17064






  • Beers
    #14343
    helyes, én sajnos melózok, de hátha ....!
  • uHs Gerzson
    #14342
    Akkor este majd jövök
  • Beers
    #14341
    A szerver megy :193.202.88.76:14567

    Aki tud jöjjön, szoktassuk rá az embereket!
  • datango
    #14340
    beers: a szervernek nagyon orulnek...! sot amiben kellene tamogatnalak is! :) legalabbis amit tudnek ...
  • Deqwator
    #14339
  • steweee
    #14338
    oh, bazz, akkor azért nem ment mert a 0.7-et nem is raktam fel. köszi
  • Beers
    #14337
    bf1942
    1.6
    1.61
    dc07
    dc final
  • steweee
    #14336
    a dc-t az alap bf peccselés előtt vagy után telepítsem? már nem emléxem, és most hogy újra kedvet kaptam és felraktam nem működik. peccselés után tettem rá
  • Beers
    #14335
    Szoktuk :)!
    Már nincs annyi szerver, hogy ne találj meg minket!
    Tervezzük, hogy indítunk egy CoR szervert, de nem tudjuk mi lesz belőle :)!
  • mini
    #14334
    Tolja még valaki? Ha igen, hol?
  • steweee
    #14333
    desert conflicthoz tud vki ip címet? mert letölteni letöltöttem,de csak multiban megy és így nem tudom kipróbálni
  • Beers
    #14332
  • Me0w
    #14331
    Ugyis cancel lesz...
  • Beers
    #14330
    Igen amire gondolsz, a zászló rablás!
    Többféle játékmod lesz a véglegesben, conquest,ctf,dominancia,objective!
    Minimális köze van a ctf-nek a conquest modhoz!
    Amivel Te szeretnél játszani, arra még várnod kell!
  • steweee
    #14329
    mi az a ctf mod? capture the flag? vagy más. mert az egy játékmód ami külön mod lenne?
  • Beers
    #14328
    A bf2-re csak ctf mod van egyelőre!
    A desert conflict csak a kiváltságosoké :P!

    El kell inditani a bf2-t, majd közösség, azon belül pedig saját játék!
    Itt kiválasztod a dcon-t!
    Újra fog indulni a moddal amit kiválasztottál!
  • steweee
    #14327
    természetesen a bf2 modja.a dc-vel rengeteget játszottam. van annak újítása a dc finalon után? mert akkor azt is felraknám
  • TS Zolly
    #14326
    Végülis neked most melyik játék is kell? Battlefield2 modja, vagy a jó öreg desert combat?
  • TS Zolly
    #14325
    Kicsomagolod, telepíted. Telepítés után kell hogy legyen az asztalon egy desert combat ikonnak. Sorrend: Alap battlefield1942 telepítés 1.6 pöcs telepítés - 1.61 pöcs telepítés - desert combat 0.7 telepítés - desert combat final telepítés.

    Front line az egy battlefield2 pálya neve, nem egy modé. Ha fentvan a gépeden a bf2, akkor csak letőltöd, kicsomagolod, és a pályák közé bemásolod.
  • steweee
    #14324
    stop, a front lines nem a desert conflict mod. viszont még mindig nem tudom indítani
  • steweee
    #14323
    hogyan lehet elindítani? kicsomiztam a mods mappába, de nincs parancsikonja és nem jöttem rá hogyan lehet elindítani
  • TheGOro
    #14322
    Sőt mondok olyat is hogy jóéjszakát! :)
  • TheGOro
    #14321
    Ja már megint mellékattintottam, afrancba
  • Beers
    #14320
    Úgy látszik véletlen rákattintott a kedvencekre :D!
  • TS Zolly
    #14319
    Jajhát kit látnak szemeim? Mivan veled? Beestél végre a tyopikodba? :D
  • joebacsi
    #14318
    jaa, nem eredeti bf2?
    akkor a modokat felejtsd el :)
    de ez igaz volt bf42re is...
  • steweee
    #14317
    megszorító intézkedések vannak érvényben, ott spórol mindkeni ahol tud, nemde ?

    amúgy köszi a válaszokat
  • TheGOro
    #14316
    Qtrackeris megbírkózik a BF2 serverekkel...
  • Me0w
    #14315
    Meg ha ennyi hw van otthon, akkor nehogymar gondot jelntsen a bf2 a maga 8k-s araval...
  • joebacsi
    #14314
    "szóval míg a bf1-nél elég volt az ase, itt azzal már nem lehet játszani. mondjuk azt megvettem eredetiben is. ha ahhoz van vmi új jó modotok ami dc alapú, azzal is szivesen játszanék, de a kiegjei is jók voltak a 2.vh-s környezetben, csak nem nagyon játszott vele semki"

    forgotten hope-al a mai napig rengetegen játszanak, esténként mindig vannak teli 64es szerverek...bf2nél meg használd a belső szerverkeresőt jobb híjján, vagy ha ismerősökkel akarsz játszani akkor xfire-t


    "amúgy ha segítetek lehet én is indítok egy szervert, van egy erős szervergépem, meg egy mégerősebb amivel csak játszok
    gyanítom, hogy ez a "szervergép"ed is otthon van, márpedig mezei adsl up-al felejtsd el a szervert
  • TS Zolly
    #14313
    BF2-hőz az aktuális pöcs az 1.41

    Ha már játszottál 1.3-assal, nem lesz gond ennek a feltelepítésével. Ase-t felejsd el, használd a játék belső kereseőét, vagy esetleg az xfiret. Vannak tört játékú Magyar játékosok, ök az antik szervereken fórdúlnak elő inkább. Szerver keresőbe beirod: antik vagy private ranked

    Nem dc igaz, de a legjobb bf2 mod: PoE2
  • steweee
    #14312
    ok. köszönöm. ki szeretném próbálni a modokat és játszani neten, csapatban meg főleg. nagyszerű gyalogos és gépjárművezető vagyok. az 1.3-as peccsig pedig a repülőeszközöket is kielégítően tudom vezetni

    de légyszives egy komplett telepítési és csatlakozási segítséget adjál már hogy tudjak játszani, mert ami nektem lehet tök egyértelmű, az számomra nem az. én nem tudtam csatlakozni egyetlen egy bf2 szerverhez sem, pedig gonodlom a magyarok nem ragaszkodnak a gyári kulcshoz mint a "rendes" szerverek amiket lát az ase.az ase favoritokat hiába szerkesztettem a portcímekre és a játékban is hiába próbáltam manuális címbeírkálással, nem csatlakozott soha pedig több generált kulccsal is próbáltam

    amúgy ha segítetek lehet én is indítok egy szervert, van egy erős szervergépem, meg egy mégerősebb amivel csak játszok

    szóval míg a bf1-nél elég volt az ase, itt azzal már nem lehet játszani. mondjuk azt megvettem eredetiben is. ha ahhoz van vmi új jó modotok ami dc alapú, azzal is szivesen játszanék, de a kiegjei is jók voltak a 2.vh-s környezetben, csak nem nagyon játszott vele semki
  • Beers
    #14311
    A bf2-vel semmit nem vesztettél!
    Nagy kalap sz@r az egész!
    Mi még mindig inkább dc-zünk, ha pedig bf2 alapú akkor inkább poe2!
    Innen tudod leszedni!
    Ha a bf2-t is kiszeretnéd próbálni, csak rajta!
    A desert conflict mod-nak páran a CoR klánból teszterei vagyunk, reméljük sikerül valami maradandót alkotni a fiúknak ;)!
  • steweee
    #14310
    bf1-re gondolta. csak azért mondtam mert nem vagyok a játékban zöldfülű, mégha a kettővel nem is nagyon játszottam eddig
  • Beers
    #14309
    Milyen második részre gondolsz?
    A Desert Conflict-ból (mert ez a második neve), csak egy próba CTF verzió van kiadva!
  • steweee
    #14308
    hogy kell elindítani mertz nem világos. az eddigi kiegeknek volt azstalon megjelenő parancsikonja. gondolom ezt a mods könyvtárba kell kicsomizni szőröstül bőröstül, de utána hogyan tovább? bennt a játékban nem lehet választani modot, ahogy az ésszerű lenne
  • steweee
    #14307
    hi !

    szivesen csatlakoznék a játékhoz, ha segítene vki. az első résszel sokat és jól játszottam, 90%ban a desert combattal. nagyon tetszett. a második részt is próbáltam megjelenéskor, de annyira bugos volt és érthetetlen butaságokkal volt tele, hogy nem játszottam vele. most telepítettem megint, és az 1.41 es peccsel nagyon meglepődtem hogy mennyire feljavult a dolog, csak sajnos már az ase használhatatlan, és ip címek manuális beírásával sem tudok magyar szerverekre belépni vmiért

    szóval a kérésem az lenne, hogy vki vagy itt, vagy priviben írja már le hogy mit is kell tennem ahhoz hogy tudja szerverhez csatlakozni. jelenleg 1.41re peccselt verzió van a gépemen
  • joebacsi
    #14306
  • Beers
    #14305
    Az biztos!
  • Zs0lt1
    #14304
    hát bazzeg ha kenszöl lesz akkor lincselés is lesz az tuti :D