14
  • b
    #14
    hogy, beszélsz te kis gennyes szar? örülj neki, hogy nem bannolnak a szájtról!
  • Gabest
    #13
    biztos a másik oldalán
  • Laalee
    #11
    ki nem szarja le
  • Mice
    #7
    Loreal - mert megérdemled!
  • Mice
    #6
    Nagyon szép a biztosan építő jellegű kritikád, de nem gondolod, hogy helyesírási hiba helyett szándékosan írta így 7-edik alkalommal.

    Melesleg ő lehet, hogy elgépeli, de ha olyan, és elolvassa az ideírt sok maszlagot amit a cikkéről írtak, akkor esetleg legközelebb egy n-nel írja -
    De még mindig nem láttam egy káromkodást se tőlük.

    Töröljék csak ki negyedjére is!
  • ssc-suni-hu
    #4
    Rengeteg grafikaval es tervezessel foglalkozo ember van akinek ez a kartya sokkal tobbet er akarmilyen 3D-s legyen is az, mert csak munkara hasznaljak. 3 monitor pedig a munka soran nagyon sokat segit.
    Nekem 2 monitorom van, es a munkam soran legalabb 10%-nyi idot sporolok meg, hogy nagyobb feluletet latok, egyszerre latom pl.: a wordos feldolgozando anyagot, es a masikon mar szerkesztem is. Nem kell az ablakok kozott valtogatni.
    Szoval a maxtor jo csak masra mint a nagy tomeg.
    Es aki munkara hasznalja annak ugyebar munkaeszkoz igy leirhato koltsegkent, afavisszaigenyelheto, stb.
  • Power
    #3
    Nem érdemes, de mégis lesz aki megfogja venni.
    Van ilyen jópár ezer ember kitart a matrox mellett, mégha drágán adnak keveset is. :)
    Ez kártyeszek még a 8500LE-nek sem ellenfelei és annál jóval drágábbak. Ja igen a 3 monitoros támogatást azt tudja, bár akinek ott csücsül 3 monitor, annak úgyse számít plusz-mínusz 235 euró. :DDD