17064






  • Petko
    #90
    ja de sajnos az erőt átadtam neked, és mostmár nálam is jobban műveled a helizést:) Viszont majd ha lessz uj gépem, végre akkor újra a régi fényemben fogok helizni akadás mentesen. Mindenki rettegjen előre is:)
  • Danny
    #89
    Én is játszottám már akkoriban amikor még az Apachot csak Petko tudta irányítani, szóval EASY!
  • TheGOro
    #88
    Sajnos az igazi bombázórepülők elkészültéről még mindig nincs semmi infó, de remélem a DC fejlesztői, letesznek a B1-esről, és inkább B2-es fogják megvalósítani.
    Aki nem tudná, hogy hogy is néz ki egy B2-es:
  • TheGOro
    #87
    Jó hirek!
    -Jövő hét közepén várhatóan elkészül a saját DC mappom első nyilvános kiadása, melyről vasárnap kaptok képeket!
    -Frissített UH-60 azaz Black Hawk model lesz a 0.35-ös változatban!
    -S amit már nagyon várok, az F-117-es csak a 0.4-es kiadásban fog szerepelni! > Ebből következően rövidesen megjelenik a 0.35
  • Petko
    #86
    ja hát, az akkori bfesek (mint pl. én) már aznap kiprobáltok az alpha 1 es vechile tesztet amikor kijött...
  • TheGOro
    #85
    Áh rájöttem mi volt a gond! Ha a Texture Detail Medium-on van, akkor nem tölti be a Detail Mappot! Ezek után újra teljes erővel dolgozhatok a Mappomon!
  • TheGOro
    #84
    Az új mappokkal kapcsolatban, vannak még problémák, például a Baghdad-i nemzetközi repülőteres pálya textúrája, azért néz ki sz*rul, mert hiányzik a terrain.con file-ból a Detail map betöltése. Jelenleg, én is ilyen problémákkal küzdök, ugyan én beleraktam a Detail map betöltését, még sem teszi azt. Ez hátráltat kicsit a map készítésben, de remélem hamarosan rájövök a nyitjára!
  • TheGOro
    #83
    Ezt azért nem mondtam volna ki ily biztosan!
  • TheGOro
    #82
    Pill olvass vissza, és megkapod a választ! Konkrétan a #3-as üzenetet olvasd el!!!
  • Danny
    #79
    Ja nekem is, de csak az új pályák közül egy pár. Pl. az Iraq map az rohadtul, meg az a repülőteres is. A többivel nincs gondom.
  • TheGOro
    #78
    Mostanában inkább külföldi szervereket látogatom gyakrabban, mert mostanában nagyon laggol a DW.
  • TheGOro
    #77
    Biztos, én nem találkoztam vele még :)
  • Danny
    #76
    Ha ez a Christenson gyerek feljön DW-re, kitör az óvoda!
  • Petko
    #75
    a DW szerver 15:00 tól kb 1 órán át tápellátás karbantartás alatt áll, utánna újra fog futni
  • TheGOro
    #74
    A nyitott ajtajú BH-ból, ki lehet lőni a hátul utazókat!
  • TheGOro
    #73
    Szabadelvű klán EREDETI battlefield 1942 szoftverrel
  • Borg
    #72
    DCben járműből nem lehet kilőni embert?

    Úgyértem ablakos pilótafülkéből, mondjuk a kétéltűből, vagy a scudos kocsiból..
  • Danny
    #71
    Mi vagy Te robot? :-)
  • G_ArchAngel #70
    ---WANTED---

    Keresünk olyan embereket akik egy szabadelvű klán tagjai szeretnének lenni, és hajlandóak arra, hogy drága idejüket értelmetlen ClanWar-okra pazarolják!

    Sajnos csak olyan új tagokat tudunk számításba venni, akik EREDETI Battlefield 1942 szoftverrel rendelkeznek.
    Ezenkívül szükséges a mikrofonos fejhallgató használata is, és szélessávú internet kapcsolat.

    A leendő tagok számára TS2 és tárolószerver elérést biztosítunk, ahonnan a legfrissebb programokat tölthetik le.
    Ezenkívül bármikor képesek vagyunk nagy kapacítású játékszerver indítására - amely magyarországi viszonylatban az egyik legjobb paraméterekkel bír.

    A klán nincs elkötelezve egyik játék mellett sem, tehát bármikor csatlakozhatsz a legújabb őrületekhez, amelyekhez saját szervert indítunk.

    A klán hiearchiájának teljes mértekben a káosz a felépítője, tehát nincsenek vezetők, alárendeltek - mindenki egyenrangú tag (legfeljebb lázadni lehet).

    Jelentkezni a cb.servegame.com oldalon található linkeken lehet.


    ..::ChaosBrigad::..

    [email protected]
  • Danny
    #69
    Lego Racers klánotok van? Jelentkeznék oda!
  • Danny
    #67
    Ja és vissza se tudod hozni! :D Úgy eltűnik mint a pinty! lol
  • Danny
    #65
    Bocs pontatlan voltam: jujj! Modifiers/Country...

    (Darwin tudott valamit! :)
  • Danny
    #64
    Igen pl. Petkó szervere, ami az egyetlen stabil, magyar DC server, melynek neve DW és ott láthatod a magyar szerverek között. Az ASE-ban van egy olyan hogy Modifiers/Europe/Eastern Eu/Hungary => pipáld ki Hungary-t és akkor csak a magyar szervereket dobja ki, melyek nagy része tört szerver, kivéve a PT-t.
  • TheGOro
    #63
    Natural-Selection!
  • Danny
    #60
    Van ott bal oldalon egy olyan hogy MODS. Azt nyisd ki és x-eld be a DC 0.3-at.
  • Petko
    #58
    ez jó kérdés:)
    reméljük nem
  • Danny
    #57
    Én is játszottam a PW-el, de ezt nem láttam benne. De azt mondjuk hozzá kell tennem hogy csak Wake-en próbáltam aztán leszedtem, mert az tényleg elég kiforratlan. Lehet hogy DC-ben nem fog laggolni, nem?
  • Danny
    #56
    Thanx a lot!
  • TheGOro
    #55
    A "Natural-Selection project" beindul kőkeményen!
  • TheGOro
    #54
    Jó cucc! 3 tank , vagy akár egy scud is elfér benne! A linkek beszúrása pedig borzasztóan egyszerű, sima HTML kódokat kell beilleszteni, mint pl.: Hogy ezt elérd:
    Link a Desert Combat weblapra
    Az alábbi kódot kell simán beillesztened:
    <a href="http://www.desertcombat.com">Link a Desert Combat weblapra</a>
  • Petko
    #53
    en mar reg jaccottam vele, ugyanis a parallerworldben már benne volt, és onna rakják át a dcbe. Ténleg jó cucc, csak sajna a netes jatek nagyon belaggol tőle.
  • Danny
    #52


    Ez a csapatszállító nagyon teccik! :) Alig várom.
  • Danny
    #50
    Jól beszélsz Petko barátom, lassan én sem hiszek Istenben!
  • Petko
    #49
    Natural-Selection project :)
  • Danny
    #47
    Figyu már! A hiperhivatkozásokat hogyan csinálod? Mint pl. azt az ASE-sat? Mit írsz be parancsnak?
  • Danny
    #46
    Így van! Mindenki úgy vezeti ahogy tudja. Én pl. képtelen vagyok egér nélkül irányítani. Se joy-al se pedig CSAK billentyűvel nem megy. Próbáld ki mindenhogy aztán ahogy neked a legjobb.
  • TheGOro
    #45
    Radee kicsit pontosabban! cirka 26 swéd 0.3-as DC szerver van. Ha érdekel, akkor használj ASE-t (The All-Seeing Eye)!
  • TheGOro
    #44
    A Helikopter témakörhöz kapcsolódva, én is a wasd billentyűk, illetve a iránygombok(Szerintem jobb mint egérrel, mert így jobban érzem a gépet), de van lehetőség Joystick használatára is,de nekem nem jött be, mivel a joystick nagy helyet vesz el az asztalon, és így megnehezíti a játékot!
  • Danny
    #43
    A Day 2 azt jelenti, hogy nincsenek repulok, a Day 3 nal pedig nincsenek helikopterek sem. Kb ennyit jelent. Helikopter vezetesben nemtok segiteni, ra kell erezni. En wasd billentyukkel es egerrel vezetem.
  • PResident Evil
    #42
    enyhén király :DDD
    SCUD powa :DDD