok mar le, mert engem is erdekel
  • Buddy
    #12
    vigyuk csodbe a szarencsejatek rt-t :))
  • PResident Evil
    #13
    bazz...
    tegnap épp ezen gondolkoztam hogy csinálni kellene egy Tippmix fórumot, mondom áhhh hülyeség ugyis van, emg minek az...
    erre meg...
    :DDDD
  • a.carkey
    #14
    A lóverseny a tuti!

    :)
  • cSuwwi
    #15
    Szerintema tippmixen azért nagyobb eséllyel nyerhetsz, mit a lovin. A lovin a szerencsén sok múlik. Bár a Siófok - MTK meccset én is bebuktam volna, ha megtettem volna.
  • Buddy
    #16
    a lovak kiszamithatatlanok...hat meg a gazdaik
  • Tikal #17
    van vmi tippmixes oldal? egyet találtam de oot csak ilyen hülyeségek vannak, esélyszámitások vagy mi
  • OPM
    #19
    Pár meccs, amit ma raktam meg:

    Lazio - Juve V 2,75
    Bremen - Hertha V 2,40
    Atalanta - Inter V 2,40
    Nürnberg - 1860 V 2,90
    Cottbus - HSV V 1,80

    Szerintem elég jó meccsek, és a szorzóik sem rosszak :)

    200 Ft-ból 14.470-et lehet nyerni.
  • Coine, The A&O
    #20
    Majd írd meg, hogy sikerült.
  • Buddy
    #21
    elcseszted, ugyanis a lazio mar evek ota veri a juvet oda vissza
  • Ramore
    #22
    Valakinek kell tuti tipp a tippmixhez? A megoldás: keress meg egy hivatásos "profi" focistát. Az nb1-esek nagyban játszanak, biztos szívesen megosztják, hogy a héten éppen nyernek majd, vagy veszítenek, netán x-elnek. Ez nem vicc!
  • Buddy
    #23
    komolyabb nyeremenyhez tobbet meg kene latogatni :)
  • OPM
    #25
    Már elbuktam sajna, bár a legnagyobb szorzó bejött :)
    Nürnberg - 1860 1-2
    de a Hamburg és a Hertha sem nyert...
  • Instict
    #26
    és ha most eltaláltad volna mind az 5-öt, akkor 200 forintból 14.470 lett volna?
  • OPM
    #27
    aha
  • Buddy
    #28
    azt tanacsolom, nezd meg mindig a varhato osszeallitast, a multat, a ket csapat eddigi teljesitmenyet, az elmult par ev egymas elleni meccseit.....csak az a baj, hogy a pill. format nem tudod kitalalni

    werderre nem tettem volna meccset, mert jelenleg osszevissza jatszanak
  • Buddy
    #29
    tudom, hogy piac utan minden kofa okos, de ez egy ilyen jatek :)
  • OPM
    #30
    jaja, a werder 1x nyer, 1x kikap... eléggé kiszámít6atlan..
    Általában olyan csapatokra teszek, amelyeket ismerek és meg tudom saccolni, hogy mire leszenek képesek egy adott ellenféllel szemben
  • OPM
    #31
    ilyen xar szelvényt már rég nem raktam... :(
    5ből 1 jött csak be...
  • Buddy
    #32
    kene olyan jatek is, hogyha egyet sem talalsz el mittudomen 10-bol, akkor is nyerj /ez sem konnyu/
  • Instict
    #33
    és ha mondjuk én fogadok tegyük fel 5 mérkőzésre, és abból mondjuk csak 4-et találok el, akkor nem kapok semmit? tehát 5-ből 5-öt kell eltalálnom és akkor fizet?
  • [HUN]PAStheLoD
    #34
    és ha csak 1 meccset teszek meg? olyat lehet (tuti tipp? )
  • Coine, The A&O
    #35
    igen, mindent el kell találnod, amit megteszel.,,,,,,,,,,
  • Buddy
    #36
    lehet......de akkor csak az elso 40-bol, vagy 60-bol valogathatsz
  • lee86
    #37
    nem akarok amatőrnek tűnni itt köztetek, de ahogy itt elnézem ,akkor ezzel a Tippmixel komoly összegeket lehet nyerni, és mostanság akartam magamnak beszerezni egy új vinyót. De egy gondom van: ezt az egészet abszolút nem értem. Jó ok, azt tudom, hogy 1 a hazai, 2 az idegenbeli győzelem, az X pedig döntetlen, de ezután nálam megáll a tudomány. Tehát nemtom hol lehet ilyet játszani (gondolom lottózó talán) , milyen szelvényeket kell kitölteni, és talán a legfontosabb: mit jelentenek ezek a tizedes számok (2,75...)

    Amugy ha 3 meccset megtippelek, és az bejön, akkor nyerhetek akár 15rugót is?
    köszönöm a segítséget!
    ;)
  • Buddy
    #38
    na akkor :) :

    begurulsz egy totozoba, ott a kirakott szutykok kozul elemelsz egy tippmix szelvenyt

    minden hetre ket sornyi fogadasi cucc jut, a hetkozi gagyi mert ott semmi nincs, hetvegere kell epiteni...mindig kiteszik a falra az aktualisat

    ott fel vannak sorolva a lehetosegek, azt hiszem vagy 240 tetel
    mellette vannak ilyenek, hogy H, D, V /hazai, dontetlen, vendeg, vagy 1 2 X/ es szamok, ilyen 2,75, azaz ha az bejon, akkor annyival szorzod a feltett penzed

    ki van irva, mennyit kell megtegyel, ha az osszesbol akarsz valogatni, 1 fogadasi esemeny eseteben asszem az elso 60-bol valaszthatsz mindossze.....ez ki van irva, az esemenysor alatt....mindig

    ha tobbet teszel meg, akkor mindnek be kell jonnie, de ezesetben felszorzodik tovabb a penzed /riziko ugye/

    a kombinaciot felejtsd el, az egy atbaszas, ne is foglalkozz vele......celunk : egybol megmondjuk mi lesz az eredmeny, nem zarunk ki semmit

    tehat ha foldobsz 1000 penzt, es nyomsz most szerdara egy real-juve-t X-re /pl. szorzo legyen 2,7/ es egy inter-ac milant 2-esre /szorzo pl. 1,95/, mellette bevagsz egy Dallas-Anaheim jegkorongmeccset az nhl-bol 2-esre /pl. 3,0/

    akkor ha mind bejon, akkor 1000x2,7x1,95x3,0=vmennyi.....ennyit kapsz

    ha vmelyiket elcseszed, akkor bambi....
  • Buddy
    #39
    ezutan fgod a szelvenyt miutan valogattal es megnezed az esemeny sorszamat, ezt kell feltuntetned a szelvenyen, pl 096-os, akkor beikszelsz egy nullast, a masodik oszlopban egy 9-est...stb. vegul az altalad megalmodott 1, 2, X-et

    lent beikszeled a lovet, pl. az ezresre 1-et /ezres-sorba az egyesre ikszelsz/, asszem be kell az esemenyek szamat is ikszelni, ott lesz egy sor 1-14-ig /ez a max./, pl. a 3-asra dobod a keresztet

    odavagod a pultoskiscsajnak a szelvenyt, ha minden jo, akkor keri a penzt, hibas szelveny eseten jelez a gep es toltheted ki ujra

    ezutan hazamesz, imadkozol, remenykedsz...ilyesmi.....majd az elso lejatszott esemeny utan kibaszod a szemetbe az igazoloszelvenyt, mondvan, mar az elsot elcseszted....
  • lee86
    #42
    kösz Buddy a felvilágosítást! 7végén elkezdek föltenni néhány pénzt ,oszt majd meglátjuk!
    ;)
  • LittleL
    #43
    topki up!
  • LittleL
    #44
    Ha tud még valaki olyan esélylatolgatós oldalakat légyszi segítsen.

    Én régebben játszottam, és plusszban vagyok kábé tíz ezerrel.(Mert csak egyszer játszottam meg a nagy kombinációt.)
    Én 30 szelvényen játszottam 7 meccset kombinációban, jó kis taktika, de azért vigyázni kell.

    Lehet külföldi, és magyar oldal is.
  • OPM
    #45
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1060631043
  • OPM
    #46
    ja, látom már odataláltál :)