18
  • VRSDM
    #18
    régi cikk de tetszik ahogy okoskodik itt a sok repülős... közben meg nemtudják burt-rutan rajzol épit repül... nemtéma hogy sierül-e
  • AtisH
    #17
    Azért ennél a gépnél nem az volt az elsődleges cél, hogy a pilóta gyönyörködjön a tájban. Ennyi ablak meg bőven elég a manőverezéshez. Az más tészta, hogy szokatlan elrendezésű és neked nem teccik. Na meg nem ezer, hanem csak 16 ablaka van.
  • Anteris
    #16
    Hiába van rajta ezer ablak, szerencsétlen pilóta f@szt sem lát, mert olyan hülyén vannak elrendezve. (alulról a 2.kép)
  • Bonewerkz
    #15
    mindenesetre nemigazan latszik a knight, amint az ursikloval a hasan repul... (talan mert nem vallaljak a terhelessel valo repulest?)
  • Bonewerkz
    #14
    ez a knight eleg instabil szerkezetnek tunik...
    a kozepso szarny hord minden terhelest+ a zurhajot... es a zurhajo szarnya sem az idealis deltaforma, a szarnyveg, es a belepoel talalkozasanal orvenyleni fog az aramlas, mert meg az en oregebbik kocsim se ennyire szogletes...
  • Gabest
    #13
    Igenis fontos a zászló, lobogásán mérik le a sebességet.
  • Deus Ex
    #7
    Nos a SpaceShipOne vagy elég, vagy nem, de a White Knight komolyan tud repülni? Ez a forma még egy scifihez is túl futurisztikus..
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    na és én is csináltam már hiperhajtóművet...:))
  • Cat #5
    azért ennek már vannak referenciái...
  • DEx-
    #4
    Hát szerintem a Világűrbe még talán kijutna, de hogy hogy jönne vissza? Elég kocka szárnya van, légellenállás nem gyenge...
  • versio
    #1
    NASA :LOL