27
Minden ami Combustion!!
  • Gladiator
    #27
    van vkinek crack-ke a 4es verzióhoz?
  • Gladiator
    #26
    vki árulja már el nekem hogy ez hogy működik, mert hiába nyomok rá az effecteknél, hogy blur, nem homályosítja a képet, meg mondjuk úgy semmit sem. szóval így nagy vonalakban. vagy hol vannak hozzá a neten tutorialok?
  • pauly
    #25
    Ja és nem lehet ugy,hogy ha pl egy szinkorrelciot végzekegy animon,akkor ne kelljen ujraszámoltatni,hanem simán a régi beállitasokkal mentse el,hogy ugyanolyan minőség maradjon?
  • pauly
    #24
    Üdv

    Kéne egy kis segítség:
    Hogy kell egy animot elmenteni hogy jó legyen.
    Quicktime-ba még nem tudtam,mert mindig 1 frame után leáll.
    Az avik meg nem tudom miert,de nagyon rossz minoseguek lesznek.Maxban jo,ha beallitom a bitrate-t az adott codecnel,de itt valahogy mindig bekockásodik az egész.
    És van olyan hogy presets ful,meg video output.A presetnél lehet olyat allitani hogy avi medium,preview stb.
    Most nem értem,hogy miert lehet két helyen állitani ezeket.
    Előre is kösz!
  • petesilver
    #23
    Hát dc-n fent van az tuti. Én szívesen odaadnám, de nekem a full cd van meg a 3-as verzióból, és az 560 mega, én is a DC-ről szedtem le. Esetleg megosztom dc-n, és szedd le tőlem, de hosszú lesz!
  • Gladiator
    #22
    .......

    leírtam, hogy amit onnan letöltöttem azt hiába csomagolom, a kicsomagolás felénél kilép.
  • youth #21
    www.discreet.com
    30 naposat leszedhetsz asszem... vagy trial vagy mittomén.
  • Gladiator
    #20
    na, én rájöttem, most már csak a progi kell. vki nem tudja honnan lehetne leszedni? a 3-at leszedtem, de a kicsomagolás felénél kilép.
  • Gladiator
    #19
    na, vki szórakozik még vele? rájötettek már, hogyan lehe fénykardot csinálni? én most töltöm a 3. részét.
  • Gladiator
    #18
    őőő... még egyenlőre sehová.

    cím: [email protected]
  • youth #17
    Aha és hova tölti fel?

    Megadnád az e-mail címét? írj ide lécci: [email protected]
  • Gladiator
    #16
    nemtom, emilezek vele. felveszi videóra, mint egy tutoriált. mármint érted, hogy mi...
  • youth #15
    Szólj ha megvan... a gyerekkel hogy tartod a kapcsolatot? nincs ICQ száma?
  • Gladiator
    #14
    ok, már elmentem, és segítettek. vagyis segíteni fognak
  • youth #13
    Nem tudok címet, de menj a Supergamez programok beszerzésére és ott Oday ftp parti III vagy mi van ott vagy a 3d warezra és ott kérdezd meg hogy Discreet Combustion 2 -t honné tudod leszedni, ott tudnak segíteni...
  • Gladiator
    #12
    honnan tudom letölteni?
  • Gladiator
    #11
    www.render.hu fórumán van egy star wars fan film, vagy mi, és ott mondta, hogy ő már csinált ilyet. dobtam neki egy mailt, és most válaszolt. ő azzal csinálta, és csak azzal tudja elmagyarázni gondolom, szal mindenképpen kéne. se kazaaval, se warezen, se altavistaval, se origon nem találtam, te nem tudsz egy tuti cmet?
  • youth #10
    Nehogy letöltsd csak azé mert mondtam... Úgyis most a Combustionban csináljátok meg nem? amúgy a sebessgé akkor mutatkozik meg amikor már 2-4 K-s teljesvásznú filmet kompozitálsz... ilyen otthoni célra nem érdemes beszerezni, ha ezzel is meg tudod csinálni... amúgy ki az és hol találtál rá?
  • Gladiator
    #9
    nem tudjátok honann lehet letölteni?
  • Gladiator
    #8
    ok, köszi.

    bár nem igazán érte mit mondassz:-DD

    letöltöm azt a shaket, azt meglátom mi lesz.
  • youth #7
    Aha, a kopozitálásra jó a Combustion de állítólag a Shake a leggyorsabb ebben... de gondolom nem 4K-s filmen dolgozol :)) magyarul jó a progi... a kardokat még maxban kéne ráigazítani a videóra és utána kimenteni csaka kardot és utána kompozitálás... Sajnos animáció terén nem vagyok még jártas ezért írj be a max 5 fórumba kérlek...
  • Gladiator
    #6
    nem, egy videót. megcsinálni egy pálcával a kardozást, aztán gépen rátenni a fényt. de lehetőleg nem frame by frame módszerrel
  • youth #5
    Egy képet akrsz csak csinálni vagy hogan???

    Amúgy egy ötlet: amit már mondtak: megcsinálod maxban a fénykardot és kimented a videót vagy képet tömörítetlen képkockákban mondjuk TIF-ben és az allpha csatornát bepipálod majd Combustionban kompozitálod a rétegeket...
  • Gladiator
    #4
    amúgy fénykardot akarok csinálni
  • Gladiator
    #3
    ezt még régebben írta:

    Erre több megoldási lehetőség is van, ha 3d-ban készíted el a kardot az az egyszerűbb, mert akkor a kardra csak teszel egy glow effektet.
    Ha valós felvételben van a kard és utólag akarsz rátenni glow-t az egy kicsit nehezebb. Pl újra elkészíted a kardot, mely tökéletesen illeszkedik a filmre, ilyenkor a megoldás ugyanaz.
    Vagy a filmen ha jól elkülöníthető, kijelölöd a kardot selection-nel és lekövetéssel megoldod, hogy a kijelölés végig a kiardon legyen, majd glow effektet hozol létre rajta.
  • Gladiator
    #2
    na,

    kérdés1: honnan tudom letölteni

    kérdés2: ezt hogyan tudom megcsinálni (egy fórumon írták a kérdésemre):

    Lekövetés megoldható combustion-ben. Trackerek segítségével.
    Kijelölsz valamit, aztán a kijelölést trackeled, ebből elő állítja a koordinátákat a pontos és folyamatos mozgás közbeni kijelöléshez.

  • Falabu #1
    Ide lehet írni az észrevételeket, munkákat, helpeket és ami a Combustionnal kapcsolatos dolgog!